Zahrada splněných přání

Althea žije ve velikém domě se svými třemi energickými potomky - z nichž jeden je buddhista - a neméně energickou fenkou kokršpaněla jménem Bozo. Jakžtakž se jí daří zvládat nelehkou finanční situaci, panovačnou mladší sestru i obtížného bývalého manžela - avšak jen do té doby, než přijde o zaměstnání. Althea hledá útěchu ve své vášni pro zahradničení, a když vyhraje cenu v soutěži svého oblíbeného časopisu, kterou je příležitost navrhnout zahradu pro prestižní výstavu květin v Chelsea, rozhodne se pokusit o novou životní kariéru - s nečekanou pomocí sympatického architekta Patricka Donahugha. Šestá ze třinácti novel anglické spisovatelky jejíž hrdinky se dokáží dostat z depresí po rozvodu, najít novou lásku a smysl života, získat milovaného muže a elegantně se zbavit sokyně, využít oddechový čas mezi prvním a druhým manželstvím nebo začít novou kariéru....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/6883/zahrada-splnenych-prani-6883.jpg 4.253
Vydáno, Olympia

Wild designs, 1996

Kniha Zahrada splněných přání

dom.ini
13.12.2017

Příjemné odpočinkové čtení pro ženy. Moc se mi líbilo téma zahradničení, o kterém jsem ještě v žádné knize nečetla a bylo příjemným zpestřením. Celkově pohodová knížka, na kterou si však po nějaké čase už zřejmě nevzpomenu, a tak bych knihu ohodnotila na 3,75*. :)

Market = )
24.09.2017

Vážně prima počtení, překvapivě jsem se i nasmála a měla jsem ráda snad všechny hlavní i vedlejší postavy a prostředí :-). KF mám docela ráda, tahle knížka se mi ale líbila až neobvykle :-).

Petůnius
06.03.2017

Docela příjemné překvapení - vzala jsem v knihovně namátkou a pak teprve si uvědomila, že to je TA Katie Fforde :) Nejsem skalní čtenářkou červené knihovny (tak jsem měla Katie Fforde zapsanou z televizního programu), ale tohle bylo příjemné počtení, nečekaně a nevtíravě vtipné. Jistě, ta nekomplikovanost tam je, obzvlášť v tom rychlém a šťastném konci, ale hlavní hrdinka mi byla sympatická, tak jsem si čtení docela užila :)

trdlo1
16.12.2014

Opět příjemné počteníčko od oblíbené autorky

dubakm
08.12.2014

Lehká, nedělní romantika ve stylu Katie Fforde :-))

lusila
03.09.2014

Zaujímavý námet, celkom som sa bavila.

Poutnice
16.11.2013

zatím nejslabší kniha, co jsem od autorky četla...a přesto je na čtyři hvězdičky :)

uarda
18.02.2013

Nádherná knížka přečtená jedním dechem u které jsem se opravdu pobavila :-)