danielavachova danielavachova komentáře u knih

Knihu jsem četla na doporučení a nelituji,knihy z období starého Egypta nemusím,ale tato byla super,čtivá,napínavá i láska tam byla.

Upálená zaživa Upálená zaživa Souad

Velmi smutný příběh,měla jsem z toho hodně špatný pocit.

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Dobrá kniha,amišské tèma super,vždy mě zaujme,ale část odehrávající se v soudní síni zbytečně zdlouhavá.

28.10.2019 3 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Za mě asi nejlepší díl! Viděla jsem i filmové zpracování,kniha určite lepší,ale kamera a prostředí,kde se film natáčel prostě nádhera.

Levhart Levhart Jo Nesbø

Napínavè od začátku do konce,ani více než 700 stran mě neodradilo, Nesbo prostě umí.

Policie Policie Jo Nesbø

Komentář netřeba,všechny hvězdy.

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Opět dobrá kniha,pro mě se lepší a lepší.

Švábi Švábi Jo Nesbø

Tak to už bylo lepší,chválím. Řadím Nesba mezi mé oblíbené autory! Jen tak dále.

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Moje první kniha od Nesba,na rozjezd dobrý,Harry docela protiva,doufám ,že se to zlepší.

Potopa Potopa Kristina Ohlsson

Asi nejlepší díl,celá série je povedená,bravo!

Sedmikrásky Sedmikrásky Kristina Ohlsson

Další dobrá severská krimi,styl dokonale sedl,jdu do dalšího dílu. Občas se ztrácím ve jménech.

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Zase super detektivka,viděla jsem i filmové zpracování i to bylo fajn.

Sibiřské drama Sibiřské drama James Meek

Asi první kniha ,kterou jsem nedočetla,možná zkusim později.

27.10.2019

Zrnko pravdy Zrnko pravdy Zygmunt Miłoszewski

Skvělá polská detektivka,velice mě překvapila,moje první kniha od polského autora a dávám 5 *.

Z lodiček do holin Z lodiček do holin Marcela Mlynářová

Autorka vtipně popisuje svůj život,různé životní trable,vše s nadhledem,dodá sílu a chuť do dalšího.

27.10.2019 3 z 5

Sašenka Sašenka Simon Sebag-Montefiore

Historický román začíná za vlády cara v Rusku ,pokračuje za Stalinovské tyranie, dost reálný příběh,občas až mrazivý.

Cesta sněžných ptáků Cesta sněžných ptáků Robert Lyndon

Užasný historický román z ranného středověku ,cestování po Evropě a Asii,skvělé popisy krajiny,surové,středověk na mě přímo dýchl ,určitě dám i druhý díl.

Bez dcerky neodejdu Bez dcerky neodejdu Betty Mahmoody

Skvělá kniha,skvělá Betty!

Prodaná Prodaná Zana Muhsen

Moje již několikátá kniha na toto téma,otřesný příběh dvou sester prodaných z Evropy do Jemenu,jak je možnè ,že ještě dnes se něco takového děje.

Švadlena z Dachau Švadlena z Dachau Mary Chamberlain

Hlavní hrdinka byla velmi naivní děvče,ale to asi k mlàdí a zamilovanosti patří,jinak moc pěkná kniha,velmi ráda čtu knihy s touto tématikou,doporučila mi ji má 17letá dcera,dostala za výběr pochvalu.