ElisR1 ElisR1 komentáře u knih

Na půl cesty do hrobu Na půl cesty do hrobu Jeaniene Frost

Tahle kniha mě dostala už od první stránky. Vtipné dialogy mezi hlavními postavami jsou prostě nezapomenutelné.

06.03.2015 5 z 5

Osudová přitažlivost Osudová přitažlivost Jaime Reed

Tahle kniha se četla velice rychle. Děj pěkně ubíhal a postavy taky docela šly. Mně se kniha líbila.

04.03.2015 5 z 5

Lovec Lovec Lisa Jane Smith

Kniha se mi opravdu líbila. Byla originální, čtivá a napínavá. Rozhodně doporučuji.

26.02.2015 5 z 5

Monument 14 Monument 14 Emmy Laybourne

Výborná kniha, kterou jsem si zamilovala už od první stránky.

24.02.2015 5 z 5

0.4 – Soumrak civilizace 0.4 – Soumrak civilizace Mike Lancaster

Rozhodně zajímavá kniha plná napětí. Líbila se mi.

02.02.2015 4 z 5

Poslední Dračí oko Poslední Dračí oko Alison Goodman

Výborná kniha. Lepší než minulý díl. Rozhodně doporučuji celou sérii.

31.01.2015 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Tahle kniha byla příjemným překvapením. Pokud hledáte oddechovku, tak doporučuji.

08.01.2015 5 z 5

Summer Summer Eden Maguire

Trošku slabší díl, než ty předešlé, ale pořád dobré.

04.01.2015 3 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Tahle kniha mě moc nenadchla. Nebyla špatná, ale četla jsem i lepší.

03.01.2015 3 z 5

Jonas Jonas Eden Maguire

Touto knihou jsem byla celkem mile překvapená. Přes hromadu negativních komentářů a recenzí, jsem se trochu obávala, co se z toho nakonec vyklube, ale mně to přišlo fajn. Občas tam byly nudné části, ale celkově to bylo zajímavé čtení.

27.12.2014 4 z 5

Reset Reset Amy Tintera

Pěkná kniha, líbila se mi, jenom mě mrzela rychlá proměna hlavní hrdinky...

14.12.2014 4 z 5

Mrazení Mrazení Maggie Stiefvater

Nejvíc se mi líbil začátek a konec. Jelikož nejsem moc na romantický knihy, tak mě prostředek občas nudil, ale přesto to byla dobrá kniha.

12.12.2014 4 z 5

Loviště Loviště Patricia Briggs

Tenhle díl se mi líbil víc, než ten předešlý, ale stále to nebylo ono. Pořádně mě to začalo bavit až v druhé polovině knihy, kdy se konečně začalo pořádně něco dít.

29.11.2014 3 z 5

Lhář Lhář Jakub Ćwiek

Byl to takový průměr. Něco mi na té knize stále chybělo. Asi to bylo tím, že děj na sebe nenavazoval, ale prostě to nebylo ono. Kvůli konci a sarkastickým hláškám Lokiho dám šanci druhému dílu.

07.11.2014 3 z 5

Pátá vlna Pátá vlna Rick Yancey

No páni, já nemám slov. Tahle kniha byla opravdu výborné počteníčko. Příběh byl skvěle napsaný a autor si s ním dokázal pohrát.
Wow, určitě se ještě pár dní budu vzpamatovávat z toho, jaký byla tato kniha zážitek. Rozhodně doporučuji.

04.09.2014 5 z 5

Temná je noc Temná je noc Meg Cabot

Tenhle díl mě poněkud zklamal, ale tím koncem to zase vylepšil, takže nakonec 4*.

20.08.2014 4 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Meg Cabot

Tenhle díl mě bavil o něco méně než ten předešlý, ale pořád to šlo. Hlavně Jesse je skvělej.

18.08.2014 4 z 5

Devátá stezka Devátá stezka Meg Cabot

Tenhle díl mě bavil víc, než ten předešlý. Jenom autorka nemusela tolik opakovat informace z minulého dílu. Každopádně jdu číst další díl.

17.08.2014 5 z 5

Všechny barvy Země Všechny barvy Země Beth Revis

Tenhle díl mě opravdu dostal. Sice jsem celou dobu měla tušení, že s tou jednou osobou není něco v pořádku, ale to vůbec nevadilo. Nakonec jsem ráda za to, jak to dopadlo a nezbývá nic jiného, než tuto sérii doporučit.

13.08.2014 5 z 5

Démon z Hex Hall Démon z Hex Hall Rachel Hawkins

Stejně dobrý díl, jako ten předešlý. Je mi líto Sophiina táty... Ale rozhodně se těším na další díl, protože po tomhle otevřeném konci nejde jinak, než si ho přečíst.

12.08.2014 4 z 5