Ester59 Ester59 komentáře u knih

Zpátky domů Zpátky domů Kristin Hannah

Dobre napsané, napínavé ale trochu moc nahod najednou a na konci uz celkem slaďak.

27.01.2019 3 z 5

Osudy porodní báby Osudy porodní báby Sabine Ebert

Krasne napsany zajinavy napinavy příběh

21.01.2019 5 z 5

Uzamčená minulost Uzamčená minulost Ella Carey

Pribeh z války, ktery souvisi s objevenym starym bytem je velmi zajimavy a napinavy, to ostatni kolem je slabší. Jednak predvidatelny milostny zivot hlavni postavy, tak jeji prekombinovane tezko uveritelne řešení záhady, ktere je postaveno na nahodach. Taky je velmi zvláštní ze ji pri hledani reseni zahadne zaveti nepomaha nikdo z rodiny, ktere by majetek mel patřit. Mistama nedořešené a proto jsem nedala plny počet bodu, i kdyz me pribeh velmi zaujal a cte se hodne dobře.

21.01.2019 3 z 5

Úsvit nad Středomořím Úsvit nad Středomořím J.Suzanne Frank

Pro mne cela série 4 knih naprosta top po vsech strankach,a že mam nacteno hodně, cele dalsi roky jsem sledovala spisovatelku, ale bohuzel nic dalšího nevyslo. Konecne pořádně tlusté knihy, které nepřečtu za jednu noc, ale muzu se těšit na pokracovani cely tyden. Chloe proste uzasna.

10.01.2019 5 z 5

Utajená léta Utajená léta Barbara Hannay

Bohuzel jsem cetla hned po romanu Farmářova žena, ktery je velmi podobny, stejne prostředí, stejne prolinani soucasneho času s válečnými lety.

07.01.2019 3 z 5

Harém Harém Colin Falconer (p)

Kniha se mi moc libila, neobvykle prostredi tureckeho haremu je popsano velmi podrobne, stejne tak jako příběh jedne z hlavnich postav eunucha Abbase. Byl by to skoro romanticky příběh, nebýt surovych detailů mučení a poprav v bojích o moc. A hlavne žádný happy end. Hrozna doba.

30.12.2018 5 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Nic zvlastniho, uz jsem cetla stejne tema ztraceneho dopisu, ktery zmenil zivot.

28.11.2018 3 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Krasny nezapomenutelny příběh, vyborne napsano, nic nechybi- valka, laska, napětí, překvapení.

28.11.2018 5 z 5

Zlomení andělé Zlomení andělé Gemma Liviero

Příběh nic noveho, moc mi nesedel styl autorky popisovat zvlast pribeh kazde postavy, nicmene v druhe polovině zacal mit pribeh vetsi spád a nakonec mne upoutal.

28.11.2018 4 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Nejslabší od teto autorky. Vadil mi podrobny popis postav od dětství.

28.11.2018 3 z 5

Krev a stříbro Krev a stříbro Sabine Ebert

Po 5 predeslych dilech porodni baby to uz bylo nadbytecne.

06.11.2018 3 z 5

Krásná Karolína Krásná Karolína Alexander Stainforth (p)

Eroticko radoby historicky roman. Pro mne zklamání, dalsi dily cist nebudu.

11.07.2018 2 z 5

Kdo miluje nejvíc Kdo miluje nejvíc Tess Stimson

Nelibilo se mu na teto knize skoro nic, cervena knihovna, opakovani děje pohledem vice postav a ty sexualni sceny jak z porno románu.

11.07.2018 2 z 5

Hra na lež Hra na lež Tess Stimson

Průměrná oddechovka, byt zapletka ze zacatku vypadala slibně. Ale pak neuvěřitelné vyústění a ty sexualni sceny :-(

11.07.2018 3 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Pro mne zatim nejslabší roman od teto autorky. Co delali tech 40 let?

07.07.2018 2 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Jako většina ostatnich čtenářů zde v diskusi, jsem taky cetla po Hane, a za mne se neda srovnat. Hana je lepe napsana a vsemu se dali věřit. U teto knihy ocenuji predevsim neobvyklé téma i kdyz tezko se mi Anezce věřilo ze udelala to co udelala a hlavne ze se manzelovi pred druhou svatbou nepriznala a celou dobu dokazala zit ve lzi. Prvni polovina knihy byla hodne popisna moc me nebavila.

07.07.2018 4 z 5

Pasažérka Pasažérka Zofia Posmysz

Takova hodna esesmanka to byla a se všemi to v Osvetimi prece myslela dobre.

07.07.2018 4 z 5

Deník japonské manželky Deník japonské manželky Veronika Ageiwa

Zajimave téma, za mne malo rozepsane, spis popis zivota nez nejaky pribeh.

17.06.2018 2 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Zajímavé tema, krásně napsane. Do červené knihovny to ma rozhodně daleko.

17.06.2018 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Na tuto knihu nelze uz nikdy zapomenout.

17.06.2018 5 z 5