Tulení

Tulení https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/465459/bmid_tuleni-m6c-465459.jpg 4 102 27

Sbírka komiksů o tom, jaké je randění s nejlepším kamarádem. Proč se vůbec obtěžovat vylézáním z postele, když tam člověk může zůstat zavrtaný pod peřinou se svou drahou polovičkou a roztomilým komiksem, který se postará o dobrou náladu? Tulení je sbírka stripů, které dokonale zachycují upřímné, hravé a reálné okamžiky z každodenního života jednoho páru. Buďte hrdí na své výstřelky a podivnosti, máme je všichni! To pravé kouzlo se stane až ve chvíli, kdy si k sobě najdete ten zapadající puzzlík na celý život.... celý text

Literatura světová , Komiksy , Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

Snug , 2020

Baru16
10.02.2024 4 z 5

Catana je výborná! Roztomilý dárek.
Doporučuju si koupit do zpráv na mobilu její samolepky. S přítelem používáme pomalu denně.

Varjohukka
14.09.2023 5 z 5

Takový roztomilý komiks pro zamilované.

read_withRenat
29.07.2023 3 z 5

Krátký, miloučký komiks, který máte přečtený během 30minut.

Pohodový život zamilovaného páru vás pobaví a ani neurazí, kresby se opravdu povedly a vtipnost i roztomilost příběhů vás zahřeje u srdce.

Knihotyna
26.05.2023 4 z 5

Krátké stripy ze života dvou zamilovaných lidí :). Stylem je komiks podobný stylu Sarah Andersen.
Přesně to milé čtení, které máte za pár minut přečtené a prolistované a usmíváte se od ucha k uchu z toho, jak je to sladké :).

P.S. Taky to doma máte tak, že vám je věčně zima, ale partnerovi věčně teplo? :D A dokážete bránit svou peřinu celou svou silou? Já rozhodně! :D

Ivet_V
14.04.2023 4 z 5

Krásná a rostomilá jednohubka. Zaujalo mě, že autorka čerpala že svého života. Každý pár se v některé situaci najde.

Dyna08
14.11.2022 5 z 5

Velmi krásný a zábavný komiks s roztomilými ilustracemi

Petkona
13.11.2022 4 z 5

Moc hezký komiks s krásnými ilustracemi. Asi to není úplně jeden z nejlepších komiksů podobného žanru, ale takový hezký pocit to ve vás zanechá.

veverrka11
03.08.2022 4 z 5

Sbírka situací z reálného života je inspirovaná samotnou autorkou a jejím manželem.
Děj tu nehledejte. Jen se nechte unášet na vlně krásných obrázků a vtipných každodenních situací. V mnoha se jistě poznáte.
Obrázky jsou strašně ňuňu a komiks přelouskáte za pár minut, i kdybyste nechtěli.
Doporučuji na zlepšení nálady v jakoukoli roční dobu!

muchomurka
26.07.2022 3 z 5

Mám ráda takovýto typ komiksů, ale tady to nebylo úplně ono. Občas jsem se nechytala, občas to bylo fakt trefné. Jen mi u toho chyběl nějaký rámec, takto jen náhodně naskládané za sebe to bylo zvláštní.

Lka
26.06.2022 1 z 5

Tak tohle nebyl můj šálek kávy...

Kate18
19.04.2022 5 z 5

Roztomilost! Jinak to popsat nejde. Milý komiks o lásce a všedních věcech. Ve spoustě situací jsem se našla.

czeliza
11.03.2022 2 z 5

Tohle prostě nebyl můj šálek zlevněného vína. Kresba je roztomilá a to, co autorka slibuje, taky dostanete, I guess, ale vážně mě to neuchvátilo. V podstatě Sarah's Scribbles, akorát jsou podobné situace uplatněné na páry. Není tu nic nového, jen z jednoho potřeštěného motovidla je potřeštěný "relatable" a "cute" pár. Více romanticky a domácky založené duše to snad ocení a láskyplně si povzdechnou, ale pro cyniky to fakt není. Jediná výhoda je, že jste s tím alespoň rychle hotoví.

JitulHa
19.02.2022 3 z 5

Knížečka velmi útlá. Kresby docela roztomilé. Plus jeden všední život komiksového páru. Celé to rychle prolistujete, očima doslova prolétnete, ale i poměrně snadno zapomenete... Autorka se zde tzv. vykreslila ze svých zkušeností v partnerském soužití, možná se v něčem najdete, možná také ne, asi záleží na každém čtenáři. Sečteno - podtrženo, neurazí ani nenadchne.

eliska2126
16.12.2021 5 z 5

Tohle byla skvělá oddechovka. Já tyhle komiksové stripy prostě miluju a vždycky si "čtení" užiju. Kresba je opravdu povedená a v mnoha situacích jsem se viděla (taky jsem půlku komiksu naposílala příteli ). Momenty v Tulení jsou roztomilé a klidně bych knížku měla o pár stránek delší.

andrejci
23.10.2021 5 z 5

To nejroztomilejší co jsem kdy četla

nela3812
19.09.2021 5 z 5

Neskutečně milý komiks, který zvedne náladu :) Krásné listování od začátku do konce. Zahřeje u srdce každého čtenáře.

Já v ní listovala v období učení na státnice a mnoho z jejích stránek mi v těch náročných dnech zvedlo náladu. Nemohu říct, že by se na stránkách odrážel jakýkoliv typický vztah (minimálně já tam ten svůj/náš nenašla), ale čtení je to krásné a pohladí to na duši i na srdíčku.

AshleySimmer
20.08.2021 5 z 5

Ohromně roztomilý, občas také vtipný komiks ️:)

Fortuna7
02.08.2021 4 z 5

Moc hezká a sladká kniha, ale četla jsem už i o trošku lepší komiksy o zamilovaných párech :-)

gleti
06.07.2021 5 z 5

Výborný komiks pro pohlazení na duši, lepší než antidepresíva

nakavusterezou
16.06.2021 5 z 5

Autorku sleduju jiz dlouho na instagramu a jeji tvorbu miluju️ Tohle vydani pro me bylo tedy nutnosti, a nezklamalo.

Rychle, za to opravdu mile a roztomile cteni, plne lasky, nehy a tuleni.

romantika

Autorovy knížky