DavidKeller DavidKeller komentáře u knih

DNA DNA Yrsa Sigurðardóttir

Kniha výborná, je pravda že kupa stránek vyprávění a člověk si říká kdy přijde něco co už mi napoví vraha. Fajn, Takova chvíle přijde asi 100 stránek před koncem a říkáte si, " a vrah je ten" ...no a deset stránek před koncem se dozvíte že to je úplně někdo jinej . :) Yrsa prostě umí , ošálit čtenáře a na konci vysvětlit že vlastně ty "protáhlé " začátky jsou důležité...

13.08.2018 4 z 5

Poslední dny Rabbit Hayesové Poslední dny Rabbit Hayesové Anna McPartlin

Knihu jsem přečetl s nadšením, byla mi darovaná. Natož že tento žánr běžně nečtu a označuji za holčíčí čtení , tak se mi přiběh líbil. Hodnotím skvělý překlad ! :)
Přiběh je dobře rozepsán , veselá minulost hlavní hrdinky i neveselá přítomnost , kterou ale s rodinou bere takovou jaká je. Na konci jsem nebrečel ale zajimavě mě zamrazilo :)

15.07.2018 4 z 5

Maniak Maniak Martina Cole

Kniha se mi četla skvěle, JE až neuvěřitelné že to píše žena. Nebojí se popsat krutost činu Maniaka a konec taky skončí překvapivě :)

11.10.2017 4 z 5

Dívka, která musí zemřít Dívka, která musí zemřít David Lagercrantz

Než se ukazalo par poslednich kapitol a stránek tak jsem byl docela takovej nezačten...ale vyplatilo se počkat a být trpělivý..dobrý zavěr

29.01.2021 3 z 5

V klubíčku štěstí V klubíčku štěstí Anna McPartlin

Z pohledu Chlapa ktery si to přečetl jako odpočinek od jinych tvoreb co čtu, hodnotim knihu kladně..problémy dnešnich dni a celosvětově. Obrázek toho, co dnes vládne světem a ubližuje lidem , a to jsou posměšky a starání se o druhé :/...Pěkné čtení ;)

03.10.2020 5 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Předchozi serii znam pouze z TV obrazovek a kniham jsem se už nevracel..každopadně jsem si řekl že dalš pokračovani si přečtu, na moje očekavani je pokračovani dustojnou senzací, těšim se na dalši díl ;)

28.09.2020 4 z 5

Senátor Senátor Václav Láska

Zde bez debat davam plnej počet hvězd. Kniha byla moji prvotinou od autora, prvni jsem nečetl ale viděl v tv..Každopadně skvěly český,politický detektivni přiběh, kde autor trochu připominá i zkutečnost, sic pozměněná jmena politiku..prezident Mališ (Miloš) ...extremni pravicak Čechura..(Okamura) na závěr prorusky kandidat Vendelin Klas mě rozsekal uplně nejvic ;) ...proste jmena jina ale ty "držky" se vam vybaví sami...zkrátka jsem si mezi českymi autory vybral dalši "Lásku" ...diky ;)

12.07.2020 5 z 5

Frajer Frajer Marek Toman

Paradní , skvěle čteni. FRAJER mě chytil u srdce a ziskal si mě skvělým dějem, v perfektnich kulisach 89' roku Revoluce až do nedaleké součastnosti. Rodiné osudy a tajemství ;) diky

10.08.2019 5 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Kniha to neni špatná, ale ne taky takova abych z toho byl nějakej nadšenej...musim uznat že na rok , kdy to autor napsal to neni špatné ..ale toť asi vše ..konec mi nic "nedal"..;)

08.08.2019 3 z 5

Kalypso Kalypso Ingar Johnsrud

Tak jako obvykle , mě norska tvorba uchvatila .Ze začatku je to trochu zamotane (už jen proto že mě prvni dil minul) ale pak se to celkem rozjede .Kupa postav , je to náročnější čteni ale koho to u severské tvorby prekvapi , tak nečte severskou tvorbu :) ja davam 5* a už se těším na další dil ..:)

24.10.2018 5 z 5

Sedmé dítě Sedmé dítě Erik Valeur

Jako příběh je to skvělý..trochu více rozepsáno osudu jednotlivých osob, pro někoho to může být až "protivné" ovšem ale duležité..má trpělivost se vyplatila knihu jsem dočetl s nadšením, sice až na ten "duševní" konec proto dávám 4* ..na pátou mi chybělo více dramatičnosti na konci..

22.01.2018 4 z 5

Černá vdova Černá vdova Daniel Silva

kniha byla velice poutavá, první věc co jsem od Autora četl, myslím že pujdu do dalšího dílu :)

05.01.2018 5 z 5

Tiché dívky Tiché dívky Eric Rickstad

Zdravím kniha dočetlá včera večer, parádní přiběh , Vermont hranice s Kanadou , takže kupa sněhu a mrazivá atmosféra . Jsem nadšený, Ratha jsem si oblibil i jeho rodinné tajmeství , druhý díl si musím přečíst co nejdříve..Co čeká dál ? , to tuším ! Přesto si uniknout nenechám .

31.12.2017 5 z 5

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

včera padlo asi 23:55 a knihu jssem dočetl, pomalý rozjezd ale o to rychlejší a pochopitelný závěr, zajimavé že za všechny náhody nemohl ani jeden z duchů,. Island chci teď navštívit o to více než jsem chtěl. Přesto že duchařinu nemusím , příběh mě zaujal s tajmeným nápadem, a mrazivou a chladnou přírodou :) davam 4* jak jsem řikal Duchařina :)

08.12.2017 4 z 5

Pohřbený život Pohřbený život Allen Eskens

Parádní, drsna atmosféra, americké zimní městečko :) které vás nenecha v klidu do poslední stránky, těším se na další knihu od autora :)

11.10.2017 5 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Nejlepší díl od Autora a to že jsem zatím četl a i viděl "všechny" :) opravdu dějově napinave do posledniho kusu :)

11.10.2017 5 z 5

Živí a mrtví Živí a mrtví Josip Mlakić

Zajímavý konec , až poslední tři stránky jsem si ale říkal že to tak nějak bude. Zasaženo do krutého ale zajímavého období...škoda že tak krátká , nebo možná že i dobře.... :-)

03.03.2023 4 z 5

Zpověď bodyguarda Zpověď bodyguarda Roman Anton

Tak tahle zpověď mě upřímně bavila od začátku do konce, je to životní příběh pana Romana a jeho splněného snu , jak pracovního tak to že se potkal a mohl hlídat svůj idol a to Arnolda :) ,Knihu doporučuji všem kteří mají rádi svižnou autobiografii a kteři se nevzdavají svých snů ;)

09.01.2022 5 z 5

M+B+M: Mašín, Balabán, Morávek M+B+M: Mašín, Balabán, Morávek Dalibor Vácha

Jo pravda začátek je pro trpělivé, ale ke konci od druhé poloviny se toho děje spousta a baví to . Dobré čtení , je potřeba vědět že jsme měli hrdiny ale že máme i zrádce...:/

14.04.2021 5 z 5

Ona a já aneb Manželem snadno a rychle Ona a já aneb Manželem snadno a rychle Miroslav Macek

Oddechovka na týden :) občas jsem se i od srdce zasmál

23.10.2020 3 z 5