Zahrada splněných přání

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Althea žije ve velikém domě se svými třemi energickými potomky - z nichž jeden je buddhista - a neméně energickou fenkou kokršpaněla jménem Bozo. Jakžtakž se jí daří zvládat nelehkou finanční situaci, panovačnou mladší sestru i obtížného bývalého manžela - avšak jen do té doby, než přijde o zaměstnání. Althea hledá útěchu ve své vášni pro zahradničení, a když vyhraje cenu v soutěži svého oblíbeného časopisu, kterou je příležitost navrhnout zahradu pro prestižní výstavu květin v Chelsea, rozhodne se pokusit o novou životní kariéru - s nečekanou pomocí sympatického architekta Patricka Donahugha. Šestá ze třinácti novel anglické spisovatelky jejíž hrdinky se dokáží dostat z depresí po rozvodu, najít novou lásku a smysl života, získat milovaného muže a elegantně se zbavit sokyně, využít oddechový čas mezi prvním a druhým manželstvím nebo začít novou kariéru....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/6883/zahrada-splnenych-prani-6883.jpg 4.253
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Olympia
Orig. název

Wild designs, 1996

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (8)

Kniha Zahrada splněných přání

Přidat komentář
dom.ini
13.12.2017

Příjemné odpočinkové čtení pro ženy. Moc se mi líbilo téma zahradničení, o kterém jsem ještě v žádné knize nečetla a bylo příjemným zpestřením. Celkově pohodová knížka, na kterou si však po nějaké čase už zřejmě nevzpomenu, a tak bych knihu ohodnotila na 3,75*. :)

Market = )
24.09.2017

Vážně prima počtení, překvapivě jsem se i nasmála a měla jsem ráda snad všechny hlavní i vedlejší postavy a prostředí :-). KF mám docela ráda, tahle knížka se mi ale líbila až neobvykle :-).


Petůnius
06.03.2017

Docela příjemné překvapení - vzala jsem v knihovně namátkou a pak teprve si uvědomila, že to je TA Katie Fforde :) Nejsem skalní čtenářkou červené knihovny (tak jsem měla Katie Fforde zapsanou z televizního programu), ale tohle bylo příjemné počtení, nečekaně a nevtíravě vtipné. Jistě, ta nekomplikovanost tam je, obzvlášť v tom rychlém a šťastném konci, ale hlavní hrdinka mi byla sympatická, tak jsem si čtení docela užila :)

trdlo1
16.12.2014

Opět příjemné počteníčko od oblíbené autorky

dubakm
08.12.2014

Lehká, nedělní romantika ve stylu Katie Fforde :-))

lusila
03.09.2014

Zaujímavý námet, celkom som sa bavila.

Poutnice
16.11.2013

zatím nejslabší kniha, co jsem od autorky četla...a přesto je na čtyři hvězdičky :)

uarda
18.02.2013

Nádherná knížka přečtená jedním dechem u které jsem se opravdu pobavila :-)