Estarossa Estarossa komentáře u knih

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Tak jsem se pustil i do této oblíbené série a opět jsem nešlápl vedle. Je pravda, že ze začátku jsem se lehce ztrácel ve jménech, ale to se brzo napravilo. Jako celek hodnotím velmi kladně a mě Kim vůbec nevadila. Jsem zvědav na další díly.

18.12.2023 5 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Souhlasím s komentáři, které tuto knihu přirovnávají spíše k detektivce. To však není vůbec na škodu, příběh je napínavý a jste zvědavi jak to celé dopadne. Konec mě překvapil, ale některé události byly lehce za hranicí uvěřitelnosti.

22.08.2021 4 z 5

Purpurové řeky Purpurové řeky Jean Christophe Grangé

Velmi povedený thriller s dobře propracovaným dějem, kde v polovině furt hádáte o co tady vlastně jde. Spojení dvou dějových linek a jejich dílků do konečné skládačky bylo skvělé. Za mě velké doporučení!

03.10.2023 5 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Po dvou letech nový díl mé oblíbené série. Kniha byla jako vždy napínavá a dobře se četla, ale bavila mě méně než Zrcadlový muž a souhlasím, že toho Jurka a věcí kolem něho bylo už dost. Proto ubírám jednu hvězdičku.

21.02.2023 4 z 5

Poslední kniha s Harrym, co jsem četl v rámci restu z dětství a zároveň pro mě jeden z nejlepších dílů.

12.03.2021 5 z 5

Našeptávač Našeptávač Alex North

Přečetl jsem další parádní příběh. První půlka byla skvěle záhadná a mrazivá. Druhá už více klasická detektivka což mi nevadilo, protože je to také můj oblíbený žánr, ale ten kdo by hledal čistý thriller tak by mohl být zklamán.

02.09.2022 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Pro mě o něco slabší než Hypnotizér, ale stále skvělé.

12.03.2021 4 z 5

Útěk ze světa Útěk ze světa Lucinda Berry

(SPOILER) Už jsem četl od autorky i knihu Andílek, která i podle mě byla výrazně lepší. Tato kniha je však taky dobrá nenudil jsem se, je čtivá a podává náhled na téma sekt a jak jsou nebezpečné. Hlavní postava Kate a její změna na mě působila až nepředstavitelně. Je, ale pravda, že lidé jsou schopní všeho a nevíme, co se odehrává v mysli někoho jiného.

09.05.2023 4 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Skvělá kniha v rámci žánru. Jsem zvědav na další díly.

12.03.2021 4 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Tak jsem taky zkusil tuto kontroverzně přijatou knihu. Za mě to nebylo vůbec špatné, je to takový psychologický thriller, kde se dozvídáte z pohledu a myšlenek hlavního hrdiny v jakém odporném světě žije. Takže dobrodružný román zde nehledejte. Každopádně určitě souhlasím, že by knize klidně prospělo rozšíření alespoň o 100 stran pro větší dokreslení tohoto světa a ostatních postav, včetně hlavního hrdiny, kdy samotný konec je správně šokující, ale i trochu nedotažený.

19.11.2023 4 z 5

Pod Ďáblovým mostem Pod Ďáblovým mostem Loreth Anne White

Velmi kvalitní thriller se vším, co by měl mít. Nemám, co vytknout a moc doporučuji!

19.02.2024 5 z 5