Zabijáci a gentlemani v ringu

Zabijáci a gentlemani v ringu https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13991/zabijaci-a-gentlemani-v-ringu-13991.jpg 5 3 3

10 příběhů boxerských legend Výpravná velkoformátová kniha přibližuje životy jedenácti boxerů těžké váhy, kteří se nesmazatelně zapsali mezi legendy tohoto sportu. Představuje světové šampióny nejen profesionálního ale i amatérského ringu: Mike TYSON, Muhammad ALI, Lennox LEWIS, George FOREMAN, Evander HOLYFIELD, Max SCHMELING, Joe LOUIS, Vladimír a Vitalij KLIČKOVI, Teofi lo STEVENSON a Felix SAVON. Kniha je doplněna velkými barevnými fotografiemi a statistikami všech jednotlivých borců. Dále zde naleznete mnoho zajímavostí ze soukromí boxerů i zákulisí profesionálního boxu.... celý text

KAREL6725
14.02.2018 5 z 5

Nádherná kniha o boxu , fantastické fotografie . Joe Louis , Muhammad Ali , a další mistři těžké váhy v knize , která zobrazuje profil jedenácti boxerů . K tomu statistiky a zajímavostí ,že života borců . Plný počet hvězd, největší fuška byla tuhle knihu sehnat, podařilo se a vyplatilo se , krásna kniha. Doporučuji rozhodně stojí za přečtení.

Dejf_ano
11.12.2017 4 z 5

Zajímavá knížka, kde dostanete možnost poznat několik zajímavých rohovníků. Pro fanoušky tohoto krásného a mnohdy nedoceněného sportu zajímavé čtení. Pokud knihu budete číst dnes zápasová bilance některých borců nebude úplně aktuální.

WEIL
20.08.2011

Boxeři - jedenáct portrétů.

sport box sportovci

Autoři knihy