Dejf_ano Dejf_ano komentáře u knih

Jak budovat multilevelmarketing - Kudy cesta vede a kudy ne Jak budovat multilevelmarketing - Kudy cesta vede a kudy ne Ivo Toman

Stejný komentář jako u předchozí knihy Ivo Tomana o MLM.
Ivo toman MLM popsal svým jedinečným a neortodoxním stylem a lze tu najít zajímavé myšlenky použitelné i v jiných oblastech života a byznysu. Obsah hodnotit nebudu, neboť sám MLM nedělám !

12.03.2018

Jak začít multilevelmarketing - strašák nebo příležitost? Jak začít multilevelmarketing - strašák nebo příležitost? Ivo Toman

11.03.2018

Pokud se budeme bavit o povinné četbě, tuto knížku bych do ní s klidným svědomím zařadil. Je pravda, že Robert Kiyosaki ji napsal pár let zpátky a mluví o americkém trhu, takže praktická stránka v knize není úplně aktuální. Nicméně myšlenky a přístup k věci nabízí zajímavý pohled na finanční gramotnost. A právě ve finanční gramotnosti bychom se měli všichni vzdělávat. Knížku rozhodně musím doporučit a závěr si udělejte sami !!

08.03.2018 5 z 5

Debordelizace hlavy Debordelizace hlavy Ivo Toman

Hned na úvod musím říct velmi kontroverzní knížka a autor, buď Vás zaujme nebo ji prohlásíte za nesmysl. Za sebe můžu říct mnoho zajímavých věcí, tipů a návodů jak zlepšit vlastní myšlení. Nezbývá pouze doporučit knížku k přečtení a možná Vám také přinese nové podněty do života. Netřeba dalších komentářů.

04.03.2018 5 z 5

Blackout – Zítra bude pozdě Blackout – Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

14 DNÍ
Zásadní časový horizont celé knihy. Největší síla příběhu je právě v krátkém čase a svižném tempu. Autor nám ukazuje možný scénář velmi reálných situací s výpadkem proudu. Možná až šokující je změna v chování lidí, kteří se mění doslova v divokou zvěř. Pouze pár dní stačí k vytvoření zlodějů, vrahů a vyděračů.

ZAMYŠLENÍ
Sám se nad knihou musím stále zamýšlet nejenom náhlá změna situace, ale především dlouhodobý možný dopad, který je v příběhu naznačen je šokující. Najednou si uvědomuji, jak opravdu skvěle se máme a dobře si žijeme. Stačí málo a svět se může otočit o 180 stupňů. Pro mě velmi výjimečné prolnutí odborné literatury s poutavým příběhem.

Tento bestseller stojí rozhodně za přečtení a nebojím se tvrdit, že by si našel nezastupitelné místo v povinné četbě základních škol. Právě pro svou realističnost a společenský dopad.

28.02.2018 5 z 5

Cabin Porn - Chaty na konci světa Cabin Porn - Chaty na konci světa Zach Klein

Na první pohled velmi sympatická knížka, která musí nalákat každého, kdo je v srdci trošku dobrodruh, cestovatel nebo pouze člověk s láskou ke svobodnému životu.

Kniha je rozdělena do devíti kapitol s přibližně stejně dlouhým rozsahem a celkem se dostáváme na úctyhodných 317 stran. Nicméně knihu přečtete na jeden dech úplně v pohodě, pokud disponujete volným odpolednem. A z literárního hlediska se opravdu nejedná o nic zásadního.

FOTKY
Ano fotky, to je svatý grál knihy, spoustu krásných fotografií nejrůznějších chatek a příbytků, které Vás vezmou na pouť doslova po celém světě, respektive do těch nejodlehlejších koutů světa.

INSPIRACE
Druhý silný moment knihy, jsou příběhy lidí, kteří mnohdy z ničeho a pouze s vlastním snem vybudovali něco úžasného, po čem jsem okamžitě zatoužil i já. Tohle je skutečně inspirace příkladem a důkaz toho, že když se chce tak jde cokoliv.

Jediný bod dolů opravdu za to, že knížka po textové stránce vydá skutečně na jedno propršené odpoledne, takže moc dlouho nevydrží :) 

01.02.2018 4 z 5

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

Pro mě nejsilnější na knize je její atmosféra, první polovinu knihy se hlavní hrdina proplétá moskevským metrem jehož klaustrofobie Vás musí pohltit. Následný výstup na povrch je neméně působivý a otvírá nové spektrum napětí a akce.
Někdo kritizuje na knize filosofické otázky a seznámení s rozličnými frakcemi metra. Tato část příběhu naopak dává knize rozměr i duchovní a nutí Vás k zamyšlení jak by skutečný svět vypadal po nukleární válce.
Rozhodně knížka stojí za přečtení a za plný počet bodů.

16.01.2018 5 z 5

Co tě nezabije Co tě nezabije Scott Carney

Pokud Vás zajímají věci jako otužování nebo dechová cvičení a jejich vliv na lidské tělo, rozhodně knížku doporučuji přečíst. Seznámíte se s několika příběhy a osudy lidí, kteří příkladem inspirují jak bojovat proti životním problémům. S využitím pouze vlastního těla a schopností, které každý může zvládnout.

23.12.2017 5 z 5

Duše Indiána a další zápisky Ohiyesa Duše Indiána a další zápisky Ohiyesa Charles Alexander Eastman

Plný počet bodů. Nejen, že knížka je velmi krásně napsaná, ale je plná zajímavých myšlenek a podmětů k přemýšlení. Malý návod pro Nás jak se maličko zastavit a na řadu věcí se podívat z jiné stránky.

19.12.2017 5 z 5

Nahý bojovník Nahý bojovník Pavel Tsatsouline

Knížka obsahuje mnoho postřehů a tipů pro silový trénink, které lze aplikovat nejen na cvičení s vlastní vahou těla.

11.12.2017 5 z 5

Zabijáci a gentlemani v ringu Zabijáci a gentlemani v ringu Pavel Loněk

Zajímavá knížka, kde dostanete možnost poznat několik zajímavých rohovníků. Pro fanoušky tohoto krásného a mnohdy nedoceněného sportu zajímavé čtení. Pokud knihu budete číst dnes zápasová bilance některých borců nebude úplně aktuální.

11.12.2017 4 z 5