Dyna08 Online Dyna08 komentáře u knih

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

Tahle série se mi totálně zaryla do srdce, nemůžu se od ní odtrhnout. Děj je opravdu zajímavý a postavy neskutečně propracované. Zároveň je tady poukázáno na to, že ne vždy jsou věci takové, jaké se zdají být...
Tým Roth

14.01.2024 5 z 5

Dotek jako led Dotek jako led Jennifer L. Armentrout

První díl byl asi lepší, Zayne mi moc nesedl a tady ho bylo za mě až příliš, ale konec mě dostal

02.11.2023 5 z 5

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Kniha byla dokonalá! Byla plná překvapení. U knihy jsem prožívala různé emoce. Je rozhodně povedená

26.11.2021 5 z 5

Každý tvůj nádech Každý tvůj nádech Jennifer L. Armentrout

První a třetí díl byl nejlepší. Tahle série se mi velmi líbila. Rozhodně jí zařadím mezi své nejoblíbenější!
Tým Roth

20.04.2024 5 z 5

Deník Anny Frankové Deník Anny Frankové Anne Frank

Deník byl podle mého názoru o krutosti některých lidí. Ale zároveň o statečnosti lidí. Anne se musela společně s dalšími lidmi schovávat v zadním traktu, jednu dobu neměli co jíst, zažívala osamělé pocity, ale zároveň i šťastné, třeba když byla s Petrem. Strávili několik let v úkrytu, báli se, hladověli, nedýchali skoro čerstvý vzduch,...nakonec je odvezou do SS, kde i zemřou....Ale její dobro, ukrývající se v jejím srdci bude žít navěky.

10.11.2021 3 z 5

To se může stát jen ve filmu To se může stát jen ve filmu Holly Bourne

Tohle byla úžasná kniha!!! Totálně mě vzala... Jen jsem si ten konec představovala jinak, ale zase tenhle konec byl nečekaný. Prostě snad jedna z nej knih, co sem četla :)

13.05.2021 5 z 5

Netvor Netvor Alex Flinn

Kniha se mi zdála oddechová, klidná, ale zároveň živá,... Prostě úžasná

24.04.2021 5 z 5

Vražda na blatech Vražda na blatech Catherine Shepherd

Kniha byla čtivá a ani nijak náročná, líbila se mi aktivita Julie v případu, akorát konec byl trochu moc rychlí

14.01.2024 5 z 5

Čarodějnice Čarodějnice Finbar Hawkins

Kniha byla zajímavá a napínavá, moc krásný příběh

24.11.2022 4 z 5

Výkřik do tmy Výkřik do tmy Manuela Martini

Byla to vcelku dobrá krimi kniha, děj nebyl nijak náročný na čtení, byl zajímavý a částmi napínavý

30.10.2022 4 z 5

Oba na konci zemřou Oba na konci zemřou Adam Silvera

Mateo a Rufus jsou takovými protiklady, ale jejich společný příběh je velice zajímavý

26.10.2022 5 z 5

Třináctkrát proto Třináctkrát proto Jay Asher

(SPOILER) Upřímně Claye lituji, dostal ty kazety i když by neměl. On Hannah neudělal to co ostatní. Dle mého názoru si Hannah mohla za určité věci sama. Připadalo mi, že o pomoc druhých ani moc nestojí. Snažila se, ale ne dost... Měla to těžké, to ano, ale šlo toho udělat víc (vše je pouze můj názor, tak jako váš je váš :) )

19.01.2022 5 z 5

Princezna celým srdcem Princezna celým srdcem Connie Glynn

Nevím, příjde mi, že se tam furt něco kazí, ale i tak to je úžasná série

13.01.2022 5 z 5

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Kniha byla tajemně krásná, četla se dobře️

01.01.2022 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Takhle série je jedna z nejlepších, které jsem zatím četla

Elita Elita Kiera Cass

Díl byl napínavý

První První Kiera Cass

Kniha byla velice krásná

Kouzelné přání Kouzelné přání Chris Colfer

Tahle kniha byla úžasná, příběhy spletené do jednoho úžasného. Moc mě čtení této knihy bavilo .

22.04.2021 5 z 5

Vražda bez soucitu Vražda bez soucitu Catherine Shepherd

Tahle série se mi opravdu líbí, je oddechová i napínavá

22.01.2024 5 z 5

Tulení Tulení Catana Chetwynd

Velmi krásný a zábavný komiks s roztomilými ilustracemi

14.11.2022 5 z 5