Zlé sny se někdy vracejí

Zlé sny se někdy vracejí

Mladá návrhářka interiérů Abigail Deverauxová se jednoho dne probudí do zlého snu. Leží spoutaná, s kápí na hlavě a roubíkem v ústech kdesi v tmavém sklepení a neznámý muž občas přichází, aby jí dal napít a najíst. Nedokáže si vzpomenout, jak se v této situaci ocitla, netuší, kdo je onen muž, a postupně zjišťuje, že po úderu do hlavy při únosu trpí částečnou ztrátou paměti. Tuší, že v zajetí má z neznámých důvodů zemřít. Podaří se jí zmobilizovat zbytky sil a trýzniteli utéci. Tím však noční můra nekončí. Zlé sny se někdy vracejí a nejistota a nebezpečí Abigail provázejí dál. Jak skončí příběh plný zvratů a překvapení? Přeložil Jiří Balek....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/99_/99474/zle-sny-se-nekdy-vraceji-99474.jpg 4.333

Land of the Living (2002)

Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub

juli2
05.09.2015

Tuhle knihu jsem objevila úplnou náhodou během praxe. Knížka mě zaujala už první stranou, možná snad prvním odstavcem či větou. Knihu jsem si okamžitě musela jít koupit. Škoda, že je tak krátká, protože jsem ji přečetla během jednoho dne. Během celého příběhu nemáte vůbec tušení, co bude dál. Líbí se mi na ní, že je zaměřena na psychiku oběti. Knihu jsem od zakoupení přečetla už 3x a pokaždý v ní najdu něco nového. Tahle kniha má mé velké doporučení a tato dvojce spisovatelů je opravdu výborná ve své práci!

Nuny
14.08.2013

Jak píše HaničkaB, je to velmi nepředvídatelný příběh a kniha je čtivá a zaujme.

HaničkaB
07.04.2012

Velmi zajímavá, poutavá a napínavá kniha. Přečetla jsem ji takřka jedním dechem. Děj je opravdu nepředvídatelný, takže na rozdíl od jiných knížek nevíte dopředu co se stane. Opravdu tuto knihu doporučuji!

únosy zajetí

Nicci French