DiLay DiLay komentáře u knih

Nyxia Nyxia Scott Reintgen

Naprosto fantastická kniha. Neustále jsem doufala a držela palce hlavnímu hrdinovi. Četlo se to parádně. Už se moc těším na druhý díl.

09.04.2019 5 z 5

Mainstream Mainstream Miroslav Pech

Takže...
Každá povídka je vlastně ukončena tím "domysli si sám". Nevím jestli autor už neměl fantazii vymyslet dobrý konec a nebo mu ke konci povídek došlo, že je to všechno docela velká sra*ka, ale když už to napsal a vymyslel, tak to přece už vydá (bez konce).
1) Mainstream - Nejlepší povídka ze všech. Příběh byl zajímavý. Popisování natáčení a probíhání Hardcore porna byl docela oříšek. Každopádně chování Kláry jsem jako absolutně nepobrala.
2) Věc ukrytá mezi stříbřitými vlákny - Tohle bylo prosím pěkně co ?! Proč se stalo co se stalo? :D
3) Mašina - Tady mi přišlo, že chtěl být autor prostě jen hrozně nechutnej. Což jako fajn, ale když už, tak vymyslím příběh který za to stojí a ne fakt takovou nesmyslnou hovadinu.
4) Verunka - Tahle byla aspoň trochu strašidelná...ale opravdu jen trochu...ale jako důvod proč ta panenka je, proč se děje co se děje? Ne! :D
5) Demolice - Jooo no co na to říct...Další slátanina bez konce. Dům s chapadly? Tleskám!
6) Pedro Alvaréz - Vypadalo to jako docela dobrý postapo s popisováním jak se z modela stala zrůda. Díky za další povídku bez konce.
KaŽdopádně jsem knihu přejmenovala na "sbírku neukončených a sra*koidních povídek" aneb příručka jak se to nemá dělat.

16.03.2019 2 z 5

Strach Strach Jozef Karika

Knížka byla zajímavá. Častokrát jsem strach opravdu měla a vše jsem si uměla naprosto bravurně představit. Moc se mi to líbilo, ale sakra,,, může mi někdo vysvětlit ten konec?

20.01.2019 4 z 5

Tma Tma Jozef Karika

Opět naprosto výborná kniha.
Bavilo mě to dokonce více než Trhlina jen ten konec mi přišel takový moc složitý na ten příběh. Jak se jmenoval hl. "hrdina" ? :D Hrozně mi chybí jméno v té knize.
U této knihy jsem se ani jednou nenudila, hltala jsem každé slovo a čekala na rozuzlení co se vlastně dělo. Paráda. Váhám mezi 4* a 5*.

30.11.2018 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Pro mě je to prostě jen přeceňovaná kniha. 2* za ilustrace.

24.09.2018

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Tak mě se kniha líbila od začátku až do konce a snad nikdy jsem se u ni nenudila. Knihu jsem koupila kvůli tomu, že vyšla od Ursuly nová kniha a trochu mě překvapilo, že ji napsala s chlapem a nějak jsem nedokázala pochopit jak to sepíšou. Opravdu se mi moc líbilo, jak byla situace sepsána pohledem muže a pak ženy. Musela jsem číst pořád dál a hrozně mě zajímalo kde je vlastně ta pravda. Postavy Erika a Joanny byly moc sympatičtí. Za mě je to 5* s tím, že i konec byl opravdu dobrý a já jsem více jak nadšená.

08.08.2018 5 z 5

Strašidelná vagina Strašidelná vagina Carlton Mellick III

No ujeťárna na entou, ale jako dobrý :D Přečteno na jeden zátah. Když to tak vezmu, tak to vlastně není zas takový výkon (100 stran). Každopádně chci další nálož tohohle pokladu :D Jezero ze spermatu mě prostě okouzlilo. :D

27.07.2018 5 z 5

Vyhlídka na věčnost Vyhlídka na věčnost Jiří Kulhánek

Začátek výborný, prostředek trochu nůďo a konec opět bomba :)

28.03.2018 4 z 5

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Knížka super. Hlavní tedy co mě bavilo tak byl samozřejmě Ezra s Kádou a konec byl suprový. Jediné co mi na knížce vadilo byla ta cenzurovaná slova.

08.02.2018 4 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Super knížka.
Ze začátku mi tam celkem překážela ta sprostá slova. Přišlo mi, že se to občas úplně nehodilo. Když už se ale děj trochu rozjížděl, tak jsem nějaké to k*rva opravdu chápala. :D
Napínavá a zároveň i celkem děsivá kniha. Překvapil mě ten konec. Čekala jsem, že se to uzavře tak, jakože nijak, ale stalo se tam toho dost a hodně se mi konec líbil.
Teď jestli je to teda pravda nebo ne...
Každopádně myslím, že návštěvnost Tribeče náramně stoupne. :D Možná i já se tam vydám...myslím, že nějaký ten čas v rozmezí listopadu a března najdu :D
Pošefíme to společně? :)

20.11.2017 5 z 5

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

Úžasné jako vždy. Napínavé až do konce.

10.11.2017 5 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Výborně propracovaný thriller.

04.11.2017 4 z 5

Erotogenní křeček mě dostal asi nejvíc :D

25.05.2017 4 z 5

Řezník Řezník Alina Reyes

Zajimavá knižka :) erotická a celkem i depresivní

25.05.2017 3 z 5

Cesta lásky Cesta lásky de Brioni

Úžasná brožurka-jednoduše porno v knize :D :)
Miluju strýčka a neteřinku ! :D

25.05.2017 5 z 5

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Jsem platonicky zamilovaná do Tobiáše ! :D

06.05.2017 5 z 5

Chlapec na vrcholu hory Chlapec na vrcholu hory John Boyne

Příběh zajímavý. Bylo to dojemný. Určitě knihu doporučuji. Jen mi přišlo, že ten konec vzal autor hopem.

04.05.2017 4 z 5

Divné hlášky z knihkupectví Divné hlášky z knihkupectví Jen Campbell

Jelikož pracuji v knihkupectví, tak je to kniha dělaná přímo pro mě. V hodně situacích jsem se viděla :D Někdy jsou prostě lidi neuvěřitelně hloupí. :D Nejvíc mě dostalo : Zákaznice : "Dobrý den, chtěla bych se zeptat : napsala Anna Franková nějaké pokračování?" :DD
Jako opravdu netuším co si paní myslela, že by Anna jako napsala Deník Anne Frankové: Zmrtvýchvstání?! :D

25.04.2017 5 z 5

Vyzvědačka Vyzvědačka Paulo Coelho

Tak toto byla moje první Coelhovka a určitě nebyla poslední. Kniha se mi moc líbila. Dala jsem ji na jeden zátah. Fakt zajímavé čtení :)

Každopádně nijak krásná mi Mata Hari nepřišla. :D

26.03.2017 4 z 5