Zlé sny se někdy vracejí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Mladá návrhářka interiérů Abigail Deverauxová se jednoho dne probudí do zlého snu. Leží spoutaná, s kápí na hlavě a roubíkem v ústech kdesi v tmavém sklepení a neznámý muž občas přichází, aby jí dal napít a najíst. Nedokáže si vzpomenout, jak se v této situaci ocitla, netuší, kdo je onen muž, a postupně zjišťuje, že po úderu do hlavy při únosu trpí částečnou ztrátou paměti. Tuší, že v zajetí má z neznámých důvodů zemřít. Podaří se jí zmobilizovat zbytky sil a trýzniteli utéci. Tím však noční můra nekončí. Zlé sny se někdy vracejí a nejistota a nebezpečí Abigail provázejí dál. Jak skončí příběh plný zvratů a překvapení? Přeložil Jiří Balek....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/99474/zle-sny-se-nekdy-vraceji-99474.jpg 4.242
Žánr
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno, Knižní klub
Orig. název

Land of the Living, 2002

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (8)

Kniha Zlé sny se někdy vracejí

Přidat komentář
Mathiel
09. července

Knihu jsem dočetla, ale... Neshledávám ji nijak úžasnou. Na můj vkus bylo v příběhu až moc náhod, takže mi děj nepřišel extra promyšlený.

RomanDušek
18. května

Má první kniha z tohoto žánru. A díky této knize jsem pak stal vášnivým čtenářem thrillerů a psychothrillerů.
Stejně jako pisatelé přede mnou i já musím uznat, že kniha je velmi čtivá a hlavně napínavá! Příběh vás pohltí již od prvních stran a jen tak vám nedovolí knihu odložit. Ještě dlouho po dočtení poslední stránky jsem na příběh myslel. Kniha na mne natolik zapůsobila, že jsem ji s radostí a nadšením doporučoval lidem v mém okolí.


tabaluga
22.05.2019

Bylo to napínavé od začátku až do konce. Vřele doporučuji...

lovemanner
05.03.2019

Napinave od zacatku do konce, moc me to bavilo, nemohla jsem od toho odtrhnout zrak❗️

Demonlover
09.05.2018

Děj se mění, má spád , napínavé až do konce. Podle mě lepší než Dívka ve vlaku nebo Manželé odvedle, které reprezentují stejný styl, ale nejsou tak čtivé.

juli2
05.09.2015

Tuhle knihu jsem objevila úplnou náhodou během praxe. Knížka mě zaujala už první stranou, možná snad prvním odstavcem či větou. Knihu jsem si okamžitě musela jít koupit. Škoda, že je tak krátká, protože jsem ji přečetla během jednoho dne. Během celého příběhu nemáte vůbec tušení, co bude dál. Líbí se mi na ní, že je zaměřena na psychiku oběti. Knihu jsem od zakoupení přečetla už 3x a pokaždý v ní najdu něco nového. Tahle kniha má mé velké doporučení a tato dvojce spisovatelů je opravdu výborná ve své práci!

Nuny
14.08.2013

Jak píše HaničkaB, je to velmi nepředvídatelný příběh a kniha je čtivá a zaujme.

HaničkaB
07.04.2012

Velmi zajímavá, poutavá a napínavá kniha. Přečetla jsem ji takřka jedním dechem. Děj je opravdu nepředvídatelný, takže na rozdíl od jiných knížek nevíte dopředu co se stane. Opravdu tuto knihu doporučuji!

Doporučujeme

Genesis
Genesis
Vdova
Vdova
Tiché lži
Tiché lži
Nomád
Nomád

Štítky

únosy zajetí

Autor a jeho další knihy

Nicci French
anglická

všech 7 knih autora

Kniha Zlé sny se někdy vracejí je v

Přečtených63x
Čtenářské výzvě4x
Doporučených8x
Knihotéce69x
Chystám se číst30x
Chci si koupit3x