Eponka Eponka komentáře u knih

Dlouhé ticho Dlouhé ticho Patricia Briggs

Líbí se mi že zavítali do Prahy ️. Ale za mě trochu slabší díl tak uvidíme co další.

27.11.2022 4 z 5

Moreta - Paní pernských draků Moreta - Paní pernských draků Anne McCaffrey

Přečetla jsme celou serii Drakeni z Pernu a k této knížce jsem se dostala až o 12let po tom a musím říct že škoda že není těch knížek více je to velice zajímavé čtení a čte se to samo. Draci a příběhy jejich jezdců jsou zase velice čtivé a zajímavé.

01.06.2022 5 z 5

Jasným plamenem Jasným plamenem Patricia Briggs

Charles a Anna moje oblíbená dvojka, která mě vždy pobaví a hlavně hltám každé slovo. Čte se to samo a hlavně příběh byl jako vždy originální a zajímavý. Baví mě že autorka to píše tak aby se její knihy a sérii propojovali tak že jsou tam připomínky nebo i návaznosti na Mercy, kterou mám moc ráda.

02.12.2021 5 z 5

Ohnivá krev Ohnivá krev Elly Blake

Asi první díl byl pro mě o trochu lepší. V tom to díle mě zas bavili ty zkoušky a nový svět ohnivých. Autorka to píše čtivě a ten to žánr mě vždy dokáže nadchnout. Určitě si přečtu i další díl a jsem zvědavá jak to vše dopadne.

02.12.2021 4 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Lechce už za mě nudnější čtení než předchozí kniha. Ale je to fajn odechovka.

03.06.2021 2 z 5

Spát v moři hvězd. Kniha I. Spát v moři hvězd. Kniha I. Christopher Paolini

Serii Eragon jsme dokázala přečíst během měsíce je to tím jak to bylo napsané a hlavně i tím že miluji draky. Tohle je o vesmíru a divných galaktických bytostech po pravdě vůbec to není můj šálek kávy. Ale doufala jsem že to bude aspoň tak dobré na čtení jako Eragon no čekala jsem víc ale i tak jdu do dalšího dílu a uvidíme co s toho bude. Postavy sami o sobě jsou zajímavé a dělají to zábavnější.

04.04.2021 3 z 5

Válečná smršť Válečná smršť Victoria Aveyard

Dobře se mi to četlo a bavilo mě to doufám že bude další díl konec byl pro mě dost otevřený.

31.01.2021 5 z 5

Rubínový kruh Rubínový kruh Richelle Mead

Prostě tyhle knížky se čtou sami ❤️☺️.

25.12.2020 5 z 5

Stmívání / Život a smrt: druhý pohled Stmívání / Život a smrt: druhý pohled Stephenie Meyer

Dobré čtení, jen se nesnažit furt porovnávat s originálním Stmívání. Konec se mi moc líbil brala bych klidně další pokračování proto že si myslím že by bylo úplně jiné aspoň trochu :).

17.08.2020 5 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Gayle Forman

Půlka knihy vlažná za mě dost nudná. Po půlce se to změnilo napralo to na zajímavosti a je fajn to vidět z druhého pohledu.

21.03.2020 3 z 5

Neferetino prokletí Neferetino prokletí Kristin Cast

Jsem rada ze vim jaky zivot mela pred tim nez se stala upirkou dost ctive a zajimave

14.10.2019 5 z 5

Prozření Prozření Kelley Armstrong

Začátek slabší dost mě to nebavilo ale zbytek knížky před polovinou se to zlomilo a začalo to být čtivé a zajímavé . Těším se na další díl.

24.02.2019 4 z 5

Princ Princ Sylvain Reynard

Nebylo to špatný :) krátký a takový pohled z jiného úhlu ale dobré :)

18.02.2019 3 z 5

Temný stín Temný stín Sylvain Reynard

Další super díl :) čte se to samo jsem zvědavá na poslední

13.02.2019 5 z 5

Temná Raven Temná Raven Sylvain Reynard

Tahle kniha je velice dobře napsaná. Četla jsem hodně knížek o upírech ale tahle je jina. Líbí se mi jak autorka píše o postavách a celkově příběh je to napínavé a je tam i plno vážně. Ty části o umění mě překvapivě nenudili ba naopak autorka to píše tak že mě to i zajímalo a bavilo. Těším se na další dil.

29.01.2019 5 z 5

Slza Slza Lauren Kate

No dost rychle vám vše dojte kord po tom co vám to tam sami i napíšou tak že žádné pořádné překvapení ani nadšení. Řekla bych že to byla taková oddechová knížka nenadchne ani nemrzí že jste jí četli :). Třeba druhý díl bude lepší ale konec byl dost chaotický :/.

15.01.2019 3 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Napíšu to jednoduše další super díl těším se na třetí :) . Hrozně čtivé zajímavé a plno zvratů :)

10.01.2019 5 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Úžasně čtivá a napínavá knížka, rychle vás to vtáhne a jen tak nepustí. Postavy jsou zajímavé a kreativní, tak že se vůbec nenudíte kord po tom co autorka to pěkně zamotá. Je to romantické napínavé a po přečtení se nebudete moct dočkat dalšího dílu. Moc se mi líbí, že je to psané s pohledu více osob.

02.01.2019 5 z 5

Půlnoční klenot Půlnoční klenot Richelle Mead

Je to velice podobné ale přitom úplně jiné. Řekla bych, že mě to i více bavilo vážně super četlo se to jedním dechem a bylo tam moc zajímavých a napínavých částí. Autorka jako vždy nezklamala.

23.12.2018 5 z 5

Někteří ztratili vše Někteří ztratili vše Nancy Lindsay Jones Holder

Ten to díl byl pro mě největší nuda. Prostě hrozně dlouho o všem spekulovali než vůbec se něco stalo a závěr na který všichni dlouho čekají byl na 2 stránky ???? pro mě zklamání

18.12.2018 2 z 5