Dominika_a Dominika_a komentáře u knih

Probuzení Simona Spiera Probuzení Simona Spiera Becky Albertalli

Úžasná kniha. Velmi jsem se na ni těšila, a nezklamala. I když romantiku nějak zvlášť nemusím, knihu jsem si zamilovala. :)

13.06.2017 5 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Já byla překvapená. :) Moc šancí jsem knize nedávala, ale nakonec super. Některé z postav mi byli dost nesympatické, až na " facku " , ale i to k příběhům dle mého patří. Napětí tam také bylo, a poslední čtvrtku knihy jsem hltala slovo po slově. :)

11.08.2021 5 z 5

Děs sídla Wake's End Děs sídla Wake's End Michelle Paver

Bohužel jsem se nechala nalákat reklamou. Kniha mi ani zdaleka nepřipomíná horor , a v určitých částech jsem se do čtení musela nutit.

09.08.2021 1 z 5

Dcery jezera Dcery jezera Wendy Webb

Skvělá kniha. Příběh byl napínavý , a určitých momentech jsem měla i husí kůži. Děj byl plynulý, žádné odbíhání od tématu.
Hlavně mám ráda, když se příběh prolíná s minulostí, takže to mi udělalo obrovskou radost.
Možná ze začátku jsem se nemohla začíst, ale potom už jsem knihu pro změnu nechtěla odložit. :D

22.04.2021 5 z 5

Věděla jsem do čeho tak nějak jdu, a knihu jsem zahrnula do čtenářské výzvy. Nečekala jsem, že by mě kniha nějak chytla, ale nakonec mě to i překvapilo. Četla se rychle , občas nějaký ten nudnější odstavec, ale hlavně mě zajímá vývoj vztahu Mii a Wese. Později sáhnu po dalším díle, ale asi jen ze zvědavosti, jak vztah dopadne.

17.07.2020 3 z 5

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Vlastně ani nevím , jak knihu hodnotit. Nenadchne , ale ani neurazí. Krátké kapitoly byly skvělé , a děj plynul, ale už od poloviny knihy mi bylo jasné, jak to celé dopadne.

08.07.2020 2 z 5

Můra noční, předvánoční Můra noční, předvánoční Tim Burton

Miluji tvorbu Tima Burtona, takže nebylo překvapením , že knihu jsem musela mít doma. Krásná kniha, a nádherné ilustrace. :)

03.07.2020 5 z 5

Duchařské příběhy Duchařské příběhy Olga Krumlovská

Takové oddychové čtení. Nic náročného. Ale asi jsem čekala o něco víc, podle názvu.

14.03.2020 3 z 5

Neskutečně silná kniha, a nedovedu si vůbec představit co si museli prožít ..

01.07.2019 5 z 5

Zápisky "umělce" Zápisky "umělce" Honza Doležal

Každý , kdo někdy četl nějakou poezii se v nějaké části určitě našel. Kniha mi přišla včera , a musím říct, že nemám zrovna pozitivní období. V knize jsem se našla tolikrát .. až to není k uvěření. Některé části byli tak výstižné , že mě to dohnalo až k slzám.. Knihu jsem si zamilovala.

05.01.2019 5 z 5

Dívka na sněhu Dívka na sněhu Danya Kukafka

Obálka skvělá, avšak i přesto jsem z knihy zklamaná. Kniha mě začala vážně bavit bohužel až ke konci. Do poloviny knihy samé fantazie, které bohužel ani nesouvisely s příběhem. Bohužel jsem se do čtení musela nutit. Knihu odkládám s tím, že se k ní nejspíše už nevrátím.

08.11.2018 1 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Kniha je naprosto dokonalá. Mé obavy z toho, že to bude úplně něco jiného než je seriál, zmizely po pár kapitolách. Knihu jsem musela číst trochu " aktivněji " abych nezapomněla, co jsem doposud přečetla. Mnoho postav ale nedělalo mi žádný problém se orientovat. Z knihy jsem jednoduše nadšená! :)

29.03.2018 5 z 5

Harry Potter: Magická místa z filmů Harry Potter: Magická místa z filmů Jody Revenson

Krásná kniha, určitě si ji přečtu znova. :)

12.01.2018 5 z 5

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Já jsem z knihy úplně nadšená! Netušila jsem co od knihy čekat , když jsem tu četla komentáře , ale nezklamala. U knihy jsem se od srdce zasmála, splnila moje očekávání, a John Green mě snad nikdy nezklame. :)

13.08.2017 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

První kniha, kterou jsem od této autorky četla. Zaujala mě hlavně tím jak vypadala. Už když jsem si přečetla prvních pár vět, kniha mě okamžitě chytla, a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Za mě dech beroucí příběh , kniha se četla velmi dobře, a určitě doporučuji dále. A Oceán vykreslený jako postava , která dokáže milovat , i když trochu jiným způsobem, je k zamilování!

28.06.2017 5 z 5

Harry Potter: Panoptikum postav Harry Potter: Panoptikum postav Jody Revenson

Knihu jsem přečetla během chvilky. Chytla me tak ze jsem od ni proste nemohla odejít. Fotografie byli jedním slovem nádherné. Jen u některých osob chyběli informace , a všimla jsem si i par chyb. Ale knihu si klidne přečtu znova a znova. :)

25.06.2017 4 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Jelikož jsem fanoušek Harryho Pottera, na tuhle knížku jsem se strašně těšila. A nezklamala. Každá pohádka má něco do sebe , ale příběh Tří bratří mě oslovil ze všech nejvíce. A takový bonus byli poznámky Brumbála, u kterých jsem se i zasmála. :)

13.06.2017 5 z 5

Neviditelná knihovna Neviditelná knihovna Genevieve Cogman

Ani nevím jak knihu hodnotit. Při koupi knihy se mi líbilo téma, ale přibližně do půlky knihy , jsem se nemohla začíst. Pak jsem se " kousla " a dala tomu víc času, ale celkový dojem to moc nepozvedlo. Budu hodně přemýšlet , zda zakoupit další knihy ze série.

29.03.2021 2 z 5

Mapa dní Mapa dní Ransom Riggs

Skvost. :)

06.01.2021 5 z 5

Na hraně Na hraně Bára Vencálková

Báře patří moje velké DĚKUJI.
Útěcha pro rozbitou duši, že na to není sama, a že někdo ví , jak se cítí. Nedokážu říct, na kolik stránkách jsem se našla. Ale vím, že když bude nejhůř, knihu si určitě vezmu do ruky znova.

14.03.2020 5 z 5