Duchoslp Duchoslp komentáře u knih

V zahradě zášti V zahradě zášti Camilla Bruce

Bella si jde za svým vysněným cílem a to bez ohledu na překážky, které se jí do života postaví. Odstraní každého, kdo se jí zprotiví nebo z něj plyne zisk. Tohle není čtení pro slabší povahy

08.02.2023 4 z 5

Dům tajemných stínů Dům tajemných stínů Darcy Coates

Tato kniha je mnohem lepší než ta poslední. Sophie jako nezkušené děvče prokazuje neskutečnou kuráž v boji s démonem. Romantika s příchutí tajemna. Prima čtení na víkend

28.01.2023 3 z 5

Ani slovo Ani slovo Patricia Gibney

Tento díl se mi po dlouhé době líbil. Lottie se tentokrát drží hodně zpátky. Žádné vyšilování ani opilecké scény. Příjemná změna. Děj má spád a knížka je hodně čtivá. I když zápletka není pro citlivější povahy. Jsem zvědavá na další vývoj

26.01.2023 4 z 5

Muž bez tváře Muž bez tváře Dennis Jürgensen

Za mě zajímavý začátek nové série. Nezkušená vyšetrovatelka, kterou doplňuje stárnoucí německý kolega. Dohromady se ale skvěle doplňují. Nechybí ani pár kliček, kterými se nenechají zmást

10.01.2023 4 z 5

Jako stín Jako stín Helen Fields

Psycholožka Connie a inspektor Baarda jsou sehranná dvojka. Vzájemně se doplňují a jsou v patách únosci, který se snaží zrealizovat své sny. Dobré čtení a těším se na další díl

17.12.2022 4 z 5

Stříbrný stonek Stříbrný stonek Crystal Smith

Závěrečný díl je vyvrcholením celé série. Všechny postavy a jejich osudy jsou vzájemně propojené. Napínavé a skvělé čtení od začátku až do konce

14.12.2022 4 z 5

Temný kvítek Temný kvítek Crystal Smith

Druhý díl je stejně dobrý jako první. Moc se mi líbí prolínání děje a není čas si vydechnout. Parádní magická jízda.

07.12.2022 4 z 5

Krvavý lístek Krvavý lístek Crystal Smith

Mám ráda knížky o magii, takže jsem absolutně spokojená. Děj má spád, knížka se opravdu dobře čte a nechybí ani pár dějových zvratů. Super. Těším se na další díl

05.12.2022 4 z 5

Jsi na řadě Jsi na řadě Holly Seddon

Myšlenka nebyla špatná, jen místy mi děj přišel zbytečně rozvláčný. Všechny postavy jsou vzájemně propojené a vše se postupně vysvětluje. Nechybí ani překvapení nakonec

01.12.2022 3 z 5

Záblesk v zrcadle Záblesk v zrcadle Amanda Quick (p)

Závěrečný díl je stejně skvělý jako ty předešlé. Všechny nitky se postupně rozplétají a před námi je rozluštění tajemství skryté laboratoře.

27.11.2022 4 z 5

Vyděšená k smrti Vyděšená k smrti Rachel Amphlett

Kay jako hlavní postava mi sedla. Děj je svižný a knížka se opravdu dobře čte. Zápletka je zajímavá a není čas na oddych. Opravdu se těším na další díl

25.11.2022 4 z 5

Rod draků Rod draků Jessica Cluess

Taková předvídatelná pohádka. Dobře se čte. Mám ráda fantasy a tady najdete všechno, co tam patří. Láska, zrada, závist, nevinnost, krutost a intriky. Samozřejmě nesmí chybět magie a draci. Jsem zvědavá na další díl

19.11.2022 4 z 5

Křehkost Křehkost Betsy Reavley

Tohle určitě není knížka pro slabé povahy. Zmizení dítěte, je to nejhorší, co vás může potkat. Bezmoc, strach, pochyby. Tohle všechno roztáčí kolo dalších událostí, které by se nikdy nestaly. Děj vás vtáhne a nepustí a celou dobu doufáme, že vše nakonec dobře dopadne

17.11.2022 4 z 5

Strašení v Rookwardu Strašení v Rookwardu Darcy Coates

Za sebe musím říct, že tohle byla nejhorší knížka z celé série. Možná mi úplně nesedla postava Guye, ale nemohla jsem se začíst. Tak snad ta příští bude lepší

16.11.2022 3 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Wendy Dranfield

Nate a Madison jsou zvláštní dvojce vyšetřovatelů, kteří mají kupu problémů z minulosti a přesto se snaží pomáhat jiným.
Pátrají po ztracené dívce a snaží se rozplést klubko lží, protože nic není, tak jak to vypadá. Motiv a děj není špatný, jen styl psaní mi úplně nesedl.

11.11.2022 3 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Ben Cheetham

Taková trošku duchařská pohodovka na jedno nebo dvě odpoledne. Dobře se čte, ale nečekejte žádné překvapení ani složité zápletky.

08.11.2022 3 z 5

Oko za oko Oko za oko Carol Wyer

Kate Youngová je klasická inspektorka této doby. Má spoustu vlastních problémů a strašáků, ale i přesto se odhodlaně pouští do vyšetřování. Čeká nás několik zajímavých dějových zvratů. Knížka se opravdu dobře čte a jsem zvědavá, kam se příběh bude dál vyvíjet

06.11.2022 4 z 5

Sídlo hrůzy Sídlo hrůzy Lee Mountford

Knížka nebyla špatná, trošku mi to připomíná Stopy hrůzy, které jsem četla před mnoha lety. Duchové, strašidelný dům a dvě sestry, které samozřejmě na strašidla nevěří

01.11.2022 3 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Jako vždy Kim nezklamala, děj je navíc zasazený do prostředí tajemného spolku, který Vás může dostat pod svůj vliv dříve než si to sami uvědomíte. Knížka je čtivá a závěr trošku překvapivý. Super

27.10.2022 4 z 5

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

Prostředí věznice celému ději dává zajímavý nádech. Kiva bojuje proti všem a musí předvést neuvěřitelný výkon, aby zachránila své přátelé. Knížka se dobře čte a těším se na další díl

11.10.2022 4 z 5