dubakm dubakm komentáře u knih

Obnažená Obnažená Kathryn Taylor

Opět hodně čtivé, možná o chlup lepší než první díl, ale kvalitativní hloubku tady taky nečekejte.

19.02.2014 3 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Ještě že je na světě tolik superboháčů :-)) Čtivá, ale hoooooodně průhledná knížka. Jako oddychovka dobrá.

19.02.2014 3 z 5

Jak jsem se zbláznila Jak jsem se zbláznila Ivanka Devátá

Hořkosladká knížka , která nás humorně provází nehumorní fází života, aneb všude kolem Vaněček.Knížka splnila svůj účel, pobavila, i když doufám, že tuhle zkušenost p. Deváté nikdy nebudu muset prožít.

06.02.2014 4 z 5

Zahrada splněných přání Zahrada splněných přání Katie Fforde

Lehká, nedělní romantika ve stylu Katie Fforde :-))

08.12.2014 4 z 5

Malý princ a planeta Ohnivého ptáka Malý princ a planeta Ohnivého ptáka Guillaume Dorison

Komiksová série námi milovaného Malého prince v mírně odlehčené formě, která je víc přístupnější dětskému chápaní.

12.09.2014 4 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Další milá a vtipná romance od p. Quinn.

10.09.2014 4 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Hodně vtipná a chytlavá romance .-)

08.09.2014 4 z 5

Zbožňuju New York Zbožňuju New York Lindsey Kelk

Naivní, klišoidní,předvídatelná, ale hodně čtivá jednohubka z města, které nikdy nespí a které nás dokáže změnit víc než si sami připouštíme :-))

21.08.2014 3 z 5

Levandulové noci: Román z Provence Levandulové noci: Román z Provence Sophie Bérard (p)

Nenáročná, milá knížka plná vůně levandule a broskvoní. K letnímu snění a čtení :-) přímo ideální.

04.08.2014 4 z 5

Sedm let hříchu Sedm let hříchu Sylvia Day

Tak narozdíl od některých jiných kníh v tomhle žánru to mělo svůj příběh, ne jen kamasutrické svíjení těl :-) Dala bych 3 a půl hvězdičky, jako takový lepší průměr.

25.07.2014 4 z 5

Začátek sezóny Začátek sezóny Linda S. Howington

Milá, vtipná, žhavá- k létu a vodě super. Jinak pro mně od p. Howard slabší průměr.

18.07.2014 3 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Po přečtení pár hodnocení jsem se ke knize stavěla dost skepticky, ale tahle kniha mi dala přesně to, co jsem od ní očekávala. Na zvyšování kvality své ,,mozkovny" mám jiné žánry a autory, pro chvíle pohody a odpočinku je tahle kniha pro mně dostačujíci. Jediné, co mi kazilo dojem, byly chyby v překladu nebo tisku (mít v jednu chvíli džíny i sukni je opravdu zvláštní).

16.07.2014 4 z 5

Chuť medu Chuť medu Salwa Al Neimi

Bestseller si opravdu představuji jinak. Námět knihy, jako oslavy sexu je síce zajímavý, ale provedení je hrozné, nezáživné a neoslovujíci.

05.07.2014 odpad!

Flořin úděl Flořin úděl Katie Fforde

Přišla mi jako takový slabší průměr, Katie umí i lepší knihy. A taky mám pocit,že poslední čtvrtina knihy byla najednou dějově rychlejší a hlavně urýchlená.

25.06.2014 3 z 5

Rajská zahrada Rajská zahrada Katie Fforde

Milá, čtivá, letní knížka :-) Jen mezi námi ,,děvčaty", znám dost žen s velikostí 42 a mezi boubelky je rozhodně neradím. Ještě, že existují muži jako Jake a rozumné ženy jako Nel.

24.06.2014 4 z 5

Láska je ve vzduchu Láska je ve vzduchu Jane Moore

Cam a její rozvaha o tom, která láska je pro ní ta pravá. Tá, která je pro ni spolehlivá, zažitá a trochu nudná, nebo tá nová, očarujíci ale bez záruky úspěchu?Hezká a čtivá kniha, sice předvidatelná, ale k odpočinku jako stvořená :-)

16.06.2014 4 z 5

Cudzinec, ktorého hľadáš Cudzinec, ktorého hľadáš Amanda Kyle Williams

Ne, ne, ne, tahle kniha mi vůbec nesedla a v půlce jsem jí zavřela. Nevím, možná se k dočtení někdy vrátim.

30.05.2014 1 z 5

Láska v Provenci Láska v Provenci Bridget Asher (p)

Bohužel i já se zde přidám k řadě čtenářů, které tahle kniha zklamala. Nevím, jestli za to může období, čtenářska náročnost nebo umístnění hvězd na obloze, ale už dávno jsem nečetla knihu tak těžce. Vůbec jsem se nemohla začíst, několikrát jsem se vracela o stránky zpět a hlavně jsem postrádala své obvyklé čtenářske nadšení, svůj entuziasmus.

09.05.2014 3 z 5

Mudrosloví urozeného pána Tyriona z Lannisterů Mudrosloví urozeného pána Tyriona z Lannisterů George R. R. Martin

Tyrion Lannister má určitě skvělé hlášky,ale pro mně hlavně v kontextu děje knihy potažmo seriálu, kde je jejich irónie podtržena okolními situacemi.

06.05.2014 2 z 5

Frida Frida Bárbara Mujica

Zajímavé vylíčení životní cesty Fridy (Friedy) Kahlo prostřednictvím rozhovoru mezi její sestrou Cristy a novinářkou. Je pravda, že ze začátku jsem tápala v časové posloupnosti rozhovoru, ale plynutím příběhu se do toho čtenář dostane. Každopádně byla Frida zajímavá osoba, která bohužel postřádala dost důležitou věc-klíč k sobě samotné.

28.04.2014 4 z 5