Dannielle Dannielle komentáře u knih

Útěk z afrického pekla Útěk z afrického pekla Barbora Koudelková

Původně jsem neuvěřitelnou blbost Barbory vůbec nechtěla komentovat. Když letěla se starým chlapem přes půl světa zachraňovat kouzelného černého prince přišla mi maximálně trapná a směšná. Zbytek knihy jsem už jen kroutila hlavou. Je vůbec možné, že je někdo tak hloupý. Co vůbec čekala. Miliony dolarů a šťastně žili až na věky. Moc líto mi bylo jen její chudáka maminky.

26.09.2015 1 z 5

Poprvé a pak pořád znovu Poprvé a pak pořád znovu Lisa Moos

Prostituci nijak žvlášť neodsuzuji. Přesto jsem koukala co všechno je možné. Autorka se zde snažila ukázat jako oběť. A pohnutý osud ,tak to ani náhodou. Myslím že narazila na pár spolehlivých mužů a mohla začít normálně žít. Ale byla příliš nenažraná a sobecká. Čeká na opravdovou lásku. Vždyť vůbec neví co to je.

28.04.2013 2 z 5

Nezkrotná touha Nezkrotná touha Lisa Kleypas

Je to moje první knížka od této spisovatelky. Byla jsem nadšená. Bavila mě od začátku až do konce. Obsahovala vše co se mi líbilo. Děj, humor a lásku. Devlin mi byl velmi sympatický . Brzy budu mít narozeniny asi začnu taky šetřit.

17.04.2015 5 z 5

Ženu ani květinou... Ženu ani květinou... Simona Monyová (p)

Každý kdo zná trošku o životě spisovatelky ví ,že píše o svém životě jen to trošku pozmění. Nejsem psychiatr a proto nechápu ,nechápu ,nechápu ............... jak si může inteligentní žena takhle nechat vymydlit mozek. Proč tak zoufale žebrá o lásku u mužského odpadu. Za co ho miluje, jak pořád opakuje. Chvílemi mi ji ani nebylo líto. Říkala jsem si ,,patří ti to blbko,, V románu to naštěstí dopadlo dobře. Ale spisovatelka tolik štěstí neměla.

07.02.2017 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Zrovna dočítám druhý díl 50 odstínů temnoty a je ještě lepší než ten minulý. Je více dějový a už to není jenom osexu.

02.03.2013 5 z 5

Očarovaná Očarovaná Sylvia Day

No ani to nebudu moc komentovat. Souhlasím s ostatními komentáři. Prostě sračka. Od začátku až do konce. Já bych zasloužila metál za to ,že jsem to dokázala přečíst až do konce. Tedy pardon přeskákat do konce. Ten neustálý dokonalý sex mě už nudil.

08.03.2016 2 z 5

Střípky z ložnic Střípky z ložnic Simona Monyová (p)

Je to už několikátá knížka od Monyové. Tato se mi líbila byla i humorná

30.03.2015 3 z 5

Devět a půl týdne Devět a půl týdne Elizabeth McNeill (p)

První jsem viděla film. Ten docela šel. Ale z knížky jsem byla docela zděšená. Už se k ní nechci nikdy vracet. Je hrůza co některéženy dokáží vydržet kvůli sexu.

10.07.2013 3 z 5

Půlnoční anděl Půlnoční anděl Lisa Kleypas

četlo se to docela fajn,až na to že autorka občas zapomínala, že má Lukas místo jedné ruky hák.

30.06.2013 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Já jsem byla tedy nadšená a vůbec mi nevadí že je to pohádka. Je to nádherný unik z reality

02.03.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Proč tolik zlé kritiky. Četla jsem daleko větší kraviny. Co takhle stupidní večery pod lampou. Mě se román líbil. Už se těším na druhý díl.

21.02.2013 5 z 5

Kurz diskrétní samohany Kurz diskrétní samohany Jana Divišová

Hlavní hrdinka mi byla příšerně odporná. Hrozně jsem fandila jejímu manželovi. Měl jí dávno kopnout do zadku. Škoda,že ji nedal i pár přes hubu.

09.07.2016 1 z 5

Konkurz na milence Konkurz na milence Simona Monyová (p)

Nebudu tu hrůzu ani komentovat. Neztrácejte čas ani s nadpisem.

30.03.2016 1 z 5

Nezlomená osudem Nezlomená osudem Danka Šárková

Jeden příběh z mnoha. Nevím ,který z manželů mi byl protivnější. Jestli manžel alkoholik, nebo jeho žena. Proč s ním tak dlouho byla? Proč ho neopustila? Jenže to by musela začít pracovat. Žádné penízky, luxusní dovolené ,krásný bejvák. Jsou oba stejní.

08.03.2016 2 z 5

Do tmy se neohlížej! Do tmy se neohlížej! Lenka Teremová

Mě se to nezdálo tak hrozné. Prostě průměr.

25.11.2015 2 z 5

Klášter božích panen Klášter božích panen Dagmar Štětinová

Mě to naopak přišlo jako velmi zajímavé čtení. Nehodnotila jsem ani tak způsob jakým byla kniha napsaná. Ale především její děj. Je naprosto hrůzné jak takzvané nevěsty Kristovi ,které se stále jen zbožně modlí a šíří lásku. Jsou jen hrůzné vraždící bestie. Cožpak se vůbec nebojí božího hněvu? Stačí párkrát odříkat ,, zdrávas" a je vše odpuštěno.

06.10.2015 5 z 5

Křehká láska Křehká láska Julie Garwood

Docela příjemné čtení. Četla jsem však daleko lepší od této autorky.

26.09.2015 3 z 5

Padesát odstínů ostudy Padesát odstínů ostudy Andrew Shaffer

Tak tedy něco tak stupidního jsem ještě nečetla. Naprosto bez fantazie a humoru . Prostě trpas

13.07.2015

Dočasná milenka Dočasná milenka Susan Johnson

Vážně nic moc

25.10.2014 2 z 5

...a muž ti vládnout bude ...a muž ti vládnout bude Milena Tomešová

Knihu jsem přečetla v jednom zátahu. Přiznám se,že se mi chtělo i brečet. Smutek se střídal s obrovskou zlostí .Nejvíc opovrhuji matkou Gábiny. Taky přístupem policie, sociálních pracovnic.......... Když jsem na konci knihy četla adresy ,kde se týrané ženy mohou obrátit o pomoc,svitla mi slaboučká naděje,že dnes by se Gabriela možná pomoci dočkala. Nedovedu si tu hrůzu a stres a beznaděj vůbec představit.

20.05.2014 5 z 5