Danda224 Danda224 komentáře u knih

Žifulíci - Neposední trpaslíci z Hrádečku Žifulíci - Neposední trpaslíci z Hrádečku Kateřina Krobová

Krásně psaný příběh, čtivé, záživné a zábavné. Dlouhá i krátká verze příběhu, možno zvolit podle věku dětí, za to rozhodně palec nahoru a na konci kapitoly pár otázek pro posluchače.
Pro děti výborná četba! A krásné barevné ilustrace ️

29.09.2022 5 z 5

Banka těl - Mladší Banka těl - Mladší Lissa Price

Kniho jsem koupila za 39,-kč a rozhodně to bylo velice dobrá cena za velice dobrou knihu škoda je jen to že druhý díl nemůžu nikde najít :((((

31.03.2014 5 z 5

Fly High! - Leť výš 1 Fly High! - Leť výš 1 Nacumi Óči

Krásná manga :D

01.10.2013 5 z 5

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

Pěkná knížka ... opravdu jsem přemýšlela zda náš svět jednou takhle skončí ... na konci nevim proč mi to přišlo trochu MARVELOVSKÝ ... to asi ty elasťáky :D ale to je to jediný co to s tím má společný. Jinak je to dokonalá knížka. Moc se mi líbí ty přeškrtaný věty a styl autorky skvěle jsem se do toho vžila.

03.06.2013 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Dokonalé zakončení dokonalé série :-D Vyrazilo mi to dech :-D Kdo by si to pomyslel ... Veverka :-D !!! DOPORUČUJU !!!

12.05.2013 5 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

O téhle knížce jsem četla hodně komentářů, kde se psalo že jsou lidi z ní např. zklamaní nebo, že je špatně přeložená atd., ale mně vůbec špatná a bezvadně jsem se u ní bála :) vřele doporučuji :D

10.05.2013 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Pááááni :-D dlouho jsem se téhle knížce vyhýbala teď nechápu proč :-D je úúúúúžasná, dokonalej nápad a čtivý děj ROZHODNĚ DOPORUČUJI !!!!

02.05.2013 5 z 5

Espressologie Espressologie Kristina Springer

Je to oddechovka, žádnej stres jenom klid a pohodička :-D prakticky bez zápletek

28.04.2013 4 z 5

Hlad jako žádný jiný Hlad jako žádný jiný Kresley Cole

Novela se mi moc líbila, je to pěkná knížka, dálší upíří románek těším se na druhý díl

28.04.2013 5 z 5

Jeřáb Jeřáb Jeff Stone

Krásně čtivá knížka, stejně jako zbytek série, ale HROZNĚ mě mrzí, že zbývající díly nebudou v Česku vydány :(

Líbání zakázáno Líbání zakázáno Nači Júki

Pěkná a zábavná manga :-D

Seznam skandálních snů Seznam skandálních snů Sarah MacLean

Pět hvězd je pro tuhle knížku málo :D je skvělá, celou knížku jsem se usmívala a hodně se nasmála :D rozhodně DOPORUČUJU!

Ravennina perla Ravennina perla Meredith Ann Pierce

Je to závěrečný díl serie Temný anděl a trochu mě sklamal konec, ale jinak je to odpočinková knížka.

24.04.2013 4 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Skvělý pokračování prvního dílu, říká se, že druhý díly nejsou nic moc, ale pro tuhle knížku to rozhodně neplatí :-D !!!DOPORUČUJU!!!

01.04.2013 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Krásná knížka s rychlým spádem -to mám ráda- užasný a neotřelý příběh :-D Rozhodně Doporučuju!!!

29.03.2013 5 z 5

Legenda Legenda Marie Lu

Hezká knížka líbí se mi odlišnost pohledů Deye a Juny na jeden svět jsou jako jedna a druhá strana mince ale přesto si rozumí :-D

29.03.2013 4 z 5

Vzkříšena za úsvitu Vzkříšena za úsvitu C. C. Hunter (p)

Před chvilkou jsem to dočetla - ještě ted to rozdejchávám - je to dokanalý!!!!! Řikáse druhý díly nejsou tak dobrý jako ty první, ale utýhle knížky to rozhodně neplatí :-D rozhodně doporučuju!!!

23.03.2013 5 z 5

Nováček Nováček Robert Muchamore

Dokonalá knížka ani na minutu sem se nenudula skvělej děj. Vůbec jsem se od ní nemohla odtrhnout. :-D Rozhodně doporučuju všem !!!

07.03.2013 5 z 5

Alchymie věčnosti Alchymie věčnosti Avery Williams (p)

No...od téhle knížky jsem čekala trochu víc ano je to neotřelé nic takového jsem nečetla ani na to nenarazila ale číst jí je jako pít obyčejnou vodu. Je to takový nic ale přesto to svoje kouzlo má ostatně jako každá knížka :-D

28.02.2013 3 z 5

To zvíře v něm To zvíře v něm Shelly Laurenston

Skvělá knížka pro mrazivé a osamělé večery skvěle jsem si u ní ospočinula a hodně se pobavila :-D

25.02.2013 5 z 5