estelina2300 estelina2300 komentáře u knih

Démon z Hex Hall Démon z Hex Hall Rachel Hawkins

Rozhodně lepší než předchozí díl.

06.10.2014 5 z 5

Otrocká krása Otrocká krása Ilka Pacovská

Zase dobrá kniha, moc mě bavila a přečetla jsem ji mou rychločetbou, i když jsem měla pocit, že někdy Hanku zastřelím, když byla s Vincentem. Moc doporučuji :-)

29.09.2014 5 z 5

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Super knížka, nejdřív jsem viděla film, ale knížka mě vůbec nezklamala. Bylo tam pár prvků jiných. Podsvětí....
Rozhodně si přečtu dalsí díl. :D

29.09.2014 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Originální knížka, která mě velmi bavila

19.09.2014 5 z 5

Bájná pečeť Bájná pečeť Bernd Perplies

Také si myslím, že je to slibný začátek pěkné trilogie. Tato kniha mě uchávila. Ale nebylo to úplně ono proto dávám 4 hvězdičky.

07.03.2014 4 z 5

Královská hraničářka Královská hraničářka John Flanagan

Nádhená kniha trochu mě zklamali, jak se Will choval, kvůli xxxx. Ale jinak úžasná kniha!!!!

20.02.2014 5 z 5

Dášeňka čili Život štěněte Dášeňka čili Život štěněte Karel Čapek

Tato kniha se mi moc nelíbila, ale připadala mi jedinečná, kdo by psal o životě malého štěněte a zároveň to i fotil?

31.01.2014 3 z 5

Bouře začíná Bouře začíná Damian Dibben

Velmi hezká knížka. Nic víc nejde dodat :-)

31.01.2014 5 z 5

Draci přece nejsou Draci přece nejsou Philip Reeve

Tato kniha mě moc nezaujala, nebylo to moc zajímavé čtení bylo to spíš na oddech.

31.01.2014 3 z 5

Příběh draků Příběh draků Rachel Hartman

Začátek knihy pro mě byl takový zmatený a nudný, ale potom se to pomalu rozvíjelo a začínala jsem děj chápat. Ke konci knihy jsem se od ní nemohla odtrhnout. Tato kniha mě trochu zklamala díky skvělím recenzím. Ale jinak dobrá knížka, ne vynikající. Také bych si ráda přečetla pokračování (tedy jestli nějaké bude)?

31.01.2014 4 z 5

Únos čtvrté princezny Únos čtvrté princezny Julia Golding

Nádherná knížka, absolutně mě pohltila a nemohla jsem se on ní odtrhnout. Moc to doporučuji všem. Přečetla jsem ji za necelej jeden den.

31.01.2014 5 z 5

Vyděděnci Vyděděnci John Flanagan

Mám moc ráda knihy od Flanagana už jsem přečetla všechny hraničářovi učně a toto je oproti tomu trochu nezvyk. Nezklamalo mě, že je hlavní hrdina pořád chytrý.

02.01.2014 5 z 5

Rudý drak Rudý drak James A. Owen

dobré knížka

02.01.2014 5 z 5

Cirkus Maximus Cirkus Maximus Damian Dibben

Velice hezká knížka.

04.12.2013 4 z 5

Ledový drak Ledový drak George R. R. Martin

Hezká knížka pro menší děti.

26.10.2013 5 z 5

Ptačí srdce Ptačí srdce Clive Woodall

Kniha byla docela hezká. Zajímavý konec.

26.10.2013 4 z 5

Konyvran 3: Plameny Konyvran 3: Plameny Sarah Prineas

Dobrá kniha a smutný konec.

25.10.2013 4 z 5

Konyvran 2: Stíny Konyvran 2: Stíny Sarah Prineas

Zajímavá kniha 1. Kniha byla zajímavější.

25.10.2013 5 z 5

Konyvran 1: Čarodejníkov zlodej Konyvran 1: Čarodejníkov zlodej Sarah Prineas

Hezká ale trochu všední kniha.

25.10.2013 4 z 5

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Nádherné zakončení celé série konec mi připadal hodně smutný a těším se na další Paoliniho dílo. Ze začátku mi připadalo pořád stejný (zabít Galbatorixe). Ale potom se to změnilo také je moje oblíbená postava Roran. Také se mi líbilo rozloučení na konci knížky. I Aria mě velice překvapila. Prostě nádherný konec.

25.10.2013 5 z 5