Evaevelína Evaevelína komentáře u knih

Reportér Reportér Sandra Brown

pěkný příběh,to je fakt,ale já se motala v tom kdo je kdo.

08.11.2016 4 z 5

Král Král J. R. Ward (p)

Opravdu krásné, jsem zvědavá co ted budu číst?:

01.08.2015 5 z 5

Vytoužený milenec Vytoužený milenec J. R. Ward (p)

Hluboké díky také překladatelce Janě Pacnerové,díky ní si užíváme nádherné knihy...děkuji.

12.07.2015 5 z 5

Znovuzrozený milenec Znovuzrozený milenec J. R. Ward (p)

období potřeby mohlo být jiné,intimější....nemuseli všichni vědět a pocítit že to na ní přošlo.Jinak není co vytknout.

16.05.2015 3 z 5

Pomstěný milenec Pomstěný milenec J. R. Ward (p)

půl knihy byla pro mě nudná,jen mě začal bavit příběh,ejhle další stránka byla o někom jiném.Od půlky dobrý a napínavý.

26.02.2015 3 z 5

Vyvolený milenec Vyvolený milenec J. R. Ward (p)

kniha nemá šmrnc,je táhlá a chvílema hodně nudná.

25.12.2014 1 z 5

Neodolatelný Neodolatelný J. R. Ward (p)

knihu jsem četla bez emocí a jiskry.Viník je nezáživnej překlad.

07.12.2014 3 z 5

Hazard Hazard La Vyrle Spencer

já se nemohl začíst,ale přečetla jsem ji celou a pro mě nic moc..V knize jsou moc rozepsané detaily,které mě rušili.

05.10.2014 2 z 5

Milenec z věčnosti Milenec z věčnosti J. R. Ward (p)

asi 60 stránek do konce mě nebralo.

13.09.2014 3 z 5

Borec Borec Julie Garwood

za mě nic moc,už název mě zarážel a čekala jsem fakt nějakýho borce.Postava Debi tam vůbec nemusela bejt,mě strašně otravovalo o ní něco číst. Garwood mám fakt doma úplně celou a myslím že nejlíp jí jde psaní historických románů.

03.08.2014 3 z 5

Diamantový tygr Diamantový tygr Ann Maxwell (p)

já se nemohla vžít do děje,spousty věcem jsem nerozumněla.Žádná velká romantika tam není,spíše je to dobrodružný román.

22.07.2014 3 z 5

Posedlost Posedlost J. R. Ward (p)

mě se kniha líbila,a souhlasím s ,,JANIČTA,, hlavně mě zaráží,proč měl G.B. svatozář...konec je otevřený,tak se snad ještě letos dočkáme dalšího dílu.

01.07.2014 4 z 5

Bývalá milenka Bývalá milenka Rebecca Hagan Lee

kniha je kombinace několika překladatelů /asi studentů/ a proto je dějově nijaká.Knihu jsem dočetla jen ze zvědavosti co se Wren kdysy stalo.Za mě teda nic moc.

17.06.2014 2 z 5

Smrtelné nebezpečí Smrtelné nebezpečí Sandra Brown

moc pěkná kniha /zase jsem nic doma neudělala/ postava Účtař mě hodně překvapil a udivil. Jinak, ten epilog mohl být aspon ještě o stránku delší.

25.05.2014 4 z 5

Nesplněný slib Nesplněný slib Teresa Medeiros

neuvěřitelný děj...Esmeralda ve dvanácti letech osiří a stará se potom celou dobu o mladšího bratra/6let/ až do dospělosti. Dokonce v tomto věku oklame věřitele..super ....zajímalo by mě, kde brala peníze na živobití,jídlo a studium pro bratra.Esmeralda má děděčka,který ji na stará kolena vyhledá a stará se o ni.....to jako nemohl se postarat,když děti osiřeli???Je pravda že byl naštvaný na svou dceru,matku Esmeraldy, ale nezájem o osiřelé vnoučata, to bych mu nikdy neodpustila..nejvíc jsem se pobavila,když postřelenému Billimu přehazovala nohu přes koně..nereálné..jedině kdyby ten kůn byl poník. A také střelit do prsou a za týden být fit..také nereálné...No kniha je plná nesmyslů,ale pobavíte se.

22.05.2014 3 z 5

Vysněný dům Vysněný dům Catherine Coulter

hvězdu dávám za přitahující název..jinak fakt nic moc.

08.05.2014 1 z 5

Čas slunečního svitu Čas slunečního svitu Catherine Coulter

překlad je šílenej,dialogy jsou o ničem,prostě hrůza děs a chvílema nevíte, kdo vede dialog.Další rozhořčení je, že na každé stránce chybí písmenko či jsou spojky dvakrát nerozumně za sebou a nebo vůbec nejsou...jak toto může vyjít??!! Hvězdu dávám autorce C.C. ta to určitě nepos...a

04.05.2014 1 z 5

Odražená střela Odražená střela Sandra Brown

stručně..kniha je napínavá, ale chvílema hodně táhlá.

03.05.2014 3 z 5

Planoucí eukalypty Planoucí eukalypty Elizabeth Haran

začátek mě chytl za srdce a postupně upadal v nezájem.Nezáživné dialogy,žádná konkrétní romantika.

21.04.2014 2 z 5

Hněv Hněv J. R. Ward (p)

kniha mě sedla,tady ty nanicovatí archandělé moc neobtěžovali děj.Napínavé,pěkné...pro mě největší zážitek byl, kdy Mels seděla u zrcadla a za zády se ji zjevil Jim jako anděl.Pěkně napsaný momentek. Jinak,pěkně ukončený,otevřený děj s Devinou a Jimem...těším se na další vydání knihy POSEDLOST.

21.04.2014 4 z 5