Devid Devid komentáře u knih

Půjčila mi ji kámoška a jak je ta knížka tlustá tak jsem si říkal to mám za měsíc přečtení (jelikož takové bichle někdy trvají ), ale ne do týdne to bylo přečtené . Knížka se mi líbila a pěkný bylo , že tam byly i detaily co ve filmů ne

21.02.2021 5 z 5

Bylo to hezké a zajímavé uspořádání fotek.

Krysař Krysař Viktor Dyk

Hezký psáno a čitelné

Svitky z londýnského mostu Svitky z londýnského mostu Jana Šouflová

Dostal jsem jí od kámošky , že to není její šálek kafe ,ale mě se to líbilo mělo to svoje kouzlo, ale to má každá kniha,i když trochu jinak

21.02.2021 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Hezké, spíše dokonale ne to přeháním je to příjemné na čtení

05.02.2019

S láskou tě nenávidím - 13 povídek o ničemnosti S láskou tě nenávidím - 13 povídek o ničemnosti * antologie

Název hezky, myslel jsem si že to bude lepší někomu se líbit může, ale mě to nějak nezaujalo

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Byla to skvělá kniha i když jsem se na začátku trochu strácel

20.01.2019

Lovec Lovec Lisa Jane Smith

Hrdinové super,"zloduch "taky , četlo se líp než upíři deníky

21.02.2021

Doupě Doupě Lisa Jane Smith

Jak jednička a dvojka ,mi vyrazila dech z těla , obě dvě jsou super a těším se na trojku

21.02.2021

Dej mi své jméno Dej mi své jméno André Aciman

ja si nestežuji kniha se mi libíla,i kdyz jsem se vní parkrát zamotal.

23.02.2020

Etiketa & špionáž Etiketa & špionáž Gail Carriger (p)

Hlital jsem stránky jak něco, takovou školu by se mi líbílo mít a jedním slovem :úžasný čtení

06.02.2019

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Líbí se mi jak to je ve stylu červená karkulka, ale vůbec to tam tahle není

Kouzelný svět Harryho Pottera Kouzelný svět Harryho Pottera David Colbert

Je to sice už delší dobu co jsem tuhle knihu četl, ale je tam dost zajímavých informací atd

27.01.2019

Steampunk tarot Steampunk tarot Barbara Moore

Líbí se mi jak styl psaní a obrázky, nikdy by mě nenapadlo, že tarot může být steampunkoví.

11.01.2019

Láska na první haf! Láska na první haf! Karin Schramm

Sice to je díl co jsem tuto knihu četl, ale byla příjemné čitelná.

11.01.2019

Dívka v měsíčním světle Dívka v měsíčním světle Charles Dubow

Wau i když jsem měl chuť nějaký stránky přeskočit ale to by nebylo ono a kniha sama o sobě je hezká

21.11.2018

Nádech Nádech Penelope Douglas

Docela mě překvapila knížka sama o sobě a to mě docela dorazí jelikoz já jsem typ člověka který romány nemusí ale Nádech mě nadchnul

21.11.2018 5 z 5

Černé znamení Černé znamení Sebastien de Castell

V druhém díle jde vidět postup všech postav jak to jde a zapadá pěkně do sebe

21.11.2018 5 z 5

Divotvůrce Divotvůrce Sebastien de Castell

Kniha podle mého gusta. Docela mě překvapila, zvláštní příběh těším se na druhý díl

14.02.2018 5 z 5