Rajská zahrada

Rajská zahrada https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/6884/bmid_rajska-zahrada-qRA-6884.jpg 4 45 8

Ženský román s typickou zápletkou. O Nel, cudně žijící vdovu, jejíž život se od manželovy smrti točí v podstatě jen kolem tří odrůstajících dětí, domu plného psů a koček a práce v komunitě, kde organizuje farmářské trhy a snaží se pomáhat nemocným dětem, která trpí pocitem, že má celulitidu a nadváhu a marně se snaží s ní bojovat, se uchází veskrze atraktivní a hmotně zajištěný právník Jake. Evidentně o ni stojí, ona se však citu, jenž se rodí i v ní, dlouho tvrdošíjně brání. Oboustranná náklonnost přerůstá v boj o důvěru, z nějž nakonec Jake vychází jako vítěz a rytířský hrdina, jehož dobývání Nel po nekonečných peripetiích ráda podlehne.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Olympia

Paradise fields , 2003

Ana72154
29.04.2021 4 z 5

Do knihy jsem se ihned začetla. Příjemná oddechovka.

kercah
29.06.2020 3 z 5

Super oddechové čtení, kdysi jsem si tuto knihu z řady koupila a teď jsem se k ni zase vrátila protože jsem věděla, ze se bude nenásilné číst a bude mít šťastný konec. Možná sáhnu i po těch dalších :)

Heluša
06.10.2016 4 z 5

Příjemné, oddechové čtení na dovolené

Market = )
27.04.2015 3 z 5

Samozřejmě od "románů pro ženy" nečekám žádné literární skvosty, ale pro odreagování je čtu ráda. Tahle knížka mě oproti jiným od této autorky ale moc nezaujala :-/.

dubakm
24.06.2014 4 z 5

Milá, čtivá, letní knížka :-) Jen mezi námi ,,děvčaty", znám dost žen s velikostí 42 a mezi boubelky je rozhodně neradím. Ještě, že existují muži jako Jake a rozumné ženy jako Nel.

luciefeix
28.03.2014 3 z 5

Trvalo než jsem se začetla ale nakonec to byl svižný román o starší ženě a její dobročinné práci

MartinaF
05.07.2013 3 z 5

Oddechovka s nenáročným tématem. Nel je příliš cudná, někdy mi připadá až moc naivní. Neustále řeší celulitidu a nadváhu a odmítá muže, do kterého se zamilovala jen proto, že stojí na druhé straně barikády - Jake je totiž právník, který zastupuje protistranu. Já dávám za tři.

Ellis
03.08.2012 3 z 5

Jako relaxační čtivo na dovolenou se knížka vzít dá. Jednoduchý, ale místy i vtipný příběh.

Katie Fforde
anglická, 1952