ela1972 ela1972 komentáře u knih

Pán hor 3 Pán hor 3 Hana Marie Körnerová (p)

Tak tento díl se mi zdál zatím nejlepší

25.12.2022 5 z 5

Mezi dvěma světy Mezi dvěma světy Suleika Jaouad

Tenhle druh knih mám moc ráda. Je že života i když dost náročného. Před pisatelkou klobouk dolů. Jen si zase musím říct, že mám, prozatím, ten život úplně snadný.

16.12.2022 5 z 5

Mistr a Markétka Mistr a Markétka Michail Bulgakov

Tuto knihu jsem přečetla jen díky čtenářské výzvě. Nebyla vůbec pro mě, i když jsem ráda, že vím, o čem tato všeobecně známá kniha je.

16.12.2022 2 z 5

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

Autorka si, jako vždy, našla dost závažné téma. Bravurně se s ním vypořádala. Tak útlá kniha a tolik emocí.

26.11.2022 5 z 5

Všechno modré z nebe Všechno modré z nebe Mélissa da Costa

Moc krásná kniha. Krásné rozplétání životů dvou mladých lidí, luxusní popis přírody a dost k zamyšlení nad hodnotami života

23.11.2022 5 z 5

Pán hor 2 Pán hor 2 Hana Marie Körnerová (p)

I druhý díl nezklamal. Moc hezké čtení.

08.11.2022 5 z 5

Dva prstýnky Dva prstýnky Millie Werber

Silný příběh, ale na mě není psáno moc čtivě.

31.10.2022 4 z 5

Chlorid sodný Chlorid sodný Jussi Adler-Olsen

Kniha mě že začátku dost štvala díky množství různých postav a případů. Potom to do sebe začalo zapadat a hle, dobré čtivo. Od autora jsem ještě nic jiného nečetla, tak uvidíme...

23.10.2022 4 z 5

Kdo jinému jámu kopá Kdo jinému jámu kopá Marie Rejfová

Moc pěkná, místy i vtipná detektivka. Josefína se mi líbila a tak asi sáhnu i po další knížce.

18.10.2022 4 z 5

Skříň plná Diora Skříň plná Diora Natasha Lester

Moc krásná kniha, od které se nedalo odtrhnout. Je tady romantika, historie a napětí. Spisovatelka pomalu rozplétá příběhy několika lidí, kterým do života vstoupila válka. Moc povedená kniha

13.10.2022 5 z 5

Pán hor 1 Pán hor 1 Hana Marie Körnerová (p)

Moc hezká oddechová kniha pro ženy.

07.10.2022 4 z 5

Můj rodný blázinec Můj rodný blázinec Radkin Honzák

Pan doktor je prostě třída. Moc pěkné, zábavné ale hlavně poučné povídání o životě

25.09.2022 5 z 5

Pohádka o Raškovi Pohádka o Raškovi Ota Pavel

Moc zajímavý příběh o známém člověku. Psaný úplně jinak, ale tak nějak hezky.

16.09.2022 4 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Jedním slovem bomba. Napínavá a zábavná od začátku do konce. Hned zítra čtu Vesnici.

16.09.2022 5 z 5

Bál šílených žen Bál šílených žen Victoria Mas

Kniha je zajímavá a velice dobře se četla. Už několikrát jsem zmínila, že bych žít v této době fakt jako žena nechtěla. Každopádně jsem celou knihu čekala, jak to dopadne, variant tam bylo několik.

12.09.2022 5 z 5

Příliš tiché lesy Příliš tiché lesy Kimi Cunningham Grant

Moc krásná kniha a musím přiznat, že i na slzy došlo

01.09.2022 4 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Z knihy mám stejné pocity jako Magič. Každý byl trochu jinak ,,divný''. Konec uspěchaný a vysvětlení nebylo.

30.08.2022 4 z 5

Až uvidíš moře Až uvidíš moře Scarlett Wilková

Moc hezká kniha o minulosti naší země. O dětech z Řecka jsem něco málo slyšela díky dvojici Martha a Tena. Kniha mi události přiblížila a celý příběh mě vzal za srdce.

22.08.2022 4 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Další super ,,bryndzovka''.

08.08.2022 5 z 5

Med z bodláčí Med z bodláčí Sara Paborn

Krásná kniha, která se čte sama. Jen mi připadá, že konec je až moc otevřený.

08.08.2022 4 z 5