denisa4297 denisa4297 komentáře u knih

Sedm rozchodů Amy a Craiga Sedm rozchodů Amy a Craiga Don Zolidis

Kniha je spíše taková oddechovka u které člověk vypne a nemusí nic řešit. Ze začátku trošku chaotická. Hlavně čtenář po přečtení první stránky ví, jak kniha dopadne. Posledních pár kapitol se autorovi fakt vydařily.

12.08.2021 3 z 5

Lhářka Lhářka Cate Holahan

Kniha se dobře četla. Námět byl skvělý, ale do dokonalosti tomu něco chybělo. Některé části mi přisli až moc nereálné.

12.07.2021 4 z 5

Ústav Ústav Stephen King

Opět mě King přesvědčil, že je to Pan spisovatel. Kniha se suprově četla. Víc a víc byla napínavá. A jako vždy po přečtení, ve mě zanechala takový ten zvláštní pocit, že už to prostě najednou skončilo a já vlastně konec nikdy nechtěla.

26.03.2021 5 z 5

Čmeláci v srdci Čmeláci v srdci Petra Hülsmann

Ke knize jsem se dostala skrz knihkupectví (dávali ji zdarma jaki eknihu). Vůbec takový žánr nečtu. Tak jsem se k ní tak nějak dokopala. A jsem za to ráda. Kniha mě bavila, byla vtipná a celkově stál příběh za to. Hltala jsem každou stranu a čekala, jestli to dopadne, tak jak jsem chtěla.

13.03.2021 5 z 5

Dívka na kusy Dívka na kusy Kathleen Glasgow

Kniha mě zaujala už jen svým názvem. Po přečtení pár stránek mi bylo jasné, že bude patřit mezi mé nejrychleji přečtené knihy (což se i stalo). Příběh je velice čtivý. Jde vidět, že spisovatelka má s daným tématem zkušenosti. Hltala jsem jednu stránku za druhou a doufala, že to nakonec dobře dopadne.

15.08.2020 5 z 5

Májové růže Májové růže Dot Hutchison

Začátek byl pro mě velice chaotický. Nevěřila jsem tomu, že se knížka vůbec rozjede a se srovnáním 1.dílu mi přišla velice slabá. Vraha jsem odhadla hned, co se v knize objevil a od té doby začala kniha být i napínavá a můj první názor jsem postupně změnila. Ve finále se mi začala i líbit.

13.08.2020 3 z 5

Dívky ve vodě Dívky ve vodě Victoria Jenkins

Kniha se skvěle četla. Je super, že vrah není hned od začátku znát. Alex s Chloe se bezvadně doplňují.

03.08.2020 5 z 5

První, která zemře První, která zemře Victoria Jenkins

Kniha se velice dobře četla. Líbilo se mi, že každou kapitolou jsem si říkala, že vrahem bude někdo jiný a na závěr celkem šok. Místama mi kniha přišla trošku natahovaná.

25.04.2020 3 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Kniha se strašně dobře četla. Ojedinělý příběh. Hrdinka skvěle vypráví, co se v zahradě odehrávalo.

12.04.2020 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Knihu už jsem četla podruhé. A myslím, že časem se k ní klidně vrátím znova. Mám ráda "neuzavřené" konce, kdy si člověk může domyslet, jak to nakonec vše dopadlo. Kinga miluju.

04.10.2019 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

3/4 knihy mě v podstatě hlavní hrdinka štvala tím, jak si nic nepamatuje. Ale i tak jsem hltala každou stranu. A závěr? Tak ten bych nečekala už vůbec. Jedna z mála knih, u kterých mě konec i potěšil.

10.08.2019 5 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Kniha se mi líbila. Každou stránku jsem hltala a čekala, co ta malá potvora opět nevymyslí. Ale bohužel mě zklamal tak nějak závěr. Jakoby autorka nevěděla, jak drama ukončit.

12.06.2019 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Napínavý děj až do konce. Člověk si myslí, že ví, kdo je vrahem. A skoro na konci knihy zjistí, že se celou dobu mýlil.

10.11.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Napínavé od začátku až do konce

14.10.2018 5 z 5

Žena z kajuty č. 10 Žena z kajuty č. 10 Ruth Ware (p)

Začátek trošku nudnější. Ale pak se děj rozjel. Velice napínavý příběh.

03.01.2018 5 z 5