eva6224 eva6224 komentáře u knih

Dřív než půjdu spát Dřív než půjdu spát S. J. Watson

Čtivá kniha, četla se sama.

04.06.2017 5 z 5

Šest let Šest let Harlan Coben

Nedočetla jsem, odloženo 70 stran do konce, prostě to nešlo.

09.05.2017 2 z 5

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

Skvělá.

18.04.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Moc se mi líbila, četla se lehce, mohu jen a jen doporučit a těším se na další díly a vyšetřovatelkou Erikou :)

13.02.2017 5 z 5

Až mě uloží do země Až mě uloží do země Peter Robinson

Jsem spokojená, kniha plynula velmi klidně, postavy mi byly příjemné, prostředí starého Viktoriánského domu bylo dokonalé. Nechápu, proč má tak slabé hodnocení, možná proto, že v něm neteče krev proudem :) pěkný psychologický román, okořeněný špetkou tajemna, který stojí za to přečíst.

26.01.2017 4 z 5

Smršť Smršť Johan Theorin

Velmi čtivá kniha, řekla bych dokonce jedna z nejlepších které jsem letos četla.
Perfektně vykreslené prostředí ostrova, kam mám chuť se jednou podívat :) propracovaný děj, celé to má hlavu a patu.
Krásně napsaný tajemný příběh, více takových knih, které Vás nenechají v klidu.

29.11.2016 5 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Fantastické čtení, tohle byla jízda, druhou půlku jsem byla doslova nucena přečíst na jeden zátah a i jsem si pobrečela, takže doporučuji :)

14.11.2016 5 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Já nevím, první půlka naprostá paráda, byla jsem nadšená, druhá část knihy na mě byla asi prostě moc akční, v momentě kdy začal souboj na hřišti ,říkala jsem si ať už to skončí. Je vidět, že knihu psala žena i muž, nicméně, Kepler je má srdeční záležitost, těším se na další knihy :)

04.11.2016 4 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Kniha se mi moc líbila, autorův styl psaní mi sedí, čte se velice dobře od samého začátku :)

24.10.2016 5 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Dočteno, jako hráčku geocachingu mě naprosto vtáhla do děje, zápletka originální,chvílemi jsem měla pocit, že ty krvavé kešky hledám společně s Beou :) Velké + autorce za skutečné souřadnice, tudíž opravdová místa, kam se můžete podívat.
Opravdu moc pěkné čtení a já děkuji za knížku, stejně jako kačeři děkují za keš.TFTH...

01.10.2016 5 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Neskutečně napínavé od první stránky, skvělé zápletky a zvraty, při této knížce se rozhodně nudit nebudete, za mě ano :)

08.09.2016 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Jedním slovem skvělé, bavila mě od samého začátku, super jsou též krátké kapitoly ale čtenář je nucen číst dál a dál :) Těším se na další knihu od autorky :)

26.08.2016 5 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Četla jsem už i lepší ale líbila, celkový dojem zachránilo posledních 150 stran, ty jsem dala na jeden zátah.

11.07.2016 5 z 5