danka13 danka13 komentáře u knih

Je to první kniha tohoto autora, kterou jsem si přečetla. Četla se mi dobře, jsem spokojená. Mám ještě další čtyři díly, už se na ně těším.

24.02.2019 5 z 5

Mexiko - Příběh o zrození národa Mexiko - Příběh o zrození národa James Albert Michener

Jako vždy, tento autor mě nikdy nemůže zklamat. O Mexiku jsem toho moc nevěděla, nyní jsem daleko chytřejší. Už se těším na další knihy tohoto autora. Škoda, že nejsou všechny jeho přeloženy do češtiny.

31.12.2018 5 z 5

Počáteční rozpaky vystřídalo velké pobavení. Určitě si přečtu i Analfabetku.

18.10.2018 4 z 5

Kašmírový šál Kašmírový šál Rosie Thomas (p)

Asi jsem od této autorky čekala víc, ale nakonec jsem byla spokojená. Řekla bych, že příliš mnoho náhod s dobrým koncem.

11.09.2018 4 z 5

Šifra mistra Leonarda / Světlo severu / Návrat tanečního mistra / Rosie Šifra mistra Leonarda / Světlo severu / Návrat tanečního mistra / Rosie Dan Brown

Kniha se mi líbila celá, moc roztomilá je Rosie. Doporučuji.

04.08.2018 5 z 5

Síla meče Síla meče Wilbur Smith

Paráda, už se těším na další díl.

19.06.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Kniha se mi moc líbila, určitě si přečtu všechny knihy tohoto autora.

06.05.2018 5 z 5

Andělské vodopády / Černé slunce / Dobrý ročník / Orbit Andělské vodopády / Černé slunce / Dobrý ročník / Orbit Nora Roberts

Celá kniha se mi moc líbila, mohu jen doporučit, Orbit má velmi překvapivý závěr.

22.04.2018 5 z 5

Opravdu mrtev? / Kruté míle / Cesty naděje / Dvouhlavý orel Opravdu mrtev? / Kruté míle / Cesty naděje / Dvouhlavý orel Peter James

Celá kniha se mi moc líbila, koupila jsem si ji protože jsem si chtěla přečíst Cesty naděje (krásný příběh). Celá kniha je krásné počteníčko, rozhodně doporučuji.

30.03.2018 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Byl to fofr. Byla jsem zvědavá, jak všechno dopadne, mám ráda dobré konce. Tady to bylo jen napůl. Ale kniha se čte dobře, některé situace jsou trochu přitažené za vlasy, ale to už tak v knihách bývá. Určitě si od těchto autorů přečtu další.

04.02.2018 5 z 5

Chesapeake II. Chesapeake II. James Albert Michener

Opět dávám plný počet hvězdiček. Knihy tohoto spisovatele by si měl přečíst každý. Jsou velmi poučné a zajímavé. Už se těším na další, škoda, že do češtiny je jich přeloženo příliš málo.

21.01.2018 5 z 5

Chesapeake I. Chesapeake I. James Albert Michener

Opět mě spisovatel nezklamal, s radostí jsem otevřela druhý díl, škoda, že jsou jen dva.

10.12.2017 5 z 5

Muž, který hledal svůj stín Muž, který hledal svůj stín David Lagercrantz

Začátek trochu rozvláčný, ale potom super. Ráda bych si o Lisbeth ještě něco napínavého přečetla :-)

08.10.2017

Panenky z ráje Panenky z ráje Barbara Wood

Spisovatelku mám ráda, tato kniha je super. Moc se mi líbila.

16.09.2017 5 z 5

Pobřeží v plamenech Pobřeží v plamenech Wilbur Smith

Kniha se mi moc líbila a vůbec jsem netušila, že má pokračování. Viděla jsem kdysi i film, který se mi také moc líbil. Už se těším na další díly.

28.08.2017 5 z 5

Čarodějnické zlato Čarodějnické zlato Heidi Rehn

I druhý díl se mi moc líbil, vřele doporučuji. I když válka v roce 1648 oficiálně skončila, vlastně trvala dál, o bezpečnosti si lidé mohli jen nechat zdát.

31.07.2017 5 z 5

Vojenská felčarka Vojenská felčarka Heidi Rehn

Kniha splnila moje očekávání, už se těším na druhý díl. Někdy mě tak napadá, jestli se náhodou nemáme příliš dobře v dnešní době a ani si toho nevážíme.

20.06.2017 5 z 5

Most ke svobodě - Krvavé události revolučního roku 1956 v Maďarsku Most ke svobodě - Krvavé události revolučního roku 1956 v Maďarsku James Albert Michener

V roce 1956 jsem byla příliš malá na to, abych se o těchto událostech něco dozvěděla, ale o revoluci jsem se později samozřejmě dozvěděla. Kniha nemá chybu, doporučuji všem k přečtení. Už se těším na dalších knihy tohoto autora.

30.05.2017 5 z 5

Vyrovnaný účet / Zimní zahrada / Génius zámků / Nezkrotní koně Vyrovnaný účet / Zimní zahrada / Génius zámků / Nezkrotní koně Dick Francis (p)

Líbily se mi všechny příběhy, ale nejvíce Zimní zahrada.

13.05.2017 5 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Po hlavních hrdinech se mi určitě bude stýskat. Třeba se najde někdo, kdo napíše o hrdinech další knihu. Už nyní se těším.

03.04.2017 5 z 5