Demonlover Demonlover komentáře u knih

Suvenýr Suvenýr Tess Gerritsen

Velmi slibný napínavý začátek, dává naději na stejně, ne-li více napínavé pokračování, ale od druhé poloviny je to spíš román pro ženy než napínavý thriller.

24.09.2018 3 z 5

Učedník Učedník Tess Gerritsen

Pokud si odmyslíte detailní popisy pitev a antropologického zkoumání, které jsou pro laiky atraktivní a postavu tajemného agenta FBI Gabriela Deana, tak už tam není nic moc k obdivu. Navíc, místy, špatně používaná lékařská terminologie. Možná chyba překladatelky ?

24.09.2018 4 z 5

Závěje Závěje Tess Gerritsen

Přefeminizované s incestní láskou k dětem. Nudné čtení.

24.09.2018 3 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Kniha má velkou reklamu a také je aktuálně ve výloze téměř každého knihkupectví. Hadrový panák se mi líbil a ke čtení bych ho doporučil. Loutkář, na kterého jsem se "namlsaný :)" Hadrovým panákem moc těšil, mě poněkud zklamal.

11.09.2018 3 z 5

Rozsudek ráže 9 Rozsudek ráže 9 Michael Connelly

První knížka od tohoto autora která se mi nelíbila.
Měl jsem, s ohledem na ztrátu času, problém to dočíst.

06.09.2018 3 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Policie je jediná Nesbovka, která se mi líbila.

29.08.2018 4 z 5

Zlé sny se někdy vracejí Zlé sny se někdy vracejí Nicci French

Děj se mění, má spád , napínavé až do konce. Podle mě lepší než Dívka ve vlaku nebo Manželé odvedle, které reprezentují stejný styl, ale nejsou tak čtivé.

09.05.2018 4 z 5

Absolutní strach Absolutní strach Lisa Jackson

BRAK !

27.04.2018 1 z 5

Slepí ptáci Slepí ptáci Ursula Poznanski

Napínavé čtení s, nečekaným, velmi smutným koncem.

26.04.2018 5 z 5

Jiná Gabriela Koukalová Jiná Gabriela Koukalová Martin Moravec

Nebýt té knihy je to hvězda za zenitem. Nic víc ani míň. Protože jí to nestačí, stala se, tato trapná, ošklivá, duševně porouchaná Bulimína, Bulimínou bulvární. Dosáhla téměř naprostého vrcholu veřejného zesměšnění se. Vzorem jí je patrně Iveta Bartošová, ale v míře trapnosti , předčí i tu.
Ke knize : zapůjčeno, letem světem prolistováno, znechuceně odloženo.

17.04.2018 odpad!

Rohovští z Tasova. Nejstarší žijící selský rod v českých zemích Rohovští z Tasova. Nejstarší žijící selský rod v českých zemích Milan Salaš

Odborná kritika to sice ztrhala, ale pro laického čtenáře, který si chce prohloubit znalost českých dějin, v rozsahu přesahujícím osnovy klasického gymnnázia, je to velmi poutavá a poučná četba.

03.04.2018 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Chris Carter, který zcela zjevně vykrádá z děl jiných autorů, to tentokrát přehnal,když opsal celou kompletní scénu z populárního filmu Lovci myšlenek (2004). Kvůli tomu opisování ( i když zkombinované to má dobře), bych jeho knihy doporučil nenáročným čtenářům pod 25 let. Ostatním budou události i chování některých hrdinů velmi povědomé.

03.04.2018 3 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Jeffery Deaver nezklame, ale v tomto případě, podle mě, ani nenadchne. Od autora jsem četl mnohem lepší knihy.

03.04.2018

Šílená hra Šílená hra Sebastian Fitzek

Čtivý začátek jako upoutávka, zpravidla bývá zveřejněn na různých knižních e -shopech a literárních webech jako ukázka z knihy, aby čtenáři kupovali, následuje nudný zdlouhavý děj a konec (konečně!) čtenářova utrpení v podobě nečekaně gradujícího závěru.
Takových knih,napsaných dle výše popsaného schématu, co okrádají čtenáře o peníze a o čas je spousta, tohle je jedna z nich.

26.03.2018 1 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Dobré počtení, už se těším na Loutkáře.

23.03.2018 5 z 5

Temnější než noc Temnější než noc Michael Connelly

Moje čtvrtá knížka od Connellyho ze série Harry Bosch, stejně jako tři předchozí, které jsem četl.
Je to napsáno v takovém výpravném, rozvláčném duchu,což se ne každému líbí.
Čekal jsem sice více profilování, když tam bude Terry McCaleb, ale mně osobně Michael Connelly opět nezklamal. A Harry Bosch podezřelý z vraždy ? To nemá chybu! Dávám 5 hvězdiček :-)

06.03.2018 5 z 5

Temné proudy Temné proudy Michael Connelly

Je to třetí kniha od Michaela Connellyho, kterou jsem četl a opět mě nezklamal. Pět hvězdiček si zaslouží autor, ale ne překladatel. Překlad je nepovedený.

02.03.2018 5 z 5

Turista Turista Olen Steinhauer

Překombinované! Sice čtivě napsané, ale za dva týdny nebudete vědět o čem to bylo.

21.02.2018 3 z 5

Dvanáctá oběť Dvanáctá oběť Michael Connelly

Napínavá detektivka. Příběh se odehrává na počátku 90. let minulého století:jen vysílačky, kartotéky a poctivá policejní práce.
Ve srovnání s překombinovanými "Keplerovkami" a "Nesbovkami" mně to přijde jako voda z čisté studánky. Čtení byl opravdu požitek.

20.02.2018 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Přitažlivý název i obálka,dávají tušit napínavou četbu uvnitř, stejně jako čtivě napsaný začátek příběhu, který je návnadou pro čtenáře . A dál ? NUDA a víc už nic . Přijde mi to spíš jako čtení pro lidi, kteří trpí nespavostí, než pro milovníky napětí.

14.02.2018 2 z 5