_Divočák_ _Divočák_ komentáře u knih

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Výborná kniha. Musím říct, že Prvok bude asi o chlup lepší, ale jestli Prvok má 100 %, tak tohle má 99 %. Fakt jsem se při čtení smál, knihu doporučuji, opravdu stojí za to si ji přečíst.

01.09.2021 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

První knížka od Hartla, se kterou jsem se setkal. A už po téhle knize je to jeden z mých nejoblíbenějších autorů. Moc vtipně napsáno, při čtení jsem se fakt smál. Naprosto parádní kniha, vtipná, s moc dobrým příběhem a velice fajn se četla.

30.11.2020 5 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Moc fajn kniha. Mně se moc líbí, jak Hartl píše, tahle knížka byla, aspoň pro mě, fakt fajn oddechovka. Za přečtení stojí

15.03.2022 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Kniha mě dost pobavila, přestože romány pro ženy moc nečtu. Ale odreagování fakt dobré a doporučím ji přečíst i mužům :)

26.07.2020 4 z 5

Roznese tě na kopytech Roznese tě na kopytech Simona Monyová (p)

I když je to kniha spíše pro ženy, musím přiznat, že jsem se u ni fakt pobavil a nasmál. Stála za přečtení :)

14.10.2019 5 z 5

Staré řecké báje a pověsti Staré řecké báje a pověsti Eduard Petiška

Myslím si, že kniha pro každou generaci, která zaujme

06.03.2019 5 z 5

Na mušce lovce Na mušce lovce Albrecht Wacker

No teda..... moc silná knížka. Tady vidíme pohled někoho, kdo stal na té druhé straně. Mohl něco vynechat, něco přikreslit, kdo ví, ale ve mě tato kniha zanechala moc hluboký dojem

15.06.2022 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Začal jsem číst ze strany Veroniky, a jak mám Hartla rád, moc mě to nezaujalo. Ale potom ze strany Jáchyma, to už mě bavilo hodně.

24.05.2023 3 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Druhá knížka od Hartla, kterou jsem četl. Špatná není, ale Prvokovi se ani zdaleka nemůže rovnat. Tím pádem jsem měl větší očekávání. Ale za přečtení stojí.

14.03.2021 3 z 5

Já o koze, on o voze… Já o koze, on o voze… Simona Monyová (p)

Příjemná oddechovka :)

28.09.2020 3 z 5

Kniha se mi dobře četla. Ve výsledku to jsou vše teoreticky jasné věci, ale když si to člověk přečte a prostě si to jakby vezme od skvělého psychologa a zamyslí se nad tím, třeba to fakt může pomoct. Stojí za přečtení

18.12.2019 5 z 5

Exil na hlavní třídě Exil na hlavní třídě George Christie

Zajímavá kniha z pohledu bývalého člena. Jasně, líčí to svýma očima, kdo ví, kolik vynechal, co upravil...... Ale líbí se mi, že popisuje dobu, kdy to miloval, i to, z jeho pohledu, špatné, proč skončil.

03.06.2021 4 z 5

Hell's Angel (Pekelný anděl) Hell's Angel (Pekelný anděl) Ralph "Sonny" Barger (p)

Knížka dost zajímavá, ale třeba se Kréda ze silnice se mi líbily víc, tak nemůžu dát stejné hodnocení.

21.08.2019 4 z 5

Cesta z pekla Cesta z pekla George Wethern

Lepší než průměr, ale zase až taková pecka to nebyla. Z tohohle žánru jsem četl i lepší, ale zase za přečtení stála.

03.06.2019 3 z 5

Pekelná jízda Pekelná jízda Bad Boy Uli (p)

Knížka se moc dobře četla, dobře napsaná i zajímavá, ale...... ale trošku na mě působila tak, jak by se Uli dělal lepším a zajímavějším. Všechno super a možná je vše opravdu tak, jak napsal...... ale na mě to tak působilo. Ale jinak doporučuju

31.03.2019 4 z 5

Staré pověsti české Staré pověsti české Alois Jirásek

Výborná knížka, kterou by si měl přečíst každý čech

06.03.2019 5 z 5

Z Gypsy Jokera Pekelným andělem Z Gypsy Jokera Pekelným andělem Phil Cross

Mám rád moto tématiku, kniha není vyloženě špatná, ale zas až tak moc mě nenadchla. Jsou z tohohle prostředí lepší.

30.12.2020 3 z 5

Dvojitá nula Dvojitá nula David Collyer

Knížka až tak dobrá není. Moc mě nezaujala a o Andělích se tam píše až ke konci. Když se řekne MC, představuju si úplně něco jiného, než jsem četl v téhle knize.

25.02.2020 2 z 5

Železné ambice - Co jsem se naučil od muže, který ze mě udělal šampiona Železné ambice - Co jsem se naučil od muže, který ze mě udělal šampiona Mike Tyson

Tysona mám rád, ale tahle knížka je podle mě zbytečně dlouhá a zbytečně až moc podrobná. Až tak dobře se to nečetlo. Zas ale za přečtení stojí.

15.06.2019 3 z 5

Zločinecké motocyklové gangy Zločinecké motocyklové gangy Ann Richardson

Dobrý, ale vzhledem k roku vydání dost neaktuální

28.03.2019 3 z 5