Čarodějnické zlato

Německo deset let po třicetileté válce Bývalá vojenská felčarka Magdalena by vlastně mohla vést se svým milovaným Erikem šťastný život ve Frankfurtu nad Mohanem, kde se etabloval jako významný kupec. Náhodou se ale dozvídá, že jí manžel zjevně zatajil zprávy o její ztracené rodině v Königsbergu. Když Erik beze stopy zmizí a Magdalena tu náhle stojí úplně bez prostředků, vydává se na dlouhou cestu do Königsbergu, aby rozluštila tajemství své rodiny a také Erikovy minulosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291555/carodejnicke-zlato-21u-291555.jpg 3.722

Třicetiletá válka 2.

Literatura světová, Romány, Historické romány
Vydáno, Knižní klub

Hexengold, 2011

Kniha Čarodějnické zlato

jana79
01.04.2019

Hezka,lehce se cetla,trosku jiny zanr nez jaky obvykle ctu,ale je to pěkný příběh

milena8281
26.03.2019

Tento díl byl stejně napínavý jako první díl, ale trval mi podstatně déle. Pustím se do 3.pokračování a uvidíme, jestli to bude stále tak napínavé.

zuzana2599
09.08.2017

I mně se tento druhý díl moc líbil, snad trošičku víc než první. Autorka píše moc krásně, těšila jsem se na každé další čtení a knihu jsem si opravdu užila. Jantarové dědictví uzavře tuto trilogii a já už vyhlížím další setkání s mými oblíbenými hrdiny :-)

danka13
31.07.2017

I druhý díl se mi moc líbil, vřele doporučuji. I když válka v roce 1648 oficiálně skončila, vlastně trvala dál, o bezpečnosti si lidé mohli jen nechat zdát.

ivulka15
30.10.2016

Druhý díl se mi líbil víc než Vojenská felčarka. Celkově byla celá kniha živější a čtivější.A musím pochválit moc hezkou obálku.

alnahu
29.08.2016

mě tento druhý díl moc neoslovil, nějak jsem se v něm ztrácela, nemohla jsem se prokousat. Ale i tak dávám za 3 hvězdičky-krásná obálka.

milunka21
08.08.2016

Perfektní pokračování prvního dílu a hodně smutný konec. :-( Doufám že se brzo dočkáme posledního dílu.

Chlapec, který rozdával sny
Chlapec, který rozdával sny
Alias Grace
Alias Grace
Sen porodní báby
Sen porodní báby
Ranhojič
Ranhojič

historické romány Německo 17. století třicetiletá válka (1618-1648)

Heidi Rehn
německá, 1966