Chuť medu

Chuť medu https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/50630/bmid_chut-medu-lLU-50630.jpg 2 19 5

Vidím svůj obraz v zrcadle a vzpomínám. Říkal: „Po milování tvoje oči ztemní, pleť se ti rozjasní, jako by z tvých pórů vyzařovalo světlo.“ Odpovídala jsem mu: „Všechny ženy jsou po milování takové.“ Přiblížil tvář k mým ňadrům. Přitiskla jsem ho do náručí, tiskla ke svým prsům, abych ho lépe cítila. Pozoruji své tělo a vzpomínám… Objímal mne nahou, rozpálenou, tiskl k sobě. Objímal mne a já se zapomněla smát… Salwa Al Neimi ohlašuje konec jednoho tabu v arabském světě: tabu sexu. Její kniha Chuť medu, bestseller celého arabského světa, vzdává hold erotice, svobodě slova i života. Je skvělou oslavou ženské rozkoše. Překlad byl pořízen nikoliv z arabského originálu, ale z francouzského překladu.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Víkend

Burhān al-ʿasal , 2007

Han-nah
05.08.2020 1 z 5

bez komentáře

Jizi
21.03.2016 1 z 5

Ztraceno ve dvojitém (v obou případech mizerném) překladu a definitivně doraženo odpornou obálkou. Věčná škoda. (Originál 4*, česky esence braku - aneb Jak ztratit knihu v překladu)

Siu83
28.05.2015 2 z 5

No pardon ale nic moc, měla jsem problém knížku dočíst :-(

Chloe12
15.08.2014 5 z 5

Chuť medu chutná po medu, kniha, která chce, aby se erotika vychutnala. Strávila jsem u ní krásný čas.
Je to jeden z těch zvláštních příběhů, který možná neosloví každého, ale když ano, nepustí.

dubakm
05.07.2014 odpad!

Bestseller si opravdu představuji jinak. Námět knihy, jako oslavy sexu je síce zajímavý, ale provedení je hrozné, nezáživné a neoslovujíci.

erotika syrská literatura

Autorovy knížky