Z Gypsy Jokera Pekelným andělem

Z Gypsy Jokera Pekelným andělem https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/461834/bmid_z-gypsy-jokera-pekelnym-andelem-icO-461834.jpg 4 4 3

Jmenuju se Phil Cross a 43 dlouhejch let jsem hrdým Pekelným andělem. Každej má vlastní příběh o tom, co ho vedlo přidat se, ale všichni máme něco společnýho: lásku k motorkám a oddanost ke kámošům. Tenhle příběh je ten můj.

Literatura faktu Biografie a memoáry
Vydáno: , Bodyart Press

Gypsy Joker to a Hells Angel , 2013

Marduk
07.09.2021 5 z 5

Body art press nás knihama z prostředí Hells Angels docela obstojně zásobuje, což je dobře a musím říct, že ta od Phila Crosse je určitě jedna z těch lepších. Phil je správnej řízek, vyprávění o jeho životě mi přišlo hlavně optimistické, fakt veselé, což je na osudem zkoušeného pekelného anděla skoro raritní. Nejsou tu žádné soudní kauzy, ani ospravedlňovací superdlouhé pasáže...fakt je to kniha o potěšení z nespoutané jízdy na motorce a vůbec o příhodách z jednoho opravdu zajímavého života. Doporučuju.

iceVS
03.04.2021 4 z 5

Zpověď naprostýho sígra... Nejspíš proto mě ta kniha vyloženě bavila.
Má to spád a šmrnc a skvělý suchý humor, netváří se to jako velký umění, prostě na pohodu. Nejspíš se taky chlapec trochu kasá a taky nějak pořád nevím, proč byl téměř nejhledanější osobou, moc to nerozmazává :-)
Knihu totálně zabíjí úděsný pravopis - nemám tím na mysli hovorový jazyk a expresivní výrazivo :-)
Smutný ponaučení pro život - příliš pozdě jsem přišla na to, že vést zodpovědný život je pěkně na ... houby

_Divočák_
30.12.2020 3 z 5

Mám rád moto tématiku, kniha není vyloženě špatná, ale zas až tak moc mě nenadchla. Jsou z tohohle prostředí lepší.

Autorovy knížky

Phil Cross