Pekelná jízda

Pekelná jízda https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/242783/bmid_pekelna-jizda-5pC-242783.jpg 4 10 2

Podtitul: Zpověď německého Pekelného Anděla. Bývalý viceprezident německého chapteru Hells Angels Ulrich Detrois napsal knihu o praktikách tohoto klubu. „Za to je trest smrti,“ říká. Mé jméno je Bad Boy Uli. Byl jsem vice-prezidentem v nejnebezpečnějším motocyklovém klubu na světě. Řeknu Vám můj životní příběh…“ Dnes 55-letý Ulrich Detrois je první vysoce postavený e-člen německého klubu Hells Angels, který si dovolil napsat knihu o nechvalně známém gangu motorkářů. – A stále žije. „Pekelná jízda“ – je jeho nedávno zveřejněný životopis, v němž vypráví svůj příběh. Brutální historie: uřezával nepřátelům uši, byl několikrát postřelen, podobán. Jizvy od napadení má na několika místech. Tento svět byl plný drog, sexu, zbraní a násilí.... celý text

Literatura světová Literatura faktu
Vydáno: , Bodyart Press

Höllenritt , 2010

Auto999
08.04.2023 4 z 5

Kniha je čtivá, i když asi všechno není úplně pravda, tak jak to autor píše. Kniha je blbě z němčiny přeložena. Slovo "Bulle" znamená nejen býk, ale hovorově též policajt. To asi překladatel nevěděl. Takových špatných překladů je v knize více.
K obsahu: Hells Angels není klub motorkářů, ale klub gangsterů a kriminálníků. Někteří členové nemají dokonce ani řidičský průkaz. Většina z nich se živí zločinem, konzumují ve velkém alkohol a ještě ve větším drogy. A když autorovi knihy vyhrožují smrtí, dokonce zaplatí nájemným vrahům tak stejně u soudu dostanou pouze podmínku. A to je úplně nejhorší.

_Divočák_
31.03.2019 4 z 5

Knížka se moc dobře četla, dobře napsaná i zajímavá, ale...... ale trošku na mě působila tak, jak by se Uli dělal lepším a zajímavějším. Všechno super a možná je vše opravdu tak, jak napsal...... ale na mě to tak působilo. Ale jinak doporučuju

Autoři knihy

Bad Boy Uli (p)