Pohádka o Raškovi

Koupit

Půvabná Pohádka o Raškovi je malým exkursem do možnosti tvůrčí fantazie autora, dokladem jeho schopností, vynalézavosti a hravosti. Pavlův krok do pohádkové – a přece pravdivé – říše snů a skutečnosti je úhrnem radostné, inspirativní čtení. Jedná se o „pohádkový“ životopis skokana na lyžích Jiřího Rašky.

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/140149/big_pohadka-o-raskovi-wOy-140149.jpg 4.4170

Kniha Pohádka o Raškovi

olívoil

Miluju knihy Oty Pavla, hlavně ty o sportu, četla jsem je již při studiích a ráda se k nim vracím.............příběh o Jiřím Raškovi je opravdu psán jako pohádka...........doporučuji

Janek

Roztomilá, originální jednohubka.

Eistee

Ačkoliv životopisné tituly často nevyhledávám, obzvláště o sportovcích, kniha byla velice čtivě napsaná.

princesse

Hezké a příjemné pohádkové čtení.

MadlenkaM
30.09.2021

(+ SPOILER) Krásné, milé, naivní čtení. Když to teď zpětně zvážím, ona je to vážně tak trochu pohádka. Kdo by to byl totiž řekl, že Jiří Raška opravdu vyhraje zlatou medaili... Celý ten příběh vypadal spíš jako zbožné přání, komedie, výmysl. Vážně jsem do poslední chvíle nevěděla, že čtu životopis.

oskli
19.05.2021

Zapomněla jsem hodnotit, loni jsem knihu četla synovi, protože jsem si pamatovala, že mně se kniha moc líbila. Jak jsem se na ni těšila, tak jsem byla trochu zklamaná. Napodruhé už to nebylo ono. Ale syn byl nadšený. Dokonce si některé kapitoly v devíti letech četl sám, s Otou Pavlem neměl problém.

theale
12.05.2021

Za mě na životopis moc praštěné a na pohádku celkem nuda. Knížka se nečetla špatně, ale nijak zvlášť mě nebavila.

david6273
23.03.2021

Nejhezčí na tom, že je to pohádka a přitom je to pravda. Je to štastná knížka a Ota Pavel v ní ukazuje svůj jedinečný talent a cit. Mám rád jeho smysl pro humor a nadhled, člověk jako kdyby po dočtení trochu zmoudřel.