Danca196 Danca196 komentáře u knih

Šílená Šílená Chloe J. Esposito

Kniha je opravdu šílená, jestli autorka zamýšlela napsat komedii, tak se jí to povedlo.

09.10.2018 2 z 5

Za facku Za facku Eva Urbaníková

Oddechová knížka na dovolenou, i když s vážným tématem.

25.06.2018 4 z 5

Prsatý muž a zloděj příběhů Prsatý muž a zloděj příběhů Josef Formánek

Je to má druhá kniha tohoto autora a opět skvělé zpracovaný příběh.

10.06.2018 4 z 5

Jatka č. 5 Jatka č. 5 Kurt Vonnegut Jr.

Klasika, ke které se ráda vracím...

16.05.2018 5 z 5

Deset přání …nikdy není pozdě na to, vydat se za nesplněnými sny… Deset přání …nikdy není pozdě na to, vydat se za nesplněnými sny… Katy Yaksha (p)

Z počátku se děj knihy trošku táhl, ale pak už to stálo za to. Příběh má vtip a pokud si někdo neví rady, co se svým životem, zde najde návod, jak ho změnit.

23.04.2018 3 z 5

Jak najít lásku Jak najít lásku Cecelia Ahern

Oddechová romantika.

28.03.2018 4 z 5

Děti Roseových Děti Roseových Warren Adler

Myslím, že tato kniha je neprávem opomíjená se špatným hodnocením. Jasně, není to žádná pecka, která by ve čtenáři zůstala ještě dlouhou dobu po přečtení, ale příběh i zpracování je rozhodně na lepší úrovni než leckteré knihy od českých spisovatelů s obrovskou reklamou. Kniha by měla být povinnou četbou pro všechny rozvádějící se rodiče. Je v ní krásně popsáno, že děti nejsou jen tupé postavičky, které ve svém věku nemůžou rozumět světu dospělých. Naopak jsou to vnímající osoby, které mají leckdy více rozumu než dospělí.

02.03.2018 4 z 5

Kdybys mě teď viděla Kdybys mě teď viděla Cecelia Ahern

Nějak mě děj knihy nezaujal a párkrát jsem přemýšlela, že knihu odložím. Když končila, tak jsem byla ráda.

19.02.2018 2 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Sice mi nepřišla tak dobrá jako Sedmilhářky, ale překvapilo mě, že neskončila happy endem.

05.02.2018 5 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Po přečtení anotace jsem si představovala jinak napsanou knihu, ale v podstatě se jedná o klasickou severskou detektivku. Je v ní násilí, napětí a příběh má spád. Pro laiky bude kniha zřejmě zajímavá, z psychologického hlediska je to blbost.

10.01.2018 3 z 5

Nezvaní Nezvaní Adéla Knapová

Ze začátku se kniha vyvíjela celkem slibně, i když autorčin styl psaní mi úplně nesedí. Ovšem při čtení konce příběhu jsem myslela, že je to jen nějaký špatný vtip. Konec příběhu je opravdu přitažený za vlasy a nereálný.

27.11.2017 2 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Oddechová kniha s napětím, ale bohužel s trochu úspěchaným a odbytým koncem.

29.10.2017 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Pěkná oddychovka, která pobaví a zároveň nutí čtenáře se nad některými situacemi, které hlavní hrdinové prožívají, zamyslet. Je to druhá kniha od tohoto autora, kterou jsem četla a je rozhodně lepší než Malý pražský erotikon.

22.10.2017 4 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Příjemná upírská oddychovka s napětím i erotikou a samozřejmě s dobrým koncem.

02.10.2017 3 z 5

Manžel na druhý pokus Manžel na druhý pokus Nora Roberts

Pěkná pohádka před spaním:-)

20.09.2017 2 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Popravdě jsem čekala od knihy mnohem víc, ale asi to je tím, že autor je v současné době snad ve všech mediích a jeho knihy mají velkou reklamu. Ale jinak je to celkem čtivý příběh několika lidí, jejichž příběhy jsou vzájemně propojeny. A některé situace, které prožívají autor celkem vtipně popsal.

01.09.2017 3 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Lepší než první díl a fajn oddechová kniha na dovolenou:-)

24.08.2017

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Oddechová kniha na léto....

24.08.2017

Kde končí duha Kde končí duha Cecelia Ahern

Kniha je psána formou dopisů, mailů a zpráv, což pro některé může být trošku těžkopádné, ale jsou psány celkem vtipně a navíc tak dobře popisují děj, že jsem se od knihy odtrhávala hodně těžko.

01.08.2017 4 z 5

Dárek Dárek Cecelia Ahern

Kniha se čte dobře, stejně jako ostatní od této autorky. Její knihu PS: miluji tě ovšem zatím žádná nepřekonala.

17.07.2017 5 z 5