Červený pokoj

Červený pokoj https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20827/cerveny-pokoj-20827.jpg 4 35 5

Psycholožka Kit Quinnová kromě působení na klinice spolupracuje také s policií. Vytváří osobnostní profily zadržených.Když ji při výslechu nečekaně napadne Michael Doll, podezřelý z vraždy dívky, jejíž tělo bylo nalezeno v křoví nedaleko londýnského kanálu, vážně to naruší její klid i sebevědomí.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Red Room , 2001

Havrnka
12.07.2023 5 z 5

Nemám ráda psychologické příběhy. Ale z této knihy se vyloupl docela dobrý detektivní román. A mě i hodně překvapil i závěr příběhů, který jsem nepředvídala.

čef
12.06.2019 4 z 5

Vyprávění v 1. osobě dokáže příběh vždy pěkně oživit, takže i v této knize to dopadlo dobře. Není to sice žádný velký trhák, ale slušný detektivní příběh to jistě je. Série několika vražd, které jako série nevypadají s tvrdohlavou doktorkou psychologie, také není v tomto oboru detektivky zas až tak příliš obvyklé a pachatel a motiv je skrytý až do úplného závěru, což nám mnohým umožní zajásat: „já to věděl“.

Vlastina67
24.07.2016 3 z 5

Docela dobrá detektivka. Hezky se čte.

juli2
05.09.2015 4 z 5

Tato kniha, je trochu slabší, ale pořád dobrá. Je zaměřena na psychiku "oběti" a ta je velmi zmatená, takže i děj knihy byl pro mě trochu zmatený. Ale jinak je kniha hezky čtivá.

Jíťa
30.11.-0001 2 z 5

Tak tahle knížka mě moc nenadchla. Je to dost brakovitě napsané a zápletka také není nijak originální (i když se o to snaží seč může).

thrillery

Nicci French