Jak získávat přátele a působit na lidi

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Příručka, která je po desítky let světovým bestselerem. Pomůže vám poznat a pochopit velké tajemství správného způsobu, jak jednat s lidmi. Pokud budete jednat podle rad Dala Carnegieho, stanete se oblíbenými a všude budete vítáni, budete si umět získat druhé na svou stranu a budete skutečnou vůdčí osobností, neboť budete umět zařídit, aby lidé dělali rádi to, co chcete....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29416/big_jak-ziskavat-pratele-a-pusobit-na-l-gaQ-29416.jpg 4.2605
Žánr:
Literatura světová, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Beta-Dobrovský
Originální název:

How to Win Friends and Influence People, 1936


více info...
Nahrávám...

Komentáře (109)

Kniha Jak získávat přátele a působit na lidi

MalejTucnak
29. května

Chvilkami na mě z některých praktik lehce dýchala manipulace, ale jinak zajímavá kniha se skvělými radami, jak vycházet s lidmi.

namornice
30. března

Klasika v žánru knih o seberozvoji.
Je to kniha ke které je nutno se opakovaně vracet. Je podaná velmi dobrou formou a doplněna o spoustu příkladů jednání s lidmi. Poslech byl velice příjemný, pan Schwartz nabízí velice poutavý přednes.


KorovaLtd.
26. března

Návod, jak změnit své chování ve společnosti, aby člověk s ostatními dobře vycházel, i když zrovna nepěje ódy, ale podává konstruktivní kritiku nebo něco odmítá.
Kniha se musí číst vícekrát, je to hutné čtení, ale moc poučné.

Svatoboj
15. března

Skoro 100 let, ale lidi jsou furt stejní :-) Občas to zní pateticky a je třeba to brát s rozumem, ale principy jsou to bezesporu fungující.

n.ezn.amy
21. února

Zajímavá kniha, ve které se můžete celkem dobře a jednoduše naučit komunikaci mezi lidmi, pochopení jejich jednání ať v běžném životě či pracovním. Je dobrá pro vedoucího člověka, aby věděl jak nepůsobit autoritativně a povýšeně na své zaměstnance, ale i pro zaměstnance jak slušným a asertivním způsobem mluvit se svým šéfem. Jsou zde i popsané mezilidské vztahy a způsob bezkonfliktního jednání mezi sebou.

Miroslav1234
24.08.2022

Hodně krásná kniha. Mnoho praktických informací z oblasti komunikace s lidmi. Naučí vás různé triky a zajimavosti, které můžete okamžitě dát do vašeho života. Dávám za sebe 5/5.

Taufa
04.07.2022

Velice zajímavá a praktická kniha. Měl by si přečíst každý obchodník a vedoucí pracovník. Obsahuje mnoho moudrých frází a rad. Občas je z knihy cítit moc extravagantní americký nádech. Čekal jsem malinko víc, ale určitě doporučuji, hodnotím 4/5!

1Booklover
28.06.2022

Kniha sama o sobě není špatná. Ale čekala jsem něco jiného. Čekala jsem tipy a rady do života a do toho jak lépe komunikovat s lidmi.
V knize opravdu pár takových tipů je, ovšem není to nic převratného, co by člověk sám od sebe už dávno nevěděl. Ani příběhy z reálného života mě nijak nenadchly a nepředaly mi víceméně nic, co by mě posunulo dál.
Za mě je kniha trochu zklamáním, po všech nadšených recenzích.

1