Téměř perfektní

Téměř perfektní

Anna, čerstvě vystudovaná návrhářka interiérů, se rozhodne, že je na čase, aby zhodnotila nabyté znalosti. Riskne všechno koupí malého, ale rozkošného domečku, který má v úmyslu zrenovovat a se ziskem prodat, aby tak rodině dokázala, že si dokáže vydělat na živobytí. Pohádkový domeček sice vypadá zvenku perfektně, ale uvnitř čeká nepříjemné překvapení: žebřík namísto schodiště, v přízemí žádné podlahy, veškeré osvětlení obstarávají svíčky. A když navíc zjistí, že bude muset spát na zemi ve spacím pytli, začíná se Anna obávat, zda si přece jen neukousla příliš velké sousto. Sousedka Chloe jí přispěchá na pomoc s čajem, vínem, účastnou náklonností a s nedávno zachráněným chrtem jménem Caroline. Avšak právě když Anna začíná věřit, že našla perfektní idylu, objeví se na scéně hezký, ale nesnesitelný Rob Hunter, který jí klade do cesty víc překážek, než kolik jich má Velká Národní. Dokáže se Anna přes všechny životní překážky úspěšně dostat k vytouženému cíli? ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32750/temer-perfektni-32750.jpg 448

Partically perfect (2006)

Vydáno:, Olympia

Nightwish66
07.02.2017

Kniha mě docela pobavila. Není to sice nic světoborného, ale za mě takové milé oddychové čtení ideální na dovolenou nebo v zimě když nedávají nic v televizi. Místy jsem se pobavila a kdybych byla z poloviny tak šikovná jako Anna, určitě bych se nezlobila.

luciefeix
15.11.2016

dalsí skvělá kniha od autorky

DK197
18.09.2015

Takhle si představuju dobrou knihu od této autorky. Plná děje, zápletek a zvratů. Sympatické postavy i postavy na zabití. :-) Romantika skřížená s všedním životem. Vážně moc mě to bavilo!

trdlo1
05.04.2015

Opravdu "téměř perfektní" - jako všechny ostatní knihy autorky. Z knihovny jsem přečetla již všechny jeji knihy. Výborné počteníčko.

Market = )
19.03.2015

Ale jo, to mě moc bavilo :-). Tentokrát mi nelezl na nervy úplný konec, ale na pár stranách v cca třech čtvrtinách jsem se několikrát mezi odstavci musela přesvědčit, jestli jsem si nějak špatně nepřehodila záložku nebo něco, protože mi přišlo, že děj tak divně a nesmyslně poskakoval... Ale jinak to bylo príma :-).

k.atuska
02.07.2013

Knížku jsem přečetla jedním dechem, má skvělý příběh a člověk se u ní dobře pobaví

studentice
22.07.2012

Tato knizka patri podle meho nazoru ke slabsim dilum teto autorky. Je hodne predvidatelna, na druhou stranu se však čte rychle a ctenar si pri jejim cteni odpocine

Katie Fforde

Katie Fforde