DUNIKO DUNIKO komentáře u knih

Bentley Bentley Melanie Moreland

Můj Bože to byl nářez.Jsem zvyklá na rytíře, meče, koně a panenské nevěsty.První knížka od této autorky a určitě ne poslední, kamarádka má celou sérii,jsem mile překvapená,bylo to vtipné, romantické,zajímavé, rychle čtení.Ja jsem nadšená s nedočkavostí se vrhám na Aidena.

19.06.2021 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Wow... skvělé čtení sice žádná dramatická zápletka ale to vůbec nevadí sexy milé žhavé oddechové čtení

01.05.2022 5 z 5

Chladnokrevný ničema Chladnokrevný ničema Lisa Kleypas

Nádherná!!! Všechny postavy byli moc simpatické.Dychtivě se vrhám na další díl.Paní Kleypas prostě umí:):):)

06.05.2020 5 z 5

Kouzlo podzimu Kouzlo podzimu Lisa Kleypas

Ach...můj...Bože!!! Nádherné, úžasné, romantické, vtipné, dokonalé...a spoutá dalších superlativu.Jen nevím co s tím Sebastianem???Paní spisovatelka příště umí toto je teprve pátá kniha a pokaždé jsem nadšená a uchvácena.

09.02.2020 5 z 5

Tajemství letní noci Tajemství letní noci Lisa Kleypas

Krásné čtení.Oba hrdinové mi byli sympatičtí.Třetí knížka od Lisy Kleypas a opět nezklamala:):):).

08.01.2020 5 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Nádherné čtení ( ◜‿◝ )

05.02.2022 5 z 5

Válka s láskou Válka s láskou Winter Renshaw

Tak to byl opravdu velmi krásný příběh.První knížka od této autorky a moc se mi líbila.

24.12.2021 5 z 5

Ďáblova dcera Ďáblova dcera Lisa Kleypas

Krásné čtení❤️Phoebe byla skvělá,West se mi líbil už v předešlých dílech a v tom svém byl dokonalý, chlapci roztomilý,scény u stolu a u potoka neměli chybu a dokonalost sama byla zmínka o Čekankách a jejích dětech.Pani spisovatelka opět nezklamala❤️

22.08.2021 5 z 5

Zimní naděje Zimní naděje Lisa Kleypas

Ach můj Bože!To zas byla nádhera.Lisa Kleypas prostě umí!!!.

29.02.2020 5 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Paráda,moc se mi líbilo to sourozenecké hašteření.Moc pěkné čtení, citlivé, romantické a humorné zároveň.

02.02.2020 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot Teresa Medeiros

Dámi (a pánové) představuji vám Královnu knih ♥️. Četla jsem ji se zatajeným dechem, chvílemi mi přebíhal mraz po zádech, krásné, romantické, žhavé, napínavé čtení.Pani Medeiros opět nezklamala.

30.01.2021 5 z 5

Ďábel na jaře Ďábel na jaře Lisa Kleypas

(SPOILER) Ááách to byla nááádhera:) opět krásné romantické žhavé vtipné.Pandora se mi moc líbila.Svá sebekritika milá a něžná.A Gabriel???Prostě úžasný ❤️Moc se mi libila i Gabrielová rodina.Jen malá výtka:Evie hned na začátku koupe svého malého vnuka Stephana ale pak v knížce o děťátku není ani zmínka a ještě nevím proč se knížka jmenuje Ďábel na jaře když byl Gabriel spíš Anděl...no možná s kopýtkem????

29.05.2020 5 z 5

Přijdu si pro tebe Přijdu si pro tebe Lisa Kleypas

První knížka od této autorky a jsem nadšená. Moc pěkné.Kdyby chudák Lily věděla že to půjde s Nicol tak rychle když se s tím svěří Alexovi tak by mu to řekla hned jak se s ním prvně setkala ale to bysme přišli o krásný příběh♥️plný jiskření,vzteku, odhodlání,beznaděje i naděje a v neposlední řadě lásky.

24.08.2019 5 z 5

Utajená krása Utajená krása Teresa Medeiros

Budu se opět opakovat ale paní spisovatelka opět nezklamala!!!Krásné,vtipné,napínavé až skoro strašidelné,romantické...Já jsem spokojená a nadšená.

22.06.2018 5 z 5

Temný rytíř Temný rytíř Kinley MacGregor (p)

Přečetla jsem všechny knížky o Bratrstvu meče a jsem unešena krásné a romantické tajemné.NIC NIC NIC KRÁSNĚJŠÍHO JSEM NEČETLA.KINLEY MACGREGOR NEMÁ KONKURENCI.Doufám,že napíše knížku i o Kitovy.

29.07.2017 5 z 5

Čas na lásku Čas na lásku Kinley MacGregor (p)

Nic krásnějšího jsem nečetla.Často jsme měla na krajíčku, krutost některých lidí mě štve i v knížkách a ta macecha ještě že si toho byla vědoma a trápila se.No prostě pět hvězdiček je podle mě málo.Krásná.Nádherná.Úžasná.

24.04.2017 5 z 5

Holly Holly Jude Deveraux (p)

️️️❤️❤️❤️ Krásné ️️️❤️❤️❤️ Nemůžu jinak než vřele doporučit, svižné, příjemné,žhavé a vtipné.

29.04.2021 5 z 5

Dar lásky Dar lásky Julie Garwood

Nejkrásnější knížka od spisovatelky.Gabriel byl úžasný jak ji pomalu den za dnem přesvědčoval že jí nikdo už neublíží že se nemusí bát.Pak jak mu ze stromu spadne přímo do náruče a nejkrásnější pasáž je jak stojí před tím hrozným knězem a snaží se zlomit jeho hůl a nejde jí to Gabriel se postaví za ní položí své ruce na její a hůl zlomí pak je rychle stáhne aby Johanna mohla sama hůl hodit knězi k nohám a pak spolu odjedou domů.NÁDHERA.

05.05.2018 5 z 5

Tvůj svůdný dotek Tvůj svůdný dotek Teresa Medeiros

Ach Bože,to byla nádhera!!!

28.11.2021 5 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Ach... můj... Bože!Ach... můj... Bože!Ach... můj...Bože! Odpusťte mi prosím ale já nemám slov... vlastně... krásné, nádherné, citlivé, romantické,humorné...

16.02.2020 5 z 5