deedulka deedulka komentáře u knih

Vzdušné zámky Vzdušné zámky Fern Michaels (p)

Napínavý příběh o týrané ženě, která se snaží utéct od tyranského manžela a začít nový život. Jenže ten se jí tak lehce nevzdá a brzy ji vypátrá...

Prosím, nerušit Prosím, nerušit Tilly Bagshawe

Oddechová knížka se zajímavým dějem. Válka dvou hotelů a nezkrotná vůle nevzdát se.

Oči ve tmě Oči ve tmě Candice Proctor

Skvělý napínavý příběh plný akce o muži, který se snaží vypátrat vraha dívky, za jejíž smrt má být uvězněn.

Návštěvy se nežerou Návštěvy se nežerou Radka Heřmanová

Vtipná kniha od české autorky. :) Oddechovka.

Vsaď se! Vsaď se! Jennifer Crusie

Skvělá úsměvná romantická kniha. :)

Smečka Smečka Emily Carmichael

Takový lepší průměr. :) Celkem zajimavý příběh z psího závodiště, kde se do sebe zakoukávají svobodná majitelka pejsků a svobodný otec s dcerkou a pidi papilonkou. :)

25.12.2012 4 z 5

Nepřítel Nepřítel Shannon Drake (p)

Tyhle historické romány od Shannon Drake prostě miluji. :) Čtivý příběh z období války Severu proti Jihu. Člověk se i trochu poučí o historii a zároveň se příjemně odreaguje.

Bod mrazu Bod mrazu Karen Dionne

Zajímavý pohled do budoucnosti a řešení nedostatku pitné vody. Napínavý příběh z ledovce, odkud je těžké jen tak vycestovat.

Zlodějka Zlodějka Nora Roberts

Pěkný příběh ze zákulisí kouzelnické rodiny. Čtivá kniha, od které se neodtrhnete, dokud ji nedočtete. :)

Klíč odvahy Klíč odvahy Nora Roberts

Sice už mi kniha nepřišla tak skvělá, jako první díl, protože se hodně věcí opakovalo a už opadlo kouzlo překvapení, ale stejně je to pohodové čtení. :)

Vyvolení Vyvolení Gabriella Poole

Trochu jiné duchovno, ale stejně mě děj strhnul a stránky jsem hltala plná napětí. Teď se nemůžu dočkat až se mi do ruky dostane 2. díl. :)

Hnízdo strachu Hnízdo strachu Kay Hooper

Perfektní poutavý příběh s prvky nadpřirozena a levitujících duchů. Sice celkem strašidelný, ale dá se to. :)

Lovec strachu Lovec strachu Kay Hooper

Napínavý detektivní příběh, od kterého se neodtrhnete, dokud neodhalíte hlavního padoucha. :)

Mrazivé hříchy Mrazivé hříchy Kay Hooper

Příběh byl napínavý s prvky hororu. Jen nechápu, který ňouma vymýšlel tu obálku na knihu. Fakt neskutečné, jak z napínavého hororovo-detektivního příběhu udělají erotický román.

Inkarceron Inkarceron Catherine Fisher

Kniha mě moc nenadchla, ale přečetla jsem ji přesto až do konce. Do dalšího dílu už se mi ale pouštět nechce. Náhodou jsem narazila na informaci, že se kniha bude filmovat (v hlavní roli Taylor Lautner), tak jsem zvědavá, jestli mě film zaujem více, než samotná kniha.

24.12.2012 3 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Celá série byla úžasná. Před chvílí jsem dočetla poslední díl a v duchu se rozloučila s Rose (Rozou :-) ) Některé stránky mě sice už trochu nudily, tak jsem je proběhla zrakem (hlavně podrobné popisování schůzí rady, jak jsou všichni pořád nervózní a napjatí...), ale jinak úžasně propracovaný příběh plný překvapení, který mě vtáhnul do děje. Škoda jen, že se vždycky s hlavními hrdiny musíme rozloučit a nemůže být druhá série VA opět s Rose ve vedení. :)

24.12.2012 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Málem mě odradil ten příšerný obal z roku raz dva tři (u prvního vydání), ale naštěstí jsem nedala na vzhled a do knihy se začetla. Začátek nic moc, ale čím jsem se do knihy více dostávala, tím mě děj strhával víc a víc. Teď se nemůžu dočkat, až si půjčím 2. díl a zjistím, jak to bude pokračovat. Prostě skvělá kniha. :)