Digi28 Digi28 komentáře u knih

Cizinec Cizinec Arno Strobel

na knihu jsem se tesila, ale v zaveru me celkem zklamala. cekala jsem trochu neco jineho

12.10.2018 3 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Od této knihy jsem čekala daleko víc Zklamala mě děj byl velmi táhly , místy jsem se nudila mysteriózno nebylo až tak zajímavé

03.10.2018 3 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

takovy prumer rekla bych. cekala jsem vetsi napeti,ale cetlo se to dobre. Je treba vydrzet do druhe kapitoly kde me to tebe osobne chytlo vic. prvni kapitolou je treba se prokousat.

29.08.2018 3 z 5

Žhavý hrob Žhavý hrob Yrsa Sigurðardóttir

Další kniha od yrsy, Četla jsem již lepší knihy od ní. kniha ale čtivá nějak nenadchla ani neurazila průměr

19.08.2018 4 z 5

Agonie smrti Agonie smrti Bernhard Aichner

opet super cteni. Mrzi ze uz posledni. serie Blumova se mi velmi libila

29.07.2018 5 z 5

Plavba smrti Plavba smrti Yrsa Sigurðardóttir

BOMBA!! Yrsa opet nezklamala. vsechny jeji knihy ctive a tajemne. Uzastne propracovany pribeh miluji Yrsu

16.07.2018 5 z 5

Povídej, co vidíš Povídej, co vidíš Joy Fielding

nejslabsi kniha co jsem zatim cetla od Joy. Dej tahly a nezazivny

14.05.2018 2 z 5

Hodná holka Hodná holka Mary Kubica

nijak me kniha nedostala.Slabsi prumer.

15.03.2018 3 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

tato kniha zatim nejslabsi co jsem od Cobena cetla. musela jsem se do cteni nutit.

10.01.2018 3 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

wow...tady nejde nez souhlasit s vetou, ze farma je tak dobra,ze az ji doctete budete zavidet kazdemu kdo ji jeste necetl. opravdu zazitek.dlouho jsem nenatrefila na tam uzasnou knihu

14.11.2017 5 z 5

Beze stopy Beze stopy Mary Torjussen

napinava kniha jiz od zacatku.velice prekvapivy kopec.khiha me bavila

30.10.2017 4 z 5

Kniha me upoutala svym nametem pri precteni ale tak uzastna nebyla.cekala jsem od knihy vic. Madam Camilla jako luxusni prostitutka pusobila velice sebevedome a z jejiho vypraveni mi pripadalo ze svou praci bere jako kazdou jinou a misty odsuzuje zivit se poctive.

20.10.2017 3 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Ze začátku se to táhlo, připomínalo mi to knihu, kterou jsem četla před tím a sice za zavřenými dveřmi. Postupně mě ale knihy chytla a četla se jednim dechem. V půlce knihy jsem odhalila první část zapletky a tušila jsem o co asi půjde což jsem ráda, protože jsem se zde dočetla, že kniha nejde předpovídat. Potěsilo mě že se mi to podařilo. Druhou část zapletky jsem opravdu nepředvídala a kdo za tim všim je odhalit opravdu nejde. Ano kniha je trochu mimo realitu, ale když si ji připustite je to perfektně promyšlený příběh z velkym překvapením na konci. Mi se to moc libilo

25.09.2017 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Od knihy jsem očekávala vic. Byl to takovy pruměr. četla se ale rychle

09.09.2017 4 z 5

Ještě mě nezabíjej Ještě mě nezabíjej Joy Fielding

Kniha od me oblibene autorky. Četla jsem od ni uz tři knihy tahle byla trochu zklamani.Namět knihy nebyl špatny ale tahlo se to. Do čteni jsem se nutila a těsila jsem se jiz na další zajimavejsi knihu

04.09.2017 3 z 5

Ve stínu černých ptáků Ve stínu černých ptáků Cat Winters

koupeno v levných knihách za babku. Kniha odpovídala cene. Nenadchla ani neurazila prijemna oddechovka

20.08.2017 2 z 5

Teď neplač Teď neplač Joy Fielding

Po dlouhe době opět vynikajicí knižka. Napinava od začatku do konce.

19.06.2017 5 z 5

Tam, kde ji našli Tam, kde ji našli Kimberly McCreight

Přiliš mnoho postav, kniha me nabavila nutila jsem se ke čtení. Nedočetla jsem

10.06.2017 2 z 5

Myšky v kuchyni Myšky v kuchyni Saira Shah

z knihy mam divny pocit. Četla se rychle i když přístup k male freye byl zvláštní.. Rodiče se stále hledali a nevěděli co to obnaši.

22.05.2017 2 z 5

Ve zlomku vteřiny Ve zlomku vteřiny Sharon M. Kava

Přiliš nezaživny a zdlouhavy začátek knihy. Nic se v něm celkem nedělo. Musela jsem se do čtení nutit. Četlo se to ale rychle diky kratkym kapitolam. První dil absolutni zlo mnohem lepši

16.05.2017 2 z 5