Evaevelína Evaevelína komentáře u knih

Závist Závist J. R. Ward (p)

začíná mě série unavovat a šokovat.Nahoře čtyři archandělé se válej /někteří i mezi sebou/ ..prostě nic pro dobro nedělaj.Myslím že jsou úplně v knihách zbyteční. Dole jsou tři andělé,tedy už jen dva a ti maj bojovat a zachranovat a hlavně na vlastní pěst zjištovat kdo je to tentokrát.....No musím uznat že Devina je na vše sama + posluhovače,které si také sama obstarává.Normálně jsem fanda Deviny,nemá žádného zbytečného pána,kterýmu se musí zodpovídat....no to by kniha neměla 450stran,ale asi o 50 zbytečných překecaných stran navíc.

13.04.2014 3 z 5

Nezapomenutelná Nezapomenutelná J. R. Ward (p)

dá se to číst,je to romantické s erotikou,ale byli chvíle kdy mě nebavilo číst jak se maj rádi,ale nemůžou být spolu.Jinak super,děj i zápletka.

30.03.2014 4 z 5

Sázka na vášeň Sázka na vášeň J. R. Ward (p)

tato kniha je moje první setkání s autorkou....tady se asi spackal překlad

23.03.2014 3 z 5

Zloděj srdcí Zloděj srdcí Teresa Medeiros

za mě prostě nic moc,celým dějem jsem se prokousávala.

18.03.2014 2 z 5

Popel půlnoci Popel půlnoci Lara Adrian (p)

přečetla jsem celou sérii a super...Doufám že letos nakladatelství brána vydá další knihu o zmíněných nových upírech.

04.03.2014 4 z 5

Závoj půlnoci Závoj půlnoci Lara Adrian (p)

mě příběh opět nezklamal

23.02.2014 4 z 5

Nástup půlnoci Nástup půlnoci Lara Adrian (p)

super romantická knížka..a musím dodat že veškerá podobnost s jinou knihou, může být náhodná a je důležité obněnovat žánr..neb pak knihy stejného žánru splívají.

16.02.2014 4 z 5

Anděl se špatnou pověstí Anděl se špatnou pověstí Jennifer Blake (p)

já jsem se v knize strácela...Pro mě J.B.už nikdy.

03.02.2014 2 z 5

Polibek šarlatu Polibek šarlatu Lara Adrian (p)

fakt pěkný román.Jen mě zaráží,což jsem měla napsat už u polibku,že tam je už spárovaný pár /Gideon a Savanah/ a kniha o něm není.

31.01.2014 4 z 5

Polibek půlnoci Polibek půlnoci Lara Adrian (p)

pro mě příjemné, první setkání s upířím románem. Strašně mě to bavilo číst, asi jsem potřebovala žánrovou změnu.

26.01.2014 4 z 5

V zajetí času V zajetí času Linda S. Howington

po přečtení komentářů jsem se knihy obávala..a..ejhle..kniha mě sedla.Kdo kam patřil jsem pochopila..prostě pro mě krásný román.A sci-fi mě nevadilo.Zas jednou příjemná změna. A epilog byl pro mě dojemnej..

21.01.2014 5 z 5

Letní lásky: Pod zámkem / Vysoké napětí / Parní lázeň Letní lásky: Pod zámkem / Vysoké napětí / Parní lázeň Linda S. Howington

je to rychle ušitej příběh...škoda, víc to rozvinout a mohla z toho být celá harlequinka,nebo knižní román.Ale na pohodu super.

19.01.2014 3 z 5

Sametová past Sametová past Ann Maxwell

pro mě zase nic moc,chvílemi jsem se strácela,nechápala jsem některé pasáže.Romantika taky nic moc a milostné vzplanutí se vejde do jednoho odstavce.

18.01.2014 3 z 5

Ztracené město Ztracené město Linda S. Howington

kniha se mohla jmenovat ALFA-SAMEC A ZTRACENÉ MĚSTO.Nikdo mě nevymluví že v některých případech byl sex vynucený.Jinak kniha je čtivá,napínavá a ''romantická''

12.01.2014 4 z 5

Nejhlubší tajemství Nejhlubší tajemství Sandra Brown

dávný milostný trojúhelník s napětím,vraždou a láskou s věkovým rozdílem.Super napínavé čtení.

03.01.2014 4 z 5

Nevěsta z hranice Nevěsta z hranice Bertrice Small

,,vivitv,, to vystihla...já hvězdu dávám jen za obal,ten mě na knížku nalákal..jinak nic moc, přeplácané ničím nezaujatelné.

29.12.2013 1 z 5

Holubičí srdce Holubičí srdce Tina St. John

ježíši to zas byl blábol za blábolem a děj ke konci rychle spláclej.Čtení se mě táhlo jak na nudly, román mi nic nedal,byla jsem ráda že jsem ho dočetla a založila do knihovny.Už nikdy více.K hodnocení budu tvrdá.

28.12.2013 odpad!

Užívej noci Užívej noci Linda S. Howington

u povídek je jasné že hned něco začne a hned skončí happyendem...Škoda, z povídek mohly být tři nádherné knihy.

25.12.2013 4 z 5

Cizí tvář Cizí tvář Linda S. Howington

Koukám co čtenář to názor a tak to má být.
Mě osobně kniha sedla,byla jsem napnutá od začátku do konce.Kniha mě určitě nezklamala.

22.12.2013 4 z 5

Divoká hraběnka Divoká hraběnka Hannah Howell

síla...naprosto promarněný čas s knihou...Hvězdu dávám za obálku,to je jediné na knize pěkné.

17.12.2013 1 z 5