Ester71 Ester71 komentáře u knih

Nové povídky Nové povídky Zdeněk Svěrák

Příjemné počtení, úžasný humor typický pro pana Svěráka. Občas jsem se chechtala nahlas. Nejvíc mě asi dostal čínský drak.
Na zpříjemnění dne ideální.

18.09.2017 5 z 5

Mluviti pravdu Mluviti pravdu Josef Formánek

Od Josefa Formánka se mi líbily všechny knihy, ale tahle je TOP. Přečtena během pár večerů, musela jsem si dát na pár dnů pauzu, abych ji mohla vstřebat. Doporučuji.

20.11.2016 5 z 5

Adopce Adopce Henry Denker

Knihu jsem přečetla jedním dechem, oko nezůstalo suché..
Od Henryho Denkera už jsem přečetla více knih, žádná nezklamala.

13.10.2015 5 z 5

Kunhuta Přemyslovna: Vynucený sňatek českého a polského království Kunhuta Přemyslovna: Vynucený sňatek českého a polského království Hana Parkánová-Whitton

Ve škole mě dejepis vůbec nebavil, a tak si aspoň malinko doplňuji mezery čtením knížek od Hany Whitton. Baví mě, že nejde jen o strohá fakta, a dokonce se mi líbí, že je vždy příběh romanticky podbarvený. A to nejsem romantik...

11.03.2021 5 z 5

Nové povídky o ženách Nové povídky o ženách Michal Viewegh

Některé povídky mě zaujaly více, některé méně. Příjemně strávené odpoledne.

25.11.2020 4 z 5

Vůně jasmínu Vůně jasmínu Corina Bomann

Jedna z knih, u které jsem se po přečtení musela zamyslet a strávit ji. Líbila se mi moc.

04.11.2020 5 z 5

Nájemník v mém hrobě Nájemník v mém hrobě Pavel Hejduk

Docela ne úplně lehké čtení, některé povídky mě bavily více, některé méně, celkově dobrý dojem...

09.01.2020 4 z 5

Anděl zkázy Anděl zkázy Robert Crais

Knížka mě bavila moc, konec byl hodně napínavý.

15.09.2019 5 z 5

Máma masajů Máma masajů Hanna Schott

Knížka se mi líbila moc, Hanna Schott má můj obdiv.

25.08.2019 5 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Bavilo :)

06.06.2019 5 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Tahle série mě prostě baví :)

04.06.2019 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Na odreagování super :)

18.04.2019 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Pořád platí to, co u prvního dílu. Fajn kniha, když člověk potřebuje vypnout... Další díly už mám půjčené, tak budu vypnutá trošku déle :)

15.02.2019 4 z 5

Drasticky dojemný Dexter Drasticky dojemný Dexter Jeff Lindsay (p)

Super knížka, Dexter mě hodně baví!! Těším se na další díly, které si přečtu...

01.12.2018 5 z 5

Protože Protože Petr Casanova

Není kniha od Petra Casanovy, která by mě nějakým způsobem neoslovila. Protože je pro mě zatím nejlepší. Těším se na další postřehy a moudra tohoto autora.

23.06.2018 5 z 5

Cestující do Frankfurtu Cestující do Frankfurtu Agatha Christie

Od Agathy už jsem přečetla celkem dost knížek, ale tuhle jsem louskala hodně dlouho a hodnotím ji jako nejméně záživnou. Nějak mi prostě nesedla a přečetla jsem ji jen kvůli tomu, že jsem si ji vybrala do čtenářské výzvy.

13.05.2018 2 z 5

Prevítem snadno a rychle Prevítem snadno a rychle Simon Brett

Jako matka tří - nyní už dospělých - dětí jsem občas při čtení nabývala podezření, že takhle nějak to muselo být i u nás.
Není to o tom, že by se čtenář chechtal od začátku až do konce, ale pobaví. Alespoň mě ano.

18.10.2017 4 z 5

Otec Goriot Otec Goriot Honoré de Balzac

Kam až může vést opičí láska? Poslouchala jsem audioknihu, za mě - působivé.

25.09.2017 5 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Nejdřív jsem se do knížky nemohla začíst, ale nakonec jsem druhou půlku přečetla na jeden zátah. A jaký pocit ve mně po přečtení zůstal?
Zvláštní. V pozitivním slova smyslu.
Doporučuji.

06.06.2017 4 z 5

Nejezte blbě! Nejezte blbě! Pavel Maurer

Zajímavé a v mnoha směrech i poučné.

13.05.2017 5 z 5