Dannielle Dannielle komentáře u knih

Smrt a sedm němých svědků Smrt a sedm němých svědků Anna Bauerová

Přečetla jsem ji ,ale nezdála se mi až tak úspěšná.

19.09.2019 2 z 5

Ženu ani květinou... Ženu ani květinou... Simona Monyová (p)

Každý kdo zná trošku o životě spisovatelky ví ,že píše o svém životě jen to trošku pozmění. Nejsem psychiatr a proto nechápu ,nechápu ,nechápu ............... jak si může inteligentní žena takhle nechat vymydlit mozek. Proč tak zoufale žebrá o lásku u mužského odpadu. Za co ho miluje, jak pořád opakuje. Chvílemi mi ji ani nebylo líto. Říkala jsem si ,,patří ti to blbko,, V románu to naštěstí dopadlo dobře. Ale spisovatelka tolik štěstí neměla.

07.02.2017 3 z 5

Láska online Láska online Lenka Teremová

Perfektní kniha. Přesně tak to chodí na internetové seznamce. Takoví muži tam jsou. Je to jako ve sportce. Taky někdo občas vyhraje.

16.07.2016 4 z 5

Kurz diskrétní samohany Kurz diskrétní samohany Jana Divišová

Hlavní hrdinka mi byla příšerně odporná. Hrozně jsem fandila jejímu manželovi. Měl jí dávno kopnout do zadku. Škoda,že ji nedal i pár přes hubu.

09.07.2016 1 z 5

Vzpurná nevěsta Vzpurná nevěsta Deeanne Gist

No takový průměr. Četla jsem lepší

09.07.2016 2 z 5

Kruh života Kruh života Lenka Vrbová

Výborná kniha. Úplně jsem Šárce rozuměla. Tajně jsem doufala, že to všechno dobře dopadne. Toto však není Červená knihovna. Bylo mi z toho smutno.

16.05.2016 5 z 5

Konkurz na milence Konkurz na milence Simona Monyová (p)

Nebudu tu hrůzu ani komentovat. Neztrácejte čas ani s nadpisem.

30.03.2016 1 z 5

Nezlomená osudem Nezlomená osudem Danka Šárková

Jeden příběh z mnoha. Nevím ,který z manželů mi byl protivnější. Jestli manžel alkoholik, nebo jeho žena. Proč s ním tak dlouho byla? Proč ho neopustila? Jenže to by musela začít pracovat. Žádné penízky, luxusní dovolené ,krásný bejvák. Jsou oba stejní.

08.03.2016 2 z 5

Očarovaná Očarovaná Sylvia Day

No ani to nebudu moc komentovat. Souhlasím s ostatními komentáři. Prostě sračka. Od začátku až do konce. Já bych zasloužila metál za to ,že jsem to dokázala přečíst až do konce. Tedy pardon přeskákat do konce. Ten neustálý dokonalý sex mě už nudil.

08.03.2016 2 z 5

Do tmy se neohlížej! Do tmy se neohlížej! Lenka Teremová

Mě se to nezdálo tak hrozné. Prostě průměr.

25.11.2015 2 z 5

Klášter božích panen Klášter božích panen Dagmar Štětinová

Mě to naopak přišlo jako velmi zajímavé čtení. Nehodnotila jsem ani tak způsob jakým byla kniha napsaná. Ale především její děj. Je naprosto hrůzné jak takzvané nevěsty Kristovi ,které se stále jen zbožně modlí a šíří lásku. Jsou jen hrůzné vraždící bestie. Cožpak se vůbec nebojí božího hněvu? Stačí párkrát odříkat ,, zdrávas" a je vše odpuštěno.

06.10.2015 5 z 5

Útěk z afrického pekla Útěk z afrického pekla Barbora Koudelková

Původně jsem neuvěřitelnou blbost Barbory vůbec nechtěla komentovat. Když letěla se starým chlapem přes půl světa zachraňovat kouzelného černého prince přišla mi maximálně trapná a směšná. Zbytek knihy jsem už jen kroutila hlavou. Je vůbec možné, že je někdo tak hloupý. Co vůbec čekala. Miliony dolarů a šťastně žili až na věky. Moc líto mi bylo jen její chudáka maminky.

26.09.2015 1 z 5

Paní z Mellynu Paní z Mellynu Victoria Holt (p)

Chtěla jsem zde napsat svůj poznatek. Ale napadlo mě úplně to stejné jako pppkkk10.

26.09.2015 4 z 5

Křehká láska Křehká láska Julie Garwood

Docela příjemné čtení. Četla jsem však daleko lepší od této autorky.

26.09.2015 3 z 5

Padesát odstínů ostudy Padesát odstínů ostudy Andrew Shaffer

Tak tedy něco tak stupidního jsem ještě nečetla. Naprosto bez fantazie a humoru . Prostě trpas

13.07.2015

Skromné přání Skromné přání Catherine King

pěkný příběh

30.06.2015 3 z 5

Láska, čest a prachy Láska, čest a prachy Jo Rees (p)

Velmi pěkný napínavý příběh. Zhltla jsem ho jedním dechem. Doporučuji ,stojí za to.

18.05.2015 5 z 5

Nezkrotná touha Nezkrotná touha Lisa Kleypas

Je to moje první knížka od této spisovatelky. Byla jsem nadšená. Bavila mě od začátku až do konce. Obsahovala vše co se mi líbilo. Děj, humor a lásku. Devlin mi byl velmi sympatický . Brzy budu mít narozeniny asi začnu taky šetřit.

17.04.2015 5 z 5

Střípky z ložnic Střípky z ložnic Simona Monyová (p)

Je to už několikátá knížka od Monyové. Tato se mi líbila byla i humorná

30.03.2015 3 z 5

Absolutní trest Absolutní trest Martin Waller

Přečetla jsem to až do konce. Je to ,ale opravdu pro silné povahy. Zvláště poslední povídka se mnou hodně zamávala.

01.12.2014 5 z 5