Jak získávat přátele a působit na lidi

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Příručka, která je po desítky let světovým bestselerem. Pomůže vám poznat a pochopit velké tajemství správného způsobu, jak jednat s lidmi. Pokud budete jednat podle rad Dala Carnegieho, stanete se oblíbenými a všude budete vítáni, budete si umět získat druhé na svou stranu a budete skutečnou vůdčí osobností, neboť budete umět zařídit, aby lidé dělali rádi to, co chcete....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29416/jak-ziskavat-pratele-a-pusobit-na-l-gaQ-29416.jpg 4.2360
Žánr:
Literatura světová, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, Beta-Dobrovský
Orig. název:

How to win friends and influence people (1936)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (57)

Kniha Jak získávat přátele a působit na lidi

Přidat komentář
Velekněžka
28. června

Dale Carnegie byl skutečným virtuozem mezilidských vztahů...

berry1009
08. června

Velmi nadčasová kniha. Kdyby lidé doporučení v knize používali ve svém běžném životě, svět by byl mnohem hezčí jméno. Jako jediné omezení knihy vidím v její velké fixaci na kulturu za oceánem, která tady "díky" rudým bratrům rozvinutá příliš nebyla.

Honziin
29. dubna

Poslouchal jsem jako audioknihu. Hodně zajímavých informací, které se dají vyzkoušet v praxi.

Markusak
17. ledna

Tak tohle jsem nečekal! Ze začátku mě kniha dosti nudila, ale jakmile přišla část týkající se vůdčí osobnosti, tak se to rozjelo.


Sám Dale Carnegie motivuje lidi, aby se chovali jako vůdčí osobnosti a aby byli vždy připraveni, že se jednou dostanou na manažerský post. Většina rad využívám a budu využívat. Není to jenom o tom jak jednat s lidmi, ale jak dát lidem naději, příležitost a jak měnit lidi k lepšímu.Ne že jsem zjistil, jaký jsem já, ale dokážu tím zlepšovat a motivovat i ostatní lidi. Takhle kniha mě dokázala neskutečně posunout. Takhle jsem se pěkně dlouho neposunul!

Ellen16
31.12.2018

Úžasná knížka! Hrozně moc mi pomohla při jednání s lidmi a uvědomila jsem si díky ní, co jsem celou dobu dělala špatně. Určitě doporučuji k přečtení, je to jedna z mála rozvojových knížek, ze které si člověk něco odnese a využije ji v praxi.

EliahDawn
19.12.2018

Souhlasím s níže uvedným komenářem, že se jedná o jednu z nejlepších knih pro osobní rozvoj.

Johnyfan
12.12.2018

Určitě jedna z nejlepších knih pro osobní rozvoj v oblasti komunikačních dovedností obohacená příběhama

roso.mak
29.11.2018

Klasická kniha jak být úspěšný. (Ano, vím, že pan C. tenhle styl vymyslel). Pro líné čtenáře stačí číst jen rámečky na konci každé kapitoly.

Doporučujeme

Kam zmizel můj sýr?
Kam zmizel můj sýr?