Tajemství prázdného trezoru

Tajemství prázdného trezoru https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/490730/bmid_tajemstvi-prazdneho-trezoru-2EQ-490730.jpg 3 51 16

Vraždy v Cherringhamu série

Dva mladí muži objeví na pozemku místní farmy vzácný historický artefakt. Jsou štěstím bez sebe a předmět po dohodě uschovají u někdejšího profesora archeologie, který ho uzamkne ve svém bezpečnostním sejfu. Hurá, nezbývá než se nálezem pochlubit v hostinci. Když ale následující den dorazí odborník, aby stříbrný poklad ocenil, trezor je prázdný!... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Alpress

Thick as Thieves , 2014

Avila
11.02.2024 3 z 5

Čtvrtý díl série se mi zdál o něco slabší než díly předchozí. Ale i tak je to příjemné odpočinkové čtení a už se těším na další pokračování.

janina66
10.02.2024 3 z 5

Pro mě jednoznačně nejslabší povídka, které čtu od začátku.
Opět krásná obálka knihy. Pěkný závěr s večírkem.

Jadla
28.07.2023 3 z 5

Zdá se mi lepší než předchozí dva díly, milé čtení.

MiroslavKutík
29.04.2023 3 z 5

Fajn kratoučká detektivka tento díl byl vcelku na pohodu. Rychlé se to četlo a i zloděj byl nečekaný.

Aknel26
27.04.2023 4 z 5

Tentokrát je hlavním tématem knihy krádež vzácného tácu, což je milé zpestření mezi současnými detektivkami, v nichž se to hemží mrtvolami. Závěrečné usvědčení zlodějů bylo takové odlehčené, dobře jsem se pobavila.

Nuttelka
21.04.2023 2 z 5

Tak ani nevím, co k tomu mám dodat :-/ Tohle byla vážně hodně jednoduchá "povídka", kterou by snad vymyslel úplně každý. Jedna hvězda za obálku a druhá za to, že je to málo stran :-)))

INCOGNITOREADER
25.11.2022 3 z 5

Z počátku zajímavé téma hledačů, pokladů není podle mě tak úplně využité na maximum a celý případ mi tak nějak připadal nevěrohodný.

Aghatte
06.11.2022 1 z 5

Krásná obálka, poutavý název, tím to končí. Na to, jak jsou autoři vychvalovaní, co vše už napsali a na čem se podílejí…
Je to nuda, a bylo mi úplně jedno, jak to dopadne. Tento díl jsem si koupila, ale další už si jen půjčím v knihovně, čekala jsem víc.

Datr1
02.11.2022 2 z 5

No hodně slabé, ještě že je to tenká knížka, tak jsem jí dočetla, ale kdo čeká napínavý děj, tak bude hodně zklamaný...

zimolka
07.10.2022 3 z 5

Možná o něco méně zajímavé, než předchozí díly, přesto ale příjemné čtení.

alenkacermi
01.06.2022 4 z 5

Malinká, kraťoučká detektivka. Příjemné a rychlé čtení k odpočinku.

iška
30.05.2022 2 z 5

Tak to byla opravdu velice jednoduchá málo propracovaná jednohubka.

Knihomolka97
27.04.2022 4 z 5

Čtvrtý díl série Vraždy v Cherringhamu tentokrát neřeší vraždu, ale krádež, jak je z anotace zjevné. A je to určitě příjemná změna. :)
Opět to byl oddechový příběh s poměrně jednoduchou, ale zajímavou zápletkou, který mě bavil od začátku až do konce. Četlo se to dobře, nenudila jsem se, i když tentokrát toho vyšetřování nebylo tolik jako v předešlích dílech. Konec mě ale dokázal překvapit. :)
Těším se na další díl.

akinomV
23.04.2022 3 z 5

Fajn jednohubka, ale řekla bych, že by to chtělo víc stránek a pořádně děj rozepsat. Takhle se něco stane, nastane pár rozhovorů a najednou je to všechno šup šup vyřešeno a jede se dál :-) Mám ráda postavy a prostředí, kde se děj odehrává, tak moc doufám, že se to v dalších dílech zlepší.

Ulala
03.04.2022 4 z 5

Perfektní "jednohubka". Stručné, jednoduché a tento díl se zaměřuje na sbližování Jacka Brennana s Cherringhamem. To doufám poukazuje na další pokračování.

babicka_amalka
25.03.2022 3 z 5

tentokrát dost slabé - první 3/4 o ničem, závěr to trochu napravil; jen díky tomu, že to má tak málo stránek, jsem neodložila a dočetla do konce; škoda, docela slibně rozjeté sérii jako by docházel dech.... tak uvidíme v salším díle;

Anglie detektivní a krimi romány anglický venkov

Autoři knihy

Neil Richards
britská, 1949
Matthew J. Costello
americká, 1948

Kniha Tajemství prázdného trezoru je v