Jeřáb

Jeřáb https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/104088/legendy-bojovych-umeni-jerab-104088.jpg 4 48 5

Legendy bojových umění série

< 4. díl

Legenda se rozplétá…. Čtyři roky skrývala Hok před svými bratry svou pravou identitu. Klidná a přemýšlivá Hok je mistrem jeřábího stylu kung-fu. Po zničení klášterů poznala, že její starý svět zmizel. Nalézá cestu do hlavního města Kchajfengu, kde začíná nový život. Avšak její starý život se znovu připomene a Hok musí spojit síly se svými bratry. Vzrušující série pokračuje čtvrtým dílem, v němž pět mladých mnichů dále pátrá po tajemství své minulosti i svého osudu.... celý text

inachisio
28.08.2020 4 z 5

Jedna z nejlepších ze série. Čtivá a akční s dobrým stylem psaní.

jindra31
16.04.2016

já je mam v češtině a to sem rad.zatím jenom 3. díly.

lilium
05.02.2016 5 z 5

Všechny čtyři knížky ze série nadevše zbožňuji a nesmírně mě mrzí, že už nebudou nikdy vydány v českém jazyce. Mou bezmeznou lásku k těmto knížkám dokazuje i fakt, že když jsem se asi před čtyřmi lety dozvěděla tu hroznou zprávu, rozhodla jsem si je koupit přes EBAY v angličtině, i když jsem tehdy neuměla ani kvák anglicky! :D Byla, a je to dodnes má motivace... chci vědět, jak dopadne celá série? Tak se musím naučit anglicky! :D
Mimochodem, čtvrtý díl je můj nejoblíbenější a to z toho důvodu, že je hrdinka narozdíl od všech ostatních dílů dívka! :)

Danda224
24.04.2013 5 z 5

Krásně čtivá knížka, stejně jako zbytek série, ale HROZNĚ mě mrzí, že zbývající díly nebudou v Česku vydány :(

Issiriana
29.09.2012 3 z 5

Ze začátku trochu zmatené, ale jakmile se začtete... máme to přečtené jedním dechem. :)

Jeff Stone
americká