evis_ka evis_ka komentáře u knih

Co říct, škoda, že už nenapíše nic dalšího :(

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Stejně jako celá trilogie Milénia, skvělé! :)

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Trošku mi trvalo než jsem se prokousala na můj vkus zbytečně dlouhým začátkem, nicméně poté již nešlo knihu odložit. Larsson dokáže velice realisticky vylíčit charakter postavy - záporné postavy ze srdce nenávidíte, no a takovou Lisbeth naopak snad musí milovat každý! Za mě určitě nejlepší díl z trilogie :)

05.02.2016 5 z 5

Skvělá kniha, skvělý film...jenom ten konec :'( myslím, že slzy se udržet nedají.

05.02.2016 5 z 5

Pána prstenů jsem nikdy nečetla a nejsem ani velkým fanouškem filmové trilogie, nicméně Hobit mě jako kniha opravdu zaujal a moc se mi líbil.

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Snad jediná kniha, kterou jsem četla víckrát a myslím, že ještě párkrát mě to čeká. Moje nejoblíbenější kniha a naprosto úžasná! :)

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Jedna z mála knih v povinné četbě na střední škole, která mě opravdu nadchla. Na vztahy mezi postavami bych sice občas uvítala nějaký diagram, neboť ta provázanost je tam na mě občas až moc složitá :D ale chystám si knihu přečíst znovu a už se na to velmi těším :)

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

První věc, co jsem od Nesba četla a musím říct, že se mi velice líbila. Nicméně na jeho pozdější tvorbu to samozřejmě nemá :)

05.02.2016 4 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Jelikož Lars Kepler je můj oblíbený autor (resp. autoři), ani bych nečekala, že mě může zklamat. A ani Svědkyně ohně nebyla výjimkou. Ze začátku mě tolik nebavila jako Hypnotizér, ale na konci jsem nebyla schopna přestat a musela číst dál a dál s pusou dokořán. Výborný!

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Tak z této knihy jsem naprosto nadšená. Pro mě jednoznačně "wow kniha"