Datr1 Datr1 komentáře u knih

Láska a válka Láska a válka Liz Trenow

Pěkně napsaný román, nápaditě propletené osudy hlavních postav, stojí za přečtení.

10.02.2023 4 z 5

Nikdy Nikdy Andreas Pflüger

Akční, čtivé napínavé. Občas jste se ztrácela v časech, hlavně že začátku, možná, kdybych četla první že série, bylo by to lepší. Ale dobrý originální námět.

04.02.2023 4 z 5

Leon Leon Roman Bureš

Skvělý příběh. Četla jsem už několik románů z tohoto období, ale tenhle byl asi nejčtivější,rozhodně doporučuji.

27.01.2023 4 z 5

Kluk odvedle Kluk odvedle Kasie West

Moc pěkná knížka pro mladé slečny, všichni jsou krásní a zamilovaní, skvělá oddychovka. Škoda jen, že už dávno nejsem mladá slečna...

24.01.2023 4 z 5

Vlak pro děti Vlak pro děti Viola Ardone

Zajímavý příběh, část, kterou vypráví chlapec je skvělá, konec, kdy je dospělý, už tak hezký není, ale celkově pěkná knížka.

07.01.2023 4 z 5

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

Skvělá knížka, doporučuji

14.11.2022 5 z 5

Tajemství prázdného trezoru Tajemství prázdného trezoru Matthew J. Costello

No hodně slabé, ještě že je to tenká knížka, tak jsem jí dočetla, ale kdo čeká napínavý děj, tak bude hodně zklamaný...

02.11.2022 2 z 5

Svobodu medvědům Svobodu medvědům John Irving

Irvinga mám ráda, ale tohle je na mně dost "ujetý", tak jsem knížku odložila. Třeba někdy jindy...

25.10.2022 2 z 5

Temnota Temnota David Lagercrantz

Je pravda, že knížka je trochu slabší, ale v závěru se celkem vydařila, poveselila mně podobnost s Sherlockem, a docela se těším na pokračování, vypadá to na zajímavou dvojici s neobvyklými případy.

15.10.2022 4 z 5

Ďábel v přestrojení Ďábel v přestrojení Lisa Kleypas

Klasická červená knihovna, čtivé, erotické. Půjčila jsem si jí spíš omylem, ale dalo se.

19.09.2022 3 z 5

Hurá, ještě žijeme Hurá, ještě žijeme Johannes Mario Simmel

Kdo má rád Stoletého staříka, tomu se to bude určitě líbit. Jenom je to celkem dlouhé...

17.07.2022 4 z 5

Domeček pro panenky Domeček pro panenky Phoebe Morgan

Jak už zde bylo řečeno, příběh je sice čtivý, ale nic originálního nečekejte. Konec je napínavý, docela dobrý.

09.06.2022 3 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Úplně skvělá knížka, nedá se moc odložit, protože pořád není jasné, jak to bude dál, a jestli bude happy-end. Moc se mi líbila.

03.04.2022 5 z 5

Všechny touhy vedou do Říma Všechny touhy vedou do Říma Luca Di Fulvio

Zase krásné, čtivé, napínavé!

19.03.2022 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Čím dál lepší! Opravdu napínavé až do konce, a závěr úplně pobízí k přečtení dalšího dílu.

23.02.2022 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Je to čtivá klasická detektivka, napřed zločin, potom pátrání, a nakonec dramatické dopadení,jako kapitán Exner apod. Mně se líbila.

23.02.2022 4 z 5

Saturnin se představuje Saturnin se představuje Miroslav Macek

Na tenhle díl jsem se moc těšila, ale bohužel, není to ono. Po skvělém začátku následuje sice spousta příhod ze života Saturnina, ale k humoru předešlých knih to má daleko. Trochu to vylepšuje závěr, kdy je sluhou, ale jinak jsem zklamaná.

05.01.2022 2 z 5

Poslední neuvěřitelné dobrodružství pana Monroea Poslední neuvěřitelné dobrodružství pana Monroea Dan Mooney

Vynikající kniha. Nejprve jsem jí četla jako oddychovku, ale ten milý příběh dvou seniorů mně bavil čím dál víc. Velice dojemný závěr plakala jsem jak želva . Určitě stojí za přečtení.

20.11.2021 4 z 5

Historička Historička Elizabeth Kostova

Zajímavé historie je tam hodně, kdo má rád příběhy o Drakulovi, bude spokojený. Pro mně docela zdlouhavé, ale dobře napsané.

13.11.2021 3 z 5

Osamělí Osamělí Håkan Nesser

Pokud je toto nejlepší švédský krimi-román, tak jsou dost chudáci. Krimi to není, kromě pár posledních kapitol to je o ničem. A jako román taky žádná sláva.

27.10.2021 2 z 5