Ona a já aneb Manželem snadno a rychle

Ona a já aneb Manželem snadno a rychle https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439986/bmid_ona-a-ja-aneb-manzelem-snadno-a-ryc-f9q-439986.jpg 3 18 7

Ona, oni a já série

< 2. díl

Druhý díl série Ona, oni a já od autora bestselleru Saturnin se vrací. Ačkoliv si náš oblíbený hrdina libuje v suchém anglickém humoru, tentokrát nevtipkuje – hodlá se oženit. Půvabná Sandra přijme jeho nabídku, a tak se rozjíždí bláznivý kolotoč příprav, který má završit svatba na hradě v Dolních Rakousech. A to je teprve začátek veselých příhod… Svatební cesta zaměřená na degustaci vín a vybraného jídla na sebe nenechá dlouho čekat. Co všechno dvojici (kromě hord rodinných příslušníků a neméně zábavných známých) potká?... celý text

MartaPear
24.01.2024 1 z 5

No, další pokus o Jirotku... snaha ho nahradit a vydělat na tom, napsané v "jeho duchu", ale klopýtavě, násilně, bez lehkosti a vtipnosti o svatebních přípravách, svatbě a svatební cestě a všechno se to motá kolem vína.

alka1
15.04.2021 2 z 5

Knihu jsem si vybrala do vyzvy - pruhovana obalka. Venovala jsem ji 80 stran, ale dal to neslo. Vtipne to misty je, to je fakt, ale kniha nema dej, jsou to jen na sebe navrsene vtipy, zabavne historky, ... zkratka o nicem. Odkladam a pruhy najdu jinde.

Slunik127
28.10.2020 2 z 5

Nejak jsem se nesmala, asi nerozumim tomuto typu humoru.

DavidKeller
23.10.2020 3 z 5

Oddechovka na týden :) občas jsem se i od srdce zasmál

MojmirM
20.09.2020 3 z 5

Skoda, ze se autor nepokusil jinak celkem povedene vtipy propojit nejakym pribehem. Sablona..."pripomina mi to historku, kterou rikal otec: ....." je v knizce pouzivana az otrocky, to cele prolozene knizni variaci na Master Chefa riznuteho Master Sommelierem mi misty pripomela detske slohy ve stylu: "...a potom jsme sli tam....a v poledne jsme meli obed...a potom jsme sli onam...a potom jsme sli spat....". Celkem vysoke hodnoceni davam za kvalitu nekterych vtipu zaclenenych do (zcela banalniho) pribehu.

MirrorIsis
14.07.2020 4 z 5

Chvílemi jsem se hláškám smála, chvílemi mi kniha připadala moc vyumělkovaná. Ale vcelku se dá říct, že ke krbu nebo k vodě se kniha dá vzít....

ivana9593
09.07.2020 2 z 5

Za mě intelektuálně dekadentní verze Kameňáku, kříslá pokusem o poetiku původního Saturnina. Zcela oddechové čtení, které extra nenadchne, ale ani zásadně neurazí. Knihu jsem si vybrala zcela neromanticky v potřebě splnit téma výzvy a, vzhledem k podprahovým antipatiím k jejímu autorovi, k ní přistupovala spíše skepticky. Ve finále jsem však ochotná vzít na milost autora i dílko, ač se k němu asi nebudu chtít více vracet. Vyumělkovanost a šroubovanost s jakou na sebe navazují jednotlivé bonmoty mě totiž značně iritovala, stejně jako celková naředěnost příběhu a absence autentického humoru. K pozitivům: Zasvěceným gurmánským vsuvkám příběhu však nelze upřít schopnost ponouknout čtenáře během četby k lovecké výpravě do lednice. Na líné letní odpoledne k piknikovému koši a dobrému vínu celkem dobrá partie.

Kniha Ona a já aneb Manželem snadno a rychle je v