Líbání zakázáno

Líbání zakázáno https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/154376/libani-zakazano-154376.jpg 4 44 6

Líbání zakázáno série

Patnáctiletá Mako se přestěhovala s rodinou do Tokia a nastoupila na střední školu. Ale ne ledajakou – na této škole funguje neobvyklý Klub kavalírů, mladých chlapců, kteří se věnují a dvoří děvčatům, ale nikdy jim nemohou poskytnout lásku a líbání je naprosto zakázáno. Takové věci se Mako nelíbí, nechce mít s Klubem nic společného. Ale jak už to bývá… odříkaného největší krajíc.... celý text

Komiksy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Zoner Press

Kiss Me – Host Gumi , 2009

chuťovka
chuťovka
20.08.2019

Velmi čtivá manga. Kresba je propracovaná a děj se příjemným tempem táhne. Jediné co mi trochu vadilo bylo, že to bylo velmi podobné anime Ouran.

Pro otaku s romantickou duší a oblibou klišé velmi doporučuji.

katie1698
katie1698
25.01.2019 5 z 5

Romantiku nemusím ale tuhle mangu jsem si krásně užila

Dominator.00
Dominator.00
15.01.2019 3 z 5

Prumerna, nijak zajimava manga. Klub Kavaliru, kde vsichni vypadaji jak ukazkovi homosexualove, mi neustale lezl na nervy svou namyslenosti a obrovsky prehnanou metrosexualitou. Gou byl teda nejvic nesympatickej clen teto retardovane skupiny a Masaki mi drasal nervy pokazde, kdyz jsem precetl slovo "Mnoukacek". Naivni roztomila Mako to trosku vyvazuje a doplnuje misty i vtipnymi momenty. Kazdopadne to neni nic, k cemu bych se chtel v budoucnu vracet. Za celou serii davam hodne slabe 3* (bejt jeste pokracovani o nechutnem Osmaku Vlcinovi, hodnoceni bych rozhodne snizil - diky bohu, ze se tak nestalo).

Karin_Kim55
Karin_Kim55
17.05.2017 4 z 5

Opravdu hodně dlouho jsem ji měla v knihovničce, než jsem se rozhoupala ji číst. Ze začátku opravdu klišé, že se mi vůbec nechtělo pokračovat, pak to ale začalo zlepšovat a konec prvního dílu, je opravdu boží. (y) :D
A velké mínus má za mě bonusový oneshot na konci. o_o Ten se mi opravdu nelíbil.

Danda224
Danda224
24.04.2013 5 z 5

Pěkná a zábavná manga :-D

Lira
Lira
14.03.2013 5 z 5

Ze začátku mi to připomnělo jednu amatérsky přeloženou mangu a moc se mi nezdála, ale pak to začalo být zajímavé.

manga první polibek

Nači Júki