ErčaV. ErčaV. komentáře u knih

Pichlavá láska Pichlavá láska Jane O'Connor

Ze začátku knihy, jsem si říkala že Sylvie se chová jak malé dítě. Upnula se na profesora a hodně si přibarvovala něco co se nejspíš nestane. Tímto mi byla hlavní postava dost nesympatická. Ale asi v polovině knihy se dozvídáme, proč se tak moc nesnáší s Kamalem. A po tomto zjištění se můj pohled na Sylvii změnil. Jinak kniha je nenáročná na čtení a hlavně je to příjemná oddechovka.

25.07.2023 4 z 5

Láska Láska Geneva Lee

Tenhle díl byl ze všech nejlepší, ale ba druhou stranu jsem ráda že je poslední.
Dalo se vše odhadnout dopředu co se stane a jak to nejspíš celé dopadne.

Jsem ráda že jsem sérii přečetla, ale znovu se k ní nevrátím.

21.07.2023 4 z 5

Podezřelý Podezřelý Paulina Świst

A je to pravda jak se říká nejlepší na konec.

U tohoto dílu knihy se mi hodně líbí proplétání a tím pádem i vysvětlení vztahu mezi Danielem a Marii. Tenhle díl je nejvíc napínavý ze všech, autorka ví kdy má utnout přítomnost a psát chvíli o minulosti.
Opět se mi líbí že jsou tu postavy ze všech dílů a navazuje se stále na jednu věc ohledně zločinů. Je to pěkně propletené se všemi díly. Celá série se čte hodně dobře a není to nějak náročné čtení.

01.05.2023 5 z 5

Komisař Komisař Paulina Świst

Kniha byla v druhé polovině hodně napínavá, ta první byla takový oťukávačka s Radkem a Zuzannou. líbí se mi že autorka do knihy zahrnuje stál hlavní postavy z prvního dílu.

01.05.2023 4 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Kniha se četla dobře, akorát ta erotika tam moc není. Děj byl zajímavý a i napínavý. A líbí se mi, že autorka neskáče od něčeho k ničemu.

27.04.2023 4 z 5

Rozhodnutí Rozhodnutí Charlotte Link

Kniha je hodně napínavá. Na začátku se děj rozjíždí pomaleji, a místy jsem si říkala, že je to i nuda, ale pak se to rozjede. Knihu jsem přečetla spokojená, ale mohlo to být o trošičku kratší.

27.04.2023 5 z 5

Chtíč Chtíč Geneva Lee

Tento díl je o dost lepší než první. Jen některé výrazy u sexu mě nebavily. A král je příjemný jak osina v zadku, díky bohu že tam nevystupuje víc.

28.03.2023 5 z 5

Sestry Springovy Sestry Springovy Anna Todd

Ze začátku mě kniha nebavila a myslela jsem si, že jí odložím. Dala jsem jí šanci. Je to příjemná oddechovka, ale nic k čemu bych se vracela.

20.03.2023 3 z 5

Pochopíš, až budeš velká Pochopíš, až budeš velká Virginie Grimaldi

Ze začátku jsem si myslela že mě kniha nebude bavit, ale pak mě děj chytil. Kniha byla místy i dost vtipná, smutná ale taky romantická. Prostě stála za to :)

20.03.2023 5 z 5

Co oči nevidí Co oči nevidí Betsy Reavley

Deborah mi byla trošku nesympatická hned od začátku, i když neměla zrovna lehký život. Kniha se četla hodně dobře a bylo to takové čtení na posezení. Pořád jsem byla přesvědčená, že vím kdo to všechno dělal, ale konec mě dost překvapil a nečekala jsem to. Jinak tedy místy docela nechutné pasáže.

19.02.2023 5 z 5

Stezka v troskách Stezka v troskách Gemma Liviero

Ze začátku jsem se do děje nemohla moc vtáhnout. Pak jsem si zvykla na styl psaní, střídání postav i času. Konec mě překvapil a líbilo se mi propojení postav už z doby války.

19.02.2023 4 z 5

Podraz Podraz Paulina Świst

Tenhle díl byl nejlepší. Ale už tu bylo spoustu jmen a hlavně přezdívek, takže občas jsem se ztrácela.

11.02.2023 5 z 5

Chobotnice Chobotnice Paulina Świst

Pokračováni bylo dobré. Kniha se moc dobře četla. Dobrý pár a zápletka.

11.02.2023 5 z 5

Kolotoč Kolotoč Paulina Świst

Kniha je spíše oddechovka a čte se dobře, nic náročného. Lehce erotická ano a k tomu podvod s DPH. Občas jsem ale měla problém se do knihy začist, ale konec překvapil mile.

29.01.2023 4 z 5

Nymfomanka Nymfomanka Sonia Rosa

Kniha se hodně dobře čte. Je to bráno ze zajímavého úhlu problému ohledně nymfomanie. Myslela jsem si že to bude jen o sexu a psaní si do deníčku jména chlapů. Líbilo se mi že je to brané v současnosti a minulosti. Je tak vysvětlené,jak se k takové nemoci dostat.
Jediné co mi na konci chybělo,tak kdyby tam bylo psané pár stran třeba o 5 let později jestli to Anita zvládla porazit kvůli synovi.

24.01.2023 5 z 5

Jessičin slib Jessičin slib Jill Childs

Kniha byla zajímavá, dobře se četla ale čekala jsem trošku jiný konec. Je to podle mě lehčí thriller. V knize nechybělo napětí a každý měl zajímavé tajemství.

24.01.2023 4 z 5

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Kniha mě moc nebavila, do čtení se mi moc nechtělo a po přečtení série Božský jsem čekala o dost více.

11.11.2022 2 z 5

Krvavý leden Krvavý leden Alan Parks

Za mě dost drsná detektivka, kde je vidět že to psal chlap. Drsné vyjadřování, popisování mrtvého těla, bordel, drogy a chlast. Kniha se četla dobře. Bylo zajímavé jak to u zločinu funguje s vlivnými lidmi.

06.11.2022 5 z 5

V hlavní roli V hlavní roli Danielle Steel

Krásný příběh , který není jako med. Kniha se četla velmi dobře.

02.11.2022 4 z 5

Hrdinové Hrdinové Danielle Steel

Kniha se četla dobře. Ze začátku jsem měla trošičku chaos v postavách a chvíli trvalo než se to ''rozjelo'', ale stálo to za to.

28.10.2022 4 z 5